Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Ako te ne mrzi postavi na crnoj berzi, ili ako neko ima pozivnicu za EUC?
 
Poslednja izmena:
a da li na nekom trekeru ima dokumentarac koji je isao na RTS 1 pre 7-8 godina, Kriminal u Rusiji? (pitam samo onako)
 
mirza82, zaboravih da nemam uploader na cb. baci mail na pm pa ti saljem poz za be. Up sam tamo.
 
moze li invite za neki tracker sa starim filmovima? za onaj KG je izgleda nemoguce naci :(
hvala.
 
Izgleda da se HDW stvarno vraća ali kao HDC, i navodno su izgubljene sve promene posle aprila 2014. Ne znam da li će biti otvorene registracije...
 
Pa sigurno ce biti otvorene, kao sa torviet-om sto se dogodilo.
 
Nisam bio član tamo, a sada mi verovatno i ne treba. Od kineza bih hteo da upadnem na MTTP ali nemam sreće sa onom njihov lutrijom koja ide svakog prvog u mesecu...
 
Ima li nekog rešenja da nabacim par desetina GB na What.CD?

Nije problem da zakupim SB.

Caka je što su albumi u FLAC-u trećina ili pola giga pa je teško održavati ratio.

Opet sa druge strane ne bih da mi godinama stoji tracker i da ništa ne mogu da skidam i seedujem.

Pitanje je kada će biti freeleech, kada je bio na Waffles-u poskidao sam dosta toga ali nisam ništa od domće muzike koje ima na What.CD-u.
 
Trebalo bi uskoro da bude freeleech na WCD
 
Ekstra, hvala na javljanju :wave:
 
Koliko je očekivano da FL traje, okvirno?
I najbitnije, kako mogu najbrže da se informišem o tome? Da li da samo svraćam na početnu stranu trekera redovno svaki dan. Ili može li možda preko rss feed-a? Nov sam pa nemam pojma. Ni rss nisam nikad koristio.
Verujem i da će neko ovde već odmah javiti, ali ja bih ipak za svaki slučaj da se uzdam u sebe. I što brže to bolje :)
Da nešto konačno skinem i imam šta da sidujem pa da vidim kako će ići ubuduće.
 
Dva dana bi trebalo da traje ako sam dobro shvatio. Ako hoćeš da napraviš dobar buffer, ključno je da budeš tu čim se otvori fl.
 
На насловној страни пише да ће да буде 2 до 4 дана, према томе колики проценат корисника ресетује своју лозинку. Требало је да буде пре неколико дана али су имали проблем па је одложено.

Као што пише у претходној поруци, добар начин да се повећа ratio је брз улазак у фрилич и дељење све док траје. Тада већина крене да скида оно што их занима ако је глобални фрилич или оно што се дели да би и они оправили свој статус и чим прође првих неколико сати, све опет стане. Ја сам у неколико прилика скупио UL ~50GB а срећом нема много тога што ме занима а да нисам већ довукао па ми је ово златна резерва. Можда искористим тај глобални фрилич да још једном претражим шта имају да ме касније мање кошта.

Наравно, претпостављам да је најбољи начин да се подели нешто чега тамо нема а занимљиво је. Ја сам тако оправио и направио ratio на OiNK трекеру док је постојао.
 
Ima li nekog rešenja da nabacim par desetina GB na What.CD?

Nije problem da zakupim SB.

Caka je što su albumi u FLAC-u trećina ili pola giga pa je teško održavati ratio.

Opet sa druge strane ne bih da mi godinama stoji tracker i da ništa ne mogu da skidam i seedujem.

Pitanje je kada će biti freeleech, kada je bio na Waffles-u poskidao sam dosta toga ali nisam ništa od domće muzike koje ima na What.CD-u.

27.10 im je rodjendan.Tada treba očekivati freeleech.Skineš nekoliko stotina torrenata i zaboravi na njih:d
 
27.10 im je rodjendan.Tada treba očekivati freeleech.Skineš nekoliko stotina torrenata i zaboravi na njih:d
Као што је писано, то је слабо решење. Имао сам стотине шерованих торената и после неколико месеци па и пар година многи од њих су преузети нешто реда неколико мегабајта, ретко који преко 10МВ. Али ако се ухвати фрилич на самом почетку и повуче било шта, у следећих неколико сати се то преузме у великој количини, често и по неколико пута. Већ сутра скоро нико ништа не преузима од мене.
 
Ја то причам годинама, сваки час неко каже ... што да скидам кад то увек могу лако да нађем ... а не размишља се о могућем гашењу и престанку ове лепоте од понуде. ;) Зато сам ја покупио све што се нуди а занима ме и сада само понекад понешто ... биће проблем за нова издања ако угасе али отмпотом.
 
Ima li neko pozivnice za torrente sa domacim sadrzajem?
Pretezno sinhronizovani crtani filmovi me zanimaju.

Sto se mene tice ako nekom treba tu su pozivnice za torrentleech, torrentday, iptorrents.
 
Pitanje u vezi What.CD-a:

skidam i ja ali meni upload bukvalno ne ide, ukupno sam uploadovao par mega iako download ide punom parom. Šta vi skidate, da li tamo gde je mali ili veliki broj seedera/leechera?
 
Pitanje u vezi What.CD-a:

skidam i ja ali meni upload bukvalno ne ide, ukupno sam uploadovao par mega iako download ide punom parom. Šta vi skidate, da li tamo gde je mali ili veliki broj seedera/leechera?

Iskreno, posle 10 godina skidanja FLAC-ova, skidam samo vrlo retke stvari.
 
Evo ja sam uz gomilu stvari od noćas uspeo samo 500 mega da nabacim :(

Na kraju sam odustao i sada skidam samo ono što slušam pa ću da napravim svoju koleciju pošto nema vajde od uploada.
 
Ja sam oko 5gb napravio sa desatak torrenata (na seedboxu), inace stari torrenti do 1gb su free veci od 1gb su neutral leech, a novi se racunaju normalno.
 
Ни код мене није баш сјајно, довукао сам десетак гига, отишло је можда два али ми није толико важно. Ја сам такође одавно набавио све што ме занима, сада повремено наиђе нешто чега баш није било или нешто ново па ми не значи ништа повећавање рејтинга ... мада није лоше да се има.

Када су оне наменске фрилич акције, довучем било шта и оставим да се дели. Када су овакве, онда лепо претражим све што се нуди па довучем само оно што ми је интересантно. Углавном нека домаћа и "домаћа" издања за која нисам сигуран да их имам или нисам сигуран да су баш по лослес стандарду а занимљиво ми је. Довољно ми је било неколико година на HQS, OiNK-у и после на рутрекеру, ако нешто постоји а занима ме, већ је код мене. ;)
 
Nazad
Vrh Dno