Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Ma… Samo kad bih mogla ovako retroaktivno da (vam) pošaljem račun za struju… za sve te noći kada je komp ostajao upaljen zbog EUC-a…

SoSo, da si se javila staffu sa porukom da ti parkiraju nalog, jer ćeš biti neaktivna, nikakvih problema ne bi bilo. Ovako bojkotuješ tracker zato što ti je obrisan nalog na koji se nisi ulogovala preko godinu dana? :D

P.S. Ako se predomisliš, šaljem ti pozivnicu. :D
 
Napiši koga,da ne nahebe još neko od nas:sceptic:

Poslao sam ti na PP pa ti oceni da li je za javno objavljivanje, možda se čovek promeni u međuvremenu a ako ga postavim javno više mu niko neće nikada dati pozivnicu za bilo koji tracker...
 
Neko ko od petnaestak trackera koliko poseduje koristi dva a njegovi prijatelji ostatak je u najmanju ruku za izbegavanje.:mad:Ajmo na nešto veselije...
2xBCG
13xHDSpace
 
makiacaveki i paradizo, hvala za pozivnicama...još jednom, ovako javno.

SoSo, da si se javila staffu sa porukom da ti parkiraju nalog, jer ćeš biti neaktivna, nikakvih problema ne bi bilo. Ovako bojkotuješ tracker zato što ti je obrisan nalog na koji se nisi ulogovala preko godinu dana? :D

P.S. Ako se predomisliš, šaljem ti pozivnicu. :D

Jeste, ja pravim životni plan i program u odnosu na to po kojim pravilima funkcioniše torent treker. Prođe po godinu dana da ne vidim kuću gde živim, a ću da se logujem i da najavljujem odustvo s trekera... Ja ne znam stvarno šta ste istripovali... 'Oću da dođem ako imate nešto zanimljivo iz astrologije, istorije umetnosti i dokumentarce o kulinarstvu :D
 
Poslednja izmena:
Onda uplati vip na bilo kom trackeru i nema glava da te bolji. Nit mislis o ratiu, ni o logovanju, ne moras ni da sidujes ako neces, samo platis i uzivas.
 
Jeste, ja pravim životni plan i program u odnosu na to po kojim pravilima funkcioniše torent treker. Prođe po godinu dana da ne vidim kuću gde živim, a ću da se logujem i da najavljujem odustvo s trekera... Ja ne znam stvarno šta ste istripovali... 'Oću da dođem ako imate nešto zanimljivo iz astrologije, istorije umetnosti i dokumentarce o kulinarstvu :D
Šta su istripovali? :D Šta su oni istripovali? Ne devojko, šta si TI istripovala KO si? Svašta.

Evo saću da im prenesem poruku, samo za tebe će da krenu da uploaduju astrologiju, istoriju umetnosti i dokumentarce o kulinarstvu.

Šta sve neću ovde pročitati.

Uostalom, ako neki tracker ne koristiš više od godinu dana, onda ti i ne treba.

Znam po sebi. Član sam TLa i SCCa i ulogujem se jednom u sto godina, na SCC samo zbog free leech arhive, a TL ne koristim. I sad kada bi mi obrisali nalog na TLu, ne bih se uzrujao, jer mi i ne treba.

E tako i ti za EUC i još kao posle bojkotuješ. :D :D :D
 
Pa da, bojkotujem. I u čemu je problem? Hoćeš li da nastaviš da ih reklamiraš? Zar nije mogla u skriptu da se ubaci samo jedna IF petlja tipa ako je "ratio" veći od XY, onda se nalog ne briše i ćao zdravo... Možda ja nisam niko, a i ne nedostajem tamo očigledno i moj doprinos zajednici nije bio bitan... ali, ne nedostaju ni oni meni, tako da je što se mene tiče ovo gotova priča. Kad me ne bude mrzelo praviću im antireklamu i eto... Možda u stvari i ne bih, da nisi dosadan ko pr*liv s EUC-om - udavi me ko zmija žabu. Sebi daješ za pravo da procenjuješ kome, kada i da li su potrebni trekeri... Pa hebiga ne zavisi nam svima život od dnevne doze DL-a... Žao mi je što moram da te obavestim, ima i drugih stvari u životu.
 
Poslednja izmena:
Pa da, bojkotujem. I u čemu je problem? Hoćeš li da nastaviš da ih reklamiraš? Zar nije mogla u skriptu da se ubaci samo jedna IF petlja tipa ako je "ratio" veći od XY, onda se nalog ne briše i ćao zdravo... Možda ja nisam niko, a i ne nedostajem tamo očigledno i moj doprinos zajednici nije bio bitan... ali, ne nedostaju ni oni meni, tako da je što se mene tiče ovo gotova priča. Kad me ne bude mrzelo praviću im antireklamu i eto... Možda u stvari i ne bih, da nisi dosadan ko pr*liv s EUC-om - udavi me ko zmija žabu. Sebi daješ za pravo da procenjuješ kome, kada i da li su potrebni trekeri... Pa hebiga ne zavisi nam svima život od dnevne doze DL-a... Žao mi je što moram da te obavestim, ima i drugih stvari u životu.
Jel ti shvataš koliko preteruješ?
Koji tracker te neće obrisati ako si neaktivna ne celu, nego pola godine? Jel bi svi trebali zbog tvog jednogodisnjeg pojavljivao da menjaju pravila?!
Mogla si da javiš da nećeš biti aktivna i ne bi te brisali. To nigde nema osim na EUC-u.

Ako ćemo realno EUC ima najopustenija pravila.
 
Je li ovo neki EUC lobi na Benču ili šta? :D Ok, preterujem, svi ste i sve u pravu. Ajd sada zdravo.
 
Ko zna gde je on sada :) baci meni mail na pp ako hoćeš pozivnicu za hd-space...
 
Razmena pozivnica za torrent trackere
 
Pa da, bojkotujem. I u čemu je problem? Hoćeš li da nastaviš da ih reklamiraš? Zar nije mogla u skriptu da se ubaci samo jedna IF petlja tipa ako je "ratio" veći od XY, onda se nalog ne briše i ćao zdravo... Možda ja nisam niko, a i ne nedostajem tamo očigledno i moj doprinos zajednici nije bio bitan... ali, ne nedostaju ni oni meni, tako da je što se mene tiče ovo gotova priča. Kad me ne bude mrzelo praviću im antireklamu i eto... Možda u stvari i ne bih, da nisi dosadan ko pr*liv s EUC-om - udavi me ko zmija žabu. Sebi daješ za pravo da procenjuješ kome, kada i da li su potrebni trekeri... Pa hebiga ne zavisi nam svima život od dnevne doze DL-a... Žao mi je što moram da te obavestim, ima i drugih stvari u životu.
I tako ti ja odgovorim da iskuliraš, ali mi obrišu komentar, a tvoj ostave, dobro, nisi za džabe VIP. :D

Anyway, kome se EUC ne sviđa, to je u redu, ne mora da se ovde ispoveda zašto.

I još jednom, kome treba pozivnica za EUC, neka mi pošalje email na PM.
 
na kom trackeru ima dvd, blu ray Hd Dvd muzike ?? koncerti i slicno..
 
može neka pozivnica za tracker sa novim serijama, filmovima... nešto kao torrentday recimo... hvala unapred
 
Šuška se da će se HDW vratiti, pominje se 01.10. kao mogući datum...
 
4k jos nije postao mejnstrim. Tako da ne. Imas par demoa ali to nisu filmovii serije.
 
Biće od sledeće godine, jer krajem ove treba da lansiraju 4K player-e i Blu-ray.
 
Koji privatni torrent je dobar za strane časopise, juče sam slučajno obrisao svoju kolekciju od 4 gb :( ? Ako neko ima možda pozivnicu za takav, bio bih mu jako zahvalan?
 
Gde bi mogao da nadjem Alice in Wonderland iz 1951, sinhronizovan?
Hvala.
 
Ja sam davno skinuo sa domacih torenta, neki veliki paket sinh. crtaca.
Ako ne nadjes, javi se da postavim negde na torrent (crnaberza,balkanelite? moze i pozivnice,kom treba ).
 
Ima na EUC, srpska (nad)sinhronizacija.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno