Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Našao sam to, ali imam neki problem sa javom, iako imam poslednju instaliranu. Probaću još nešto pa se javljam, hvala.
 
ako je 64bit instaliraj obe jave 32bit i 64bit, probaj prvo 7x pa security u configure java stavi na najmanje, pa ako nece probaj 8x ali uvek obe instaliras na 64bit sisteme.
 
Ima li neki tracker koji se bavi service repair manual-ima, ili katalozima?
 
Imam vec neko vreme problem da su mi torenti sa Zamunde crveni i da se ne siduju. Dok novi torenti kada dodam na skidanje, skidaju se bez problema. Zna li neko u cemu je problem?
 
http://hdaccess.net/

Jel moze neko da mi kaze sta je sa ovim trakerom?

Pokusao sam prvo da se vratim jedno 10-15 strana unazad misleci da cu da naidjem na vest o trakeru ali nema, verovatno da je pisano ali ja nisam zalazio u temu!

Vec jedan duzi period ne mogu da pristupim stranici.
 
Koliko se secam mislim da je ugasen, imao sam ga i ja ali ga nisam koristio.
 
radi li nekom sdbits?
 
jel moguce da sam banovan sa rutrackera zbog neaktivnosti?

edit: sad sam napravio novi nalog i sve je u redu. izgleda da sam zaboravio sifru na prvom nalogu, ali to mi je cudno jer sam 99% siguran da mi je ta sifra...
 
Poslednja izmena:
Ja ništa ne razumem oko tih tokena :) kao je free ali u stvari nije, uračunava se u required ratio... jako su zakomplikovali pravila, puno varijabli, formula...
Dok dobro sve ne prostudiram ne smem ništa da skinem (jer garant neću moći da vratim ni kilobajt).

Da ne bih smarao ovde, ima li negde nekih korisnih saveta tipa kako početi na trekeru šta skinuti i slično... Mislim ovde negde na forumu ako ima već neki post sumirano u kraćim crtama ili neki link. Ono što ima na trackeru sam već našao (rules, faq, wiki, tips...)
Ako sam dobro skontao prvih 5 gb je free. I koliko "često" bude globalnog freeleech-a?
 
Mislim da skoro nikad nema global free leech, ali da s vremena na vreme bude staff picks, albumi koje oni odaberu su free leech ili neutral leech. Ako na to naletiš na vreme, može fin buffer da se napravi.
 
Ja ništa ne razumem oko tih tokena :) kao je free ali u stvari nije, uračunava se u required ratio... jako su zakomplikovali pravila, puno varijabli, formula...
Dok dobro sve ne prostudiram ne smem ništa da skinem (jer garant neću moći da vratim ni kilobajt).

Da ne bih smarao ovde, ima li negde nekih korisnih saveta tipa kako početi na trekeru šta skinuti i slično... Mislim ovde negde na forumu ako ima već neki post sumirano u kraćim crtama ili neki link. Ono što ima na trackeru sam već našao (rules, faq, wiki, tips...)
Ako sam dobro skontao prvih 5 gb je free. I koliko "često" bude globalnog freeleech-a?

Token ti je tvoj i samo tvoj free leech na tvom izboru torrenata, znaci ako dobijes 10 tokena imas pravo da skines 10 torrenata za dz.
 
jel moguce da sam banovan sa rutrackera zbog neaktivnosti?

edit: sad sam napravio novi nalog i sve je u redu. izgleda da sam zaboravio sifru na prvom nalogu, ali to mi je cudno jer sam 99% siguran da mi je ta sifra...

Udji u Firefox>options>security>saved passwords pa pogledaj koja ti je lozinka za taj sajt
 
Može li neko u kratkim crtama da mi objasni kako da na Waffles-u napravim bar neki ratio. Uradio sam danas cross seed jednog torrenta od 350GB i mislio sam da će krenuti poeni ali ceo dan stoji na 5 poena.

Pritom sam napravio minus od 3GB.

Značilo bi mi da me bilo ko a da je tamo registrovan uputi šta i kako da ne bih napravio grešku kao danas pa posle da ne mogu da ispravim.

Unapred hvala ;)
 
Da ne bih smarao ovde, ima li negde nekih korisnih saveta tipa kako početi na trekeru šta skinuti i slično... Mislim ovde negde na forumu ako ima već neki post sumirano u kraćim crtama ili neki link. Ono što ima na trackeru sam već našao (rules, faq, wiki, tips...)
Ako sam dobro skontao prvih 5 gb je free. I koliko "često" bude globalnog freeleech-a?
Ја сам дуго био на испод 5 гига док нисам укапирао да понекад буде и фрилич ... од тада их не пропуштам, не оне глобалне који се десе неким великим поводом него оне које повремено оставе али ту мора да се буде брз. Већина то користи, када се појави, сви крену да скидају јер не кошта па се можда ућари. Зато мораш да будеш брз да такви и од тебе скидају а ако кренеш само дан-два касније, вероватно нећеш много да се овајдиш.
Зато сваки дан погледај сајт а кад видиш фрилич, одмах удри.
 
Ček, da li je free za sve torrente ili samo za određene pošto naiđoh na prvu ikonicu:

capture.png


i kada se pređe kursorom preko nje piše "Free Torrent!"???

Novajlija sam pa možda ta ikonica znači i kada nije freeleech da je taj torrent free.
 
Poslednja izmena:
Neko je izgleda kupio freeleech, imao je "viska" poene.
Ja mislim da je global free.
Ti torrenti sa tom oznakom su stalno free valjda. U search ukucaj is:free i to su valjda non-stop free torrenti.

EDIT: Imam pozivnicu za Waffles, dajem samo iskusnim clanovima sa odgovarajucim dokazima sa drugih trackera.
 
Poslednja izmena:
Ima li neko pozivnicu za Waffles a da hoce da pokloni :) ?
 
Završeno. Hvala anonimnom darodavcu !

Ja krenuh da skidam neke stvari, valjda je global majku mu poljubim, zasad stoje nule za download, najgore ako je refreš ratio statusa posle nekoliko sati, kad napucam par desetina gigabajta :d
 
Nazad
Vrh Dno