Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Hoću, hoću nego na NAS-u ne radi "skip hash check" pa sporo radi recheck, nabaciću još materijala.

Edit:

Evo ide polako:

snap-2015-08-06-at-19002.png
 
Poslednja izmena:
Da li jos neko ima problem sa TL?


Error 521 Ray ID: 2128d638c46c231e • 2015-08-08 05:31:47 UTC
Web server is down
 
Da li se neko na forumu razume u BDInfo prilikom uploadovanja BD-a?

Da li ovde trebam da skeniram samo 00008.MPLS zato što je najveći fajl 11.914... ili sva tri trebam da štikliram pa da odradim skeniranje?

snap-2015-08-08-at-08482.png
 
Kao i uvek džoni spasava

:happy:
 
Vi koji imate waffles nalog da li možete da mi kažete sa kojih trackera se podudaraju nazivi i fajlovi za cross seed?
 
Nakupio sam 3000 poena na FileList-u čisto da bih ovde mogao da podelim pozivnice, tako da ako je neko zainteresovan za ovaj dobar tracker neka mi pošalje na pp mail.

capture.png
 
Zaista odlican tracker. Taman ces petoro forumasa da usrecis na ovih 40 C :)
 
Član @smiljo dobio pozivnicu za FileList, ostale još četiri...
 
Član @focus dobio pozivnicu za FileList, ostale su još tri...
 
Član @sakiboj dobio pozivnicu za FileList, ostale su još dve...
 
Ima free leecha na What.CD
 
Gde nalaziš info za freeleech? Ja sam tek sada skinuo kada si napisao ali već je kasno sada upload praktično ni ne ide.
 
Otvorio sam i na naslovnoj stranici je bilo istaknuto,nikakav info nisam imao.
 
Па то мора да се обилази више пута дневно, иначе буде касно. Ја сам видео јутрос (тј то је већ јуче ујутру) и слаба вајда, нема неке потражње. Мада имам довољну резерву да понекад нешто и узмем.
Права ствар је неки глобални фрилич па се онда бар довуче све што је занимљиво и после више и не мора.
 
jel ima neko pozivnicu za karagarga-u, blackcats-games ili slicno?
 
Član @pTomic dobio pozivnicu za FileList, ostala je još jedna...
 
Ima free leecha i na Waffles-u
@orange47, imam za BCG,daj mail
 
Potreban pozivnica za TorrentHR, imam dobar ratio na Torrentday, uvek je iznad 1, imam iskustva sa torrentima i seedujem stalno. Imam proof, znam da je TorrentHR pozivnica vredna i nemam sta ponuditi sem TorrentDay pozivnica i mog obecanja da cu biti dobar. Hvala unapred. :)
 
Unlimited invites za What.CD.

Dokaz (na PM) da imate ratio iznad 1. na bar jednom trackeru (poželjno music tracker).
Zadržavam pravo da vam iz bilo kog razloga ne odgovorim na zahtev.
 
Poslednja izmena:
Pozivnicu za BCG dobio kolega @orange47.Uživaj:wave:
 
Potreban pozivnica za TorrentHR, imam dobar ratio na Torrentday, uvek je iznad 1, imam iskustva sa torrentima i seedujem stalno. Imam proof, znam da je TorrentHR pozivnica vredna i nemam sta ponuditi sem TorrentDay pozivnica i mog obecanja da cu biti dobar. Hvala unapred. :)

Sa obzirom da TD nije moguce naci, ima li neko za Crnu Berzu, CroBytes ili neki drugi domaci tracker ?
 
Dobio sam zadatak da nekom klincu nabavim neki modovan minecraft, Crazy craft, narodni naravno, a par minuta guglanja mi nije dalo rezultate, nalazim neke launcher-e i pojma nemam kako ovo funkcioniše, pa ako neko zna gde mogu da ga nađem, bio bih mu zahvalan na toj informaciji.
 
Nazad
Vrh Dno