Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

@biker

Druže pogrešio si temu :)
 
Ja sam propustio freeleech na AHD-u (tek se registrovao, a ostao bez SB-a koji je istekao na kraju meseca). Sada imam problem sa jednim H&R-om pa ako neko može da pripomogne sa poenima (ako skinem film od 20 giga odoh u minus pošto mi je ratio:
screen-shot-2014-11-03-a.png
).
 
Smije li se znati u cemu je "furka" u vezi tih mjesta gdje morati paziti na down. en up. u odnosu na obicna torrent mjesta ili newsgroups ???
Zapravo cemu tolika patnja?
Da li oni nude nesto vise,od ostalih???
 
Da i ne, u zavisnosti od toga da li ti je bitan kvalitet ripova, retencija (mogućnost da skineš i neki stari torent solidnom brzinom), da li te zanimaju samo novije mainstream stvari ili i nešto ređe ...
 
Ok hvala peji na ultrabrzom odgovoru.
Posto nisam upucen u ove tehnikalije ,moze li neko u kratkim crtama da opise kako to izgleda i sta sve treba uraditi kad se za svojim pc-om?
Ili zna neko za neki filmcic na UTu ili neki link za web stranu gdje je to sve objasnjeno?
 
http://lifehacker.com/5897095/whats-a-private-bittorrent-tracker-and-why-should-i-use-one

Neki trackeri su no ratio, odnosno potrebno je samo da držiš torrent na seedu određeno vreme. Za početak registruj se na sledeće:

zamunda (najveći bugarski general, tj. opšti, ima ratio ali nije bitan, odnosno neće te banovati ako je nizak)
rutracker (najveći i jedan od najboljih privatnih trackera na svetu, mnoooogo raznog materijala, no ratio)
torrentbytes (solidan general, zgodan za novije stvari, postoji ratio, ali mislim da ne banuju ako je mali)
beyondhd (za filmove i serije, no ratio)

pa ćeš vremenom upasti i na neke druge.

Bitno je da usvojiš određeno ponašanje bez obzira da li je tracker sa ratiom ili bez: sve što skineš trebalo bi da držiš na seedu što duže, pogotovo kada se radi o situacijama da si jedan od nekoliko seedera ili čak jedini. Uvek imaj u vidu da si ti skinuo nešto što si želeo samo zato što su ti to omogućili drugi ljudi na čijim hardovima se to nalazi.
 
Poslednja izmena:
Evo i ovde da se zahvalim javno članu RasaNS na pomoći za AHD.
 
ako neko ima pozivnicu za ahd nek javi taman sam uzeo seedbox...
 
screen-shot-2014-11-03-a.png


I isto tako istekao je freeleech tako bi ti sada malo šta značio SB.

:wave:
 
Na Waffles u pretraživač treba ukucati is:free da bi izbacio freeleech.Ako nekome može da pomogne;)
 
Ljudi treba mi za kolegu jedna pozivnica za IP Torrents, ali bih zamolio od ovih ljudi koji su odustali od trakera da ako mogu oni da posalju pozivnicu. Upucen je u torrentovanje ali ne bih bas da dovedem nekoga u situaciju da rizikuje svoj nalog. Ja bih mu posalo ali 3 pozivnice sto sam imao sam podelio a nove nisam dobio.
 
Baci mail na pp...
 
imas pm da ne prelazimo u offtopic...
 
Pozdrav svima, ne znam da li sam pogodio pravu temu za to, interesuje me koje su internal grupe na hdbits-u sada, znam da je ranije bio ESiR i CtrlHD, hoću malo da upotpunim kolekciju filmova pa da vidim da li se još neka grupa pojavila u međuvremenu, prošlo je dosta vremena od kako sam pratio to pa molim za savet.
Ostao mi je bit-hdtv account, jedini je preživeo neaktivnost, ostale sam podelio ne sećam se više ni kome, jos 400 bonus poena mi fali za pozivnice, pa čim skupim i ako ima zainteresovanih neka se jave ovde.
 
Poslednja izmena:
Ne, nego si navikao da je sve na engleskom na sajtovima koje koristis i opciju promene jezika i ne konstantujes jer je i ne koristis tako da ti ni ovog puta nije palo na pamet da postoji, tj. zanemario si ovu opciju.
 
Poslednja izmena:
Ne, nego si navikao da je sve na engleskom na sajtovima koje koristis i opciju promene jezika i ne konstantujes jer je i ne koristis tako da ti ni ovog puta nije palo na pamet da postoji, tj. zanemario si ovu opciju.

He, he, ljubazno od tebe ima malo istine. Ustvari ima istine dosta jer si rekao "ni ovog puta"... i bio si u pravu. Imao sam reg na ChinaHDTV. I on je uvek bio 100% kung fu... :) Hmmm odoh na scenerush da proverim nesto :)
 
Jedva sam se registrovao... Samo brojeve prepoznajem :p Stanes na link bez klikanja pa gledas sta ti se pojavi u linku :)

A sto tako kad mozes da prebacis na engleski???
Ne vidim poentu da se zezas kad i ako razumes engleski sve ce ti biti jasno.


EDIT:

Sad vidim da su ti i drugi rekli, pretekose me.
ja procitao tvoj post otisao tamo na sajt i ne znajuci da su ti ovi vec odgovorili pogledao odmah desno i u opadujecem meniju nasao engleski i resena stvar za 3 secunde.
 
Poslednja izmena:
Vrh Dno