Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Zasto ja ne mogu da udjem na temu i procitam poslednje postove,kada god kliknem i udjem na temu stoji poslednji post od kolege sejjo iz 01. 11 2014?
 
Završen je freeleech na AHD, nije loše prošlo.
 
Ja sam jedva (od drugog puta) ušao na forum i to tapatalkom jer putem PC ne mogu.
 
Pozdrav svima,
do sada nisam koristio privatne trakere, sve moje potrebe zavrsavaju Zamunda i Arena BG. Cisto iz radoznalosti bih da probam neki od vasih pa ako bi neko bio dobre volje neka mi posalje invite da probam.
Eh da, interesuju me HD filmovi i serije i rock muzika (spotovi).
 
Ja ti mogu dati invite za HDT,HDSpace i TL,ako si zainteresovan daj mail na pp
 
Auuuu al je forum u banani :D ...ako se ne varam jos od rano jutros. Zato bez cudjenja na ovim visestrukim postovima, nisu ljudi krivi ...a verovatno necemo jos dugo cekati da se to sredi.

Vazno je da se ljudi odmah napadnu,bez ikakvog razmisljanja.Nekima ovde je stvarno kratak fitilj
 
@RasaNS
Da li je svemu tome kriv seedbox?
 
Meni je ovo prvi put da sam uzeo seedbox i upade mi kašika u med sa ovim freeleech-om na AHD.

Inače sam uspeo da aktiviram nalog na PTP tako da sada tu pokušavam da napravim bafer.
 
Za upload jeste za poene nije:)a i nabacio sam samo 1.2tb uploada i to samo uz pomoc ovih sto sam uploadovao sam,srecom:)
 
Pozdrav svima,
do sada nisam koristio privatne trakere, sve moje potrebe zavrsavaju Zamunda i Arena BG. Cisto iz radoznalosti bih da probam neki od vasih pa ako bi neko bio dobre volje neka mi posalje invite da probam.
Eh da, interesuju me HD filmovi i serije i rock muzika (spotovi).

Probaj i:
rutracker.org

Izgleda da se forum vraća u normalu.
Baš je bio pobrljavio.
 
Za početak nije loš ni beyondhd.
 
Štaviše, sasvim je fin tracker, no ratio sa većinom torenata na seedboxevima i lepim layoutom.:)
 
A čini mi se i da su registracije otvorene.
 
E ja da se izvinim za nenamerno spamovanje tj bagovanje, meni je forum proradio tj ova tema pre par sati...pozivnice su jos aktuelne :)
 
Od kada sam dobio pozivnicu za AHD pre par dana do danas sve je radilo kako treba, danas isključim komp, odem go grada, vratim se, uključim komp i crveni torrenti, koristim OS X, šta mi valja činiti (pogledati sliku)?

screen-shot-2014-11-02-a.png


Edit: sada sam probao uTorrent update i kaže:

screen-shot-2014-11-02-a.png
 
Poslednja izmena:
Od kada sam dobio pozivnicu za AHD pre par dana do danas sve je radilo kako treba, danas isključim komp, odem go grada, vratim se, uključim komp i crveni torrenti, koristim OS X, šta mi valja činiti (pogledati sliku)?

screen-shot-2014-11-02-a.png

Pogledaj u njihov rules ili FAQ. Izgleda da ne odobravaju tu verziju klijenta... Pise ti da nije na whitelist...
 
Poslednja izmena:
uTorrent for Mac 1.0.x
uTorrent for Mac 1.5.x
uTorrent for Mac 1.7.13
uTorrent Mac 1.8.1
uTorrent Mac 1.8.2
uTorrent Mac 1.8.4
Ovo su verzije koje su dozvoljene, ili promeni na neku od tih ili menjaj klijenta
 
OK, ako instaliram neku od tih a prethodno deinstaliram trenutnu koju koristim onda moram za svaki torrent posebno da uradim re check?
 
Ne, ne bi trebalo, barem na Winu ne treba. Samo NEMOJ da čekiraš "Remove settings" ako ti ponudi tokom deinstalacije.
BTW kakve su novije verzije uT za Mac, ima li reklama kao na Win verzijama?
 
Poslednja izmena:
Samo preko te udari noviju ili stariju verziju, uopste nije bitno. Bas sam skoro to radio...

EDIT: Uopste nam ne trebaju novi postovi, samo cemo ove stare da editujemo (ko zadnji edituje dalabu) :p

http://www.oldapps.com/utorrent.php

Tu imas stare verzije...


EDIT of REEDIT: Aaaaaaaa to ti je za mek... Cuo sam da za mek koriste africku sljivu... salim se... pa tu nisam expert... googni malo... :D A sto trazis noviju verziju kad ni noviju ne podrzavaju? Nemoj ban pred Novu godinu...




LOL, treba forum da se malo asfaltira, i meni je otislo tri vezana posta sa razlicitim komentarima... :)
 
Poslednja izmena:
A kod mene te jedno te isto :) Super je ova tema i ljudi ovde nema sta
 
Ne kapiram, deinstaliram preko clean my mac 1.8.6 koja nije dozvoljena.

Zatim skinem 1.8.4 koja je dozvoljena:
screen-shot-2014-11-02-a.png


Kada krene da je instaliram on traži internet konekciju, probao sam da isključim net i neće da nastavi instalaciju.

Kada nastavim instalaciju on umesto 1.8.4 instalira najnoviju. Ima li caka da se skine ceo 1.8.4 a ne samo installer pa da bez neta instaliram?
 
Nazad
Vrh Dno