Šta je novo?

Raiffeisen bank

I kod mene kad sam otvarao devizni iracun je bio neki problem, mislim ja sam bio problem...

Kako me sećanje služi stigne kod na telefon, pa kad se iz mejla nastavi i to ukuca, opet ima neki kod. E ja taj kod nisam video, jel je bio nekako na kraju svega dole :ROFLMAO: Nisam ni listao na dole...

Pa išao opet pa opet i završio...


Pogledajte prilog 399840
Taj kod meni NE stize evo vec dobrih 27 sati. Taj slovni KMBTDPX, a taj 5 cifara verifikacioni mi stize.
Nije problem, problem je što app nije odradio kako treba trebao si ponovo da nazoveš isti slučaj kao kad sam ja uzimao kredit.
Koji broj telefona si zvao? Nije problem zvacu.
 
Drustvo da li je moguce kopirati ziro racun na koji treba uplatiti novac i iskopirati ga u aplikaciji? Ja ne uspevam, uvek moram da kucam, deluje mi debilno, pa sad ili sam ja taj debilko ili su ovi sto su pravili aplikaciju 🤷
 
Pokreneš aplikaciju, ideš na računi i dole levo na podeli broj.
 
U iOS app radi copy/paste. Koristis android? Pokusaj preko web aplikacije.
 
Bio bih zahvalan ako moze neko ko koristi Visa kreditnu karticu RF banke da mi kaze koliki je limit na istoj?
 
Od tebe zavisi. Ja sam dobio 75000 a trazio 60000. Zavisi od KB i kolika ti je plata. Isto gledaju da li primas zaradu preko RF ili neke druge banke.
Mozes da racunas na 3 a najvise 4 plate ako nemas drugih kredita,pozajmica ili kreditnih kartica.
 
Hvala za odgovor. A u kom trenutku ti saopste limit? Da li mogu ja da im kazem da hocu maksimalno moguci limit koji mogu da dobijem pa da na osnovu toga sto mi ponude pristanem na karticu ili ne?
 
Trazi maksimalni. Reci ce ti odmah ako imaju uvid kolika ti je plata koliko mozes da najvise ocekujes. Ja sam preduzetnik na licnoj zaradi sa tadasnjom platom,minimalac,mislim 37000,plafon 38000. Imao kredit u Postanskoj stedionici oko 100000,trazio od Rf 60000 za visa kreditnu a oni mi dali 75000.
 
Zanima me da li mogu da koristim Google Pay wallet sa Visa Debit Digital karticom? Pise kao da samo podrzava RaiPay i Apple Pay...
 
Jel kasne nekom notifikacije? Evo vec tri dana ne stizu prilikom placanja, tj stignu uvuce sve komplet za taj dan 😂
 
Isto, plus RaiPay ne radi i zabaguje na „Priprema bezbedne konekcije".
 
Hvala za odgovor. A u kom trenutku ti saopste limit? Da li mogu ja da im kazem da hocu maksimalno moguci limit koji mogu da dobijem pa da na osnovu toga sto mi ponude pristanem na karticu ili ne?
traži maximum, posle ako bude prostora oni će sami povećavati automatski
Meni su na kraju povećali sami na 1M, pa sam tražio da smanje na 200k
 
Stigla mi je na imejl poruka gde nude kreditnu karticu.
U tarifniku pise da kreditne kartice nisu omogucene za iRacun, koji imam.
Jel neko ima kreditnu karticu i iRacun?
 
Jel uz iracun nemaju nikakve provizije prilikom placanja? Mislim na plaćanje računa ili prebacivanje na druge račune u drugim bankama?
 
Nazad
Vrh Dno