Šta je novo?

Ptt Kds Nov Paket 512/256

srejić

Slavan
Učlanjen(a)
28.06.2007
Poruke
90
Poena
309
Pre nekoliko dana ptt-kds je uveo nov paket na kablovskom internetu, i to 512download i 256 upload :banana:i to sve mu za 2200din sa sve pdv-om. Samo, sbb na kablu ostaje neprikosnoveni šampion u ceni flat paketa ( po skupoći naravno), a još kad poredimo ikom gde za 2200 din imamo 512/256 + pretplata za ktv, i to sve 2200din sa pdv-om, onda mislim šta reći. SBB lopine jedne.
 
Hm, vidi stvarno! link
E, sad: Na paketu 256/128 upload je, zapravo 90000bps (vidi se iz statusa modema). Ajde neko ko ima ovanj novi paket 512/256 da kaže koliki stvarni je UL na njemu
 
cek u NS je 512/256 na sbbu 2450 din... to nije tako strasna razlika... ako uzmes u obzir da imas jos 1024/512 lokala, onda se sbb i vise isplati (znam tonu ljudi koji samo lokal i koriste fakticki)...
 
Pre nekoliko dana ptt-kds je uveo nov paket na kablovskom internetu, i to 512download i 256 upload :banana:i to sve mu za 2200din sa sve pdv-om. Samo, sbb na kablu ostaje neprikosnoveni šampion u ceni flat paketa ( po skupoći naravno), a još kad poredimo ikom gde za 2200 din imamo 512/256 + pretplata za ktv, i to sve 2200din sa pdv-om, onda mislim šta reći. SBB lopine jedne.

A zasto tako? Sta, SBB lokal ne vredi nista? SBB-ov paket od 1350 din 256/128+512/384 je zakon za taj ptt-ov, sve sto mi treba skidam iz lokala i to torrente i nemam problema da odrzavam ratio, a spoljnji Net mi sluzi za cisto surfovanje bez opterecivanja protoka.
 
Da, skidas samo ono sto ti drugi diktiraju. Jako primamljivo.
 
Packy, ovo je bas glupost... ocigledno nisi nikad koristio sbb lokal.
 
hehe, jel bih ja na tom lokalu nasao neke raritetne horor filmove i serije iz 80.ih. Siguran sam da se ceo lokal otima samo oko tih filmova ;)
 
Poslednja izmena:
Verovao ili ne - nasao bi...
 
hehe, jel bih ja na tom lokalu nasao neke raritetne horor filmove i serije iz 80.ih. Siguran sam da se ceo lokal otima samo oko tih filmova ;)

Da, nasao bi bez problema. Jos bi ti drugi servirali, ti treba samo da zatrazis req.
Probaj, ne budi toliko cinican.
 
Nadjem ja sve na rapidshare, ne treba mi nicije milosrdje ili nemilosrdje :)
 
ajde pametnjakovicu... potrazi mi ove naslove na tom tvom lokalu:
"Night Life"
"Night of the demons 3"
"Fever Lake"
"Kolobos"
"Headhunter"....
Mogu do sutra da ti nabrajam, kladim se da je taj tvoj lokal pun ovih kultnih retkih horora koji su doziveli svoju slavu samo u Americi... Na rapidshare ih nadjem do kazes keks.
 
Packy opusti se covece,dobices nervni slom.
To sto nema tvojih useless filmova na lokalu ljude bas briga,razmenjuju ono sto imaju,a dosta imaju.
Sigurno nece propasti zbog "kultnih horor filmova".
 
Pa o tome i pricam, mucni malo, vasi filmovi su sve za deset naravno; Ukusna raja tamo heheeh
 
ajde pametnjakovicu... potrazi mi ove naslove na tom tvom lokalu:
"Night Life"
"Night of the demons 3"
"Fever Lake"
"Kolobos"
"Headhunter"....
Mogu do sutra da ti nabrajam, kladim se da je taj tvoj lokal pun ovih kultnih retkih horora koji su doziveli svoju slavu samo u Americi... Na rapidshare ih nadjem do kazes keks.

U sta se kladis?
Da ne smaramo vecinu, jesi ozbiljan da bacis neke pare ili ces i dalje da spamujes?
 
al cek covece ako skidas sa rapida, onda imas lepo flet surf pakete, koji se opet vise isplate od ovog 512/256...
moj komentar je samo bio na to da ovaj paket nije bolji od sbb-ovog...
sto se tvojih horrora tice, ima na eucu svakakvih likova, siguran sam da bi se nasla 2-3 koji dele tvoja intresovanja, pa bi onda imao 3x vise tih tvojih simpaticnih filmova za isti period...
 
Pa jel neko probao ovaj paket? Kako radi generalno ovaj paket tj. kako radi uopste ptt-ov kablovski net?
 
Nedovoljno dobro da bi se takmičio sa Telekom ADSLom..ili bilo kojim drugim...toliko :)

(SBB jedino zbog lokala još drži korisnike na kablu...)
 
Al ne razumem zasto bi neko davao 800 din vise nego regularni telekom adsl samo zbog tog lokala. Zar vas stvarno toliko mrzi da sami malo potrazite sto zelite, a ne ono tipa. "Komsija, jel imas taj film... -jao, nemam ali nabavicu sigurno. -Kad ces da nabavis? -za 2,3 dana. -Aj dobro. Prodje 15 dana... i komsija jesi mi nasao onaj film, - jaao imam puno posla, aj sacekaj jos malo... Prodje 2 meseca... pa komsija sta bi s onim filmom? - Kojim filmom ;)
A sa 512 kao free korisnik na rapidshare sami taj film mozete skinuti za 4 sata i naravno komsija ce vam biti zahvalan sto ga ne davite, a vi nece doci u situaciju njega da davite - bukvalno ;)
 
Poslednja izmena:
komsija o kakvih ti 800 din pricas?

rekao sam ti lepo, ako koristis rapid, imas 512/64 paket za takodje oko 1300 din...
ali sa 256/128+512/384 dobijas daleko vise... i ne gnjavis komsiju nego imas 2 trackera sa par hiljada ljudi, tako da si se nesto opasno natripovao...

da budem jasan: ne branim ja SBB, ali sam samo skrenuo paznju da cena za novi paket nije nesto preterano konkurentna, kako ste se vi u prvoj poruci primili. Jer kod nas i nema prave konkurecije, tj niko nece da obara cene, jer svi zavise od lelekoma.
 
Nedovoljno dobro da bi se takmičio sa Telekom ADSLom..ili bilo kojim drugim...toliko :)

(SBB jedino zbog lokala još drži korisnike na kablu...)
Ne slazem se sa time.Naravno lokal jeste velika prednost ali recimo i Surf paket sa 512/64 koji kosta 1390din i iste je brzine kao telekomov adsl radi bolje od adsl-a kada su igre u pitanju.Naravno tu je opet pitanje i lokacije na kojoj se nalazis jer cesto je SBBova mreza jako lose uradjena.
 
ma sve je to moj do mojega. Ne bih ti ja uzeo kabl pa da ne znam sta je, vidim i kablovska kamo mi radi, jos samo cekam da mi ukinu hrt2 za vreme olimpijade, kao i vama, pa da uzivam u Koracevim umobolikama.
 
strasni komentari od strane samo jednog coveka.. ja bih se bar zapitao (nije obavezno da si odgovorim)..zar je moguce da sam samo ja u pravu..? posle celog thread-a ipak mislim da je pojacan lokal na sbb-u bolja varijanta.. mozda je bolje da diskusiju premestite ovde.. pozz svima..
 
ma sve je to moj do mojega. Ne bih ti ja uzeo kabl pa da ne znam sta je, vidim i kablovska kamo mi radi, jos samo cekam da mi ukinu hrt2 za vreme olimpijade, kao i vama, pa da uzivam u Koracevim umobolikama.

Prvo se nalupas gluposti za 800 dinara i diktiranje sadrzaja iz lokala a onda kad ti svi objasne da gresis onda extra odgovor : sve je to moj do mojega .....Tebe niko i ne tera da uzmes kabl al nemoj da lupas o stvarima o kojima nemas pojma
 
Ja npr nisam verovao da cu na SBB lokalu tj. torrent trackeru EUC naci puno ljubitelja animea (uospte u Srbiji), pa sam se prijatno iznenadio. Vec godinu dana uplacujem 512 sa 1 mbit lokalom i vec nemam vise gde da smestim silne DVD-eve :p Imaju skoro sve sto sam ja skidao ranije sa neta dok nisam bio na SBB, a i nove stvari...
 
Pa vama onda ni ne treba flat internet kad imate sve na lokalu. Zakupite 500 mb mesecno boli vas briga, strasno vam zavidim, hahahahah, sunasca moja mudra
 
Ne nego lik nema mozak i pise sta god da se seti
Zakupite 500 mb mesecno -- no comment
 
Pa jel neko probao ovaj paket? Kako radi generalno ovaj paket tj. kako radi uopste ptt-ov kablovski net?
PTT-ov kablovski internet radi začuđujuće dobro, mogu reći savršeno (Tošin bunar). Stabilnost veze daleko bolja nego kod ADSL-a (na poslu koristim Beotelov).
Problem su pristupne brzine, i, naravno, cena.
 
Nazad
Vrh Dno