Šta je novo?

[PS4] The Order 1886

Slika sa Taipei Game Show-a gde je prikazan live demo nove zone

E7x3zCG.jpg
 

Kao da gledam Dishonored iz trećeg lica (sa jedno milion puta boljom grafikom)..
Šteta što neće biti za PC.
 
Obrisano, steta. Bas me je zanimalo kako izgleda. Ako neko nabasa na snimak ponovo, neka ga okaci.
 
I, ša ovde tačno izgleda kao "Dishonored iz trećeg lica"? Steampunk setting i to što glavni lik beži iz zatvora?
 
Ni meni nije najjasnije sta je kellhuse sa tim hteo da kaze.
 
[YOUTUBE]ko4lQIklIFU[/YOUTUBE]

Izvoli ;).
Zahvaljujem. Ovaj put cu biti pametniji, prvo yt prebuffer pa onda na veceru. :-D
Sto se poredjenja sa DH tice, jedina slicnost je steampunk viktorijanski setting i to je to. Btw, to sam ja odgovorio kellhusu na post? :-\
 
Pa samim tim sto je steampunk dovoljno asocira na dishonored, nije da ima mnogo takvih igara a da valjaju necemu.
 
Neke igre i treba da se igraju na taj način, polako i natenate. Upijati atmosferu, istražiti svaki kutak..
 
Ajde, kellhuse, ne kaki, leba ti. Jesi pogledao snimak?
 
Mnogo negativnog vibe-a oko ove igre. Ljudi kazu da se zavrsava za 5-6 sati. Sam developer kaze 10-12 sati. Meni to mnogo slabo izgleda za igru koja je trebalo da bude prvi veliki PS4 naslov. Ceka se Bloodborne *shrug*

P.S. a i u ovim leaked videima ima tipa 60% cutscenes.
 
Jbt koliko lice ser Persival i Big Boss iz MGS-a 4... :d

20090301210209!Big_Boss_MGS4.jpg MGS__Big_Boss_by_TankDitch.jpg

The_Order_1886_060215_001.jpg tumblr_ncw4lwgheW1r2ukwmo2_500.png
 
Poslednja izmena:
Ljudi kažu da se igra završava za ne više od 5-6 sati igranja, već mogu da se nađu snimci celog prelaza na YT. Previše kratko za singleplayer-only igru koja se prodaje po punoij ceni (mada verujem da će pojedinci koji vole da "upijaju atmosferu" u linearnim šuterima izvući pola sata-at više :D ).
 
Koliko god sati bilo obrnuce se sa uzivanjem to je sigurno a mozda i vise puta ako se pokaze vredna toga.
 
Previše kratko za singleplayer-only igru koja se prodaje po punoij ceni (mada verujem da će pojedinci koji vole da "upijaju atmosferu" u linearnim šuterima izvući pola sata-at više)

6-7h je sasvim ok. Bolje nego da su vestacki razvukli radnju smarackim misijama sa elementima koji se besomucno ponavljaju, ili praznim hodom koji je karakteristican za nelinearne, open world igre gde 80% vremena provedes tumarajuci izmedju waypointa. Ovo je drugacija, heavy skriptovana akcija, kojoj mislim da ne treba mnogo vise od toga. Ako naprave da valja i drzi te sve vremen na ivici stolice. A ako ne valja, onda je stvarno svejedno i duzina joj nece mnogo pomoci.

Kad smo vec kod pune cene, to je opet stvar izbora danas, jer pojedinci takodje koriste prednosti gamesharinga, tako da sam ja svoj guest u grupi platio 12e, isto toliko je bio i fantom, a jedino je nosilac bio skuplji, 24e. :)
 
Kvalitetnih 5 sati u zaklonu :p Ali dobro, ima ljudi koji i to vole. Ja od ovih ekskluzivnih PS4 naslova sto su se pojavili ili ce uskoro samo Bloodborne priznajem.
 
Ajde da sacekamo da izadje pa da onda vidimo kakav ce biti. Samo sto nije..
 
Pa ne znam bas sta tu ima puno da se ceka. Cela igra je leakovana od pocetka do kraja. Kosta 60E. Prelazi se za 5-10 sati. Za te pare mozes da kupis GTA 5, The Last of Us, Destiny ... ma Dying Light i da dobijes 40-120 sati boljeg gameplaya. Jedino ako ovi sto su leak-ovali igru su dobili neku demo verziju bez celog sadrzaja. Gledajuci koliko Sony ne promovise igru mogu reci da bas nista ne ocekujem od ovog naslova (na zalost).
 
Poslednja izmena:
Pa ne znam bas sta tu ima puno da se ceka. Cela igra je leakovana od pocetka do kraja. Kosta 60E. Prelazi se za 5-10 sati. Za te pare mozes da kupis GTA 5, The Last of Us, Destiny ... ma Dying Light i da dobijes 40-120 sati boljeg gameplaya. Jedino ako ovi sto su leak-ovali igru su dobili neku demo verziju bez celog sadrzaja. Gledajuci koliko Sony ne promovise igru mogu reci da bas nista ne ocekujem od ovog naslova (na zalost).
Od kada se porede open world igre sa linearnim igrama po duzini (s izuzetkom Last Of Us-a koja je vanserijska igra)? Mislim, bilo koja open-world igra ima desetine do stotine sati gejmpleja u sebi, jer to zanr omogucava. Za linearlne igre - 5 do 8 sati je optimum danas. Metal Gear 4 moze da se predje za 2-3 sata kada se prekidaju sve cut scene, pa se niko mnogo nije bunio, a igra ima prosecnu ocenu preko 9 (na skali 10), tako da o cemu pricamo?
 
Stigla je i konačna potvrda od Developera, kažu da nije pet sati, nego ako baš "zaviriš pod svaki kamen" ima ukupno 8 sati.


I sad su se oni kao izvadili sa ovom izjavom? Ovo će biti veći FAIL od Destinyja.
 
Stigla je i konačna potvrda od Developera, kažu da nije pet sati, nego ako baš "zaviriš pod svaki kamen" ima ukupno 8 sati.


I sad su se oni kao izvadili sa ovom izjavom? Ovo će biti veći FAIL od Destinyja.

Ne znam zasto mislis da ce biti fail? Zbog duzine? Po meni je bitnije da prica bude zanimljiva i akcije dobra. Meni deluje zanimljivo iz svakog trailera kog sam video.
Ne znam kakve ce ocene biti al ne ocekujem ispod 75 od poznatijih review sajtova. Davno sam uplatio share tako da se radujem izlasku.
 
Za ovakve TPS linearne akcione igre idealno je 8-12h (nije slučajno što je baš toliko potrebno da bi se prešle igre iz serijala kao što su Uncharted, Gears of War, Dead Space, Max Payne osim dvojke, Alan Wake, itd...). Ako je manje od 8h ne zaslužuje punu cenu, iznad je već previše pošto je gameplay u takvim igrama često jednoličan i repetativan. Jedino se Max Payne 2 na genijalnost izvukao sa manje od tih 8h.
 
Ne znam zasto mislis da ce biti fail? Zbog duzine? Po meni je bitnije da prica bude zanimljiva i akcije dobra. Meni deluje zanimljivo iz svakog trailera kog sam video.
Ne znam kakve ce ocene biti al ne ocekujem ispod 75 od poznatijih review sajtova. Davno sam uplatio share tako da se radujem izlasku.
+1

Elem, igra obecava. Dizajn je fenomenalan, likovi deluju upecatljivo, a cini mi se da je i prica dovoljno dobra... sva ta kombinacija nekog starog vremena i moderne tehnologije stvara neku posebnu draz.

Nego, nesto nisam primetio da TPS-ovi traju 8-12 sati... valjda zato sto ja brzo igram i ne volim mnogo da istrazujem.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno