Šta je novo?

[PS4] The Order 1886

Treba samo iz tog nosioc naloga da odes na:

Settings > psn > activate as primary > Deactivate, pa kada ti vratim onda samo opet aktiviras.

Ne brises nalog ni nista, samo to uradis...

Ajde pisem ti na PM.
 
Lik je car, eto cisto da ostali znate :D

Dao mi za dzabe, sto stvarno nisam ocekivao.

Nemojte samo da to zloupotrebljavate :D :D

Svaka mu cast, na tome treba da pocivaju svi forumi, postenju, prijateljstvu i najvaznije verovanju.

Svi smo na dobitku ako ovakve stvari postancu cesce, razmenjujemo se medjusobno i to je to, tako se najvise ustedi ;)
 
Bilo bi dobro da imamo jednu temu za menjazu :) Posle ovog nedavnog"poskupljenja" bi dobila na znacaju...
 
Slazem se cheers
 
Ja nemam nista za menjanje posto sam do sada uzimao samo Fantome. :) :(
 
Imaces od sad :D Isto kao i ja...
 
http://blog.us.playstation.com/2015...ives-the-art-of-the-order-1886-available-now/
gzqb.jpg


Crafting the world and visuals of The Order: 1886 has been a long and hard fought labor of love from the art and creative team at Ready At Dawn Studios, and it is our great pleasure to now be able to share some of the massive trove of visual development and production art that we have brought to life along the way. Curated by our lead concept artist Joe Studzinski, alongside our talented design partners at BlueCanvas, we are proud to present the Blackwater Archives | The Art of The Order: 1886, a beautifully leather bound art book, spanning over 260 pages of some of the most spectacular work from the project, and now available for purchase on Amazon.
 
U prevodu - obrneš celu igru tri puta dok jednom ne prelistaš ovu slikovnicu :D.
 
+1

Mislim, jesu oni normalni ?

Izvinjavam se, potrosaci su nenormalni, jer ovo ce se ipak kupovati...
 
Ja sam se razocarao ovom igrom.
U principu znao sam da ce biti iseckano i kao po sinama, ali je ovo bas preterano.
Sceme gde svaki cas iskace, stisni X, sad O sad X, me samo cine nervoznim, ne moz se opustiti dok gledas ili igras. Delovi koji nisu po tom principu su ocajno uradjeni, sve nekako usporeno i ne znam ni ja. Kad se kreces sa likom njegova ledja prekrivaju dve trecine ekrana...
Sve u svemu, nisam puno igrao, stigao sam do vukodlaka i dosta mi je...
 
Meni je jedna od boljih. Prva igra koju sam platinirao u životu a naigrao sam ih se. Prvi put sam je obrnuo onako u žurbi i nije ostavila ne znam kakav utisak. Drugi put sam je odigrao na većem ekranu i nisam zurio, laganica je zavrsio, preturio svaki kamen i oduševila me je. Jedva cekam nastavak, dlc šta god. A ona art knjiga je za okorele fanove i naravno da ce naci svoje kupce.
 
Ja ono iznosim negativne komentare u vezi igre, ali nemam ništa protiv iste osim samo jedne sitnice - cene.

19.99$ i bilo bi taman. Valjda će uskoro pojeftiniti ...
 
+1

Zato sam ja pozajmio...
 
hehe

 
Hahhaa...

1:45
 
Nazad
Vrh Dno