Šta je novo?

Project Torque BESPLATNA ONLINE VOZNjA!!!

Ima jedan Simulation mod ali nisam stigao do njega jer mnogo se sporo napreduje. Nego smorio sam se, svi ovi arcade serveri vrte iste 5 mape.

Svakim nobim levelom otkljucavash i mape kola itd!Onda pristupash svim modovoma!Uzmsh lepo napravis sobu i stavis mapu koju ti hoces
 
Igrao sam dva dana i meni se igra sviđa.
Svetoslave nemoj da igras arcade, ako hoces brže da napredujes igraj explorer mode. Tu se dobija brdo exp!
 
Kakav svetoslav. Ja sam Sole sos lav, a zanimljiv mi je arcade(kad ima sveze mape)
 
Pa vozish online. Mislim isto shto i u NFS-u moze da ti bude zanimljivo. Mislim ako ne volish voznje nisi ni trebao da probash. Imash vishe modova i to je veoma dobro. Levelujesh. Sve shto bi trebalo da ti drzi paznju u trkachkoj igri.

JA vožnje volim više od svega, ali ovo ima veze sa svim sem sa dobrom vožnjom. TDU, CMR2, RBR, RC 2000.... da ne nabrajam dalje - sve ove vožnje su majka Mara za ovo "čudo". Kad sam video da skupljam ovo i ono naokolo u free modu, da fizike ima ko guma za voz i da je grafika :S: (nema veze sa X800XT koji koristim), smorio sam se... A NFS se (sem 5. dela) ne nalazi ni blizu top liste mojih omiljenih igračkih naslova).

:wave:

P.S. Odjavljujem se sa ove teme :)
 
JA vožnje volim više od svega, ali ovo ima veze sa svim sem sa dobrom vožnjom. TDU, CMR2, RBR, RC 2000.... da ne nabrajam dalje - sve ove vožnje su majka Mara za ovo "čudo". Kad sam video da skupljam ovo i ono naokolo u free modu, da fizike ima ko guma za voz i da je grafika :S: (nema veze sa X800XT koji koristim), smorio sam se... A NFS se (sem 5. dela) ne nalazi ni blizu top liste mojih omiljenih igračkih naslova).

:wave:

P.S. Odjavljujem se sa ove teme :)

Pa sta ti vise ocekujes od besplatne igre? Ovo je po meni i više nego dobro za nešto što je dž.
 
Jedna od najpopularnijih moze online (hint: potpis)
 
Kao i sto sam obecao!Konacno su mi dali 500 ap poena!I svi ste pozvani da igrate u klanu!U igri imate crew i idete na search i upisite serbian.Nas tim se zove Serbian Racing Team!

VAZNO-Garaza trenutno moze da primi 8 clanova zato pozurite!!!
Kasnije cemo prosiriti sa rp pa ako ne budete u nasem timu,probajte za 7 dana mozda bas tada prosirim garazu(zavisi od samih clanova tima za koliko ce se skupiti rp)Da udjete u tim MORATE biti bar 20 nivo.Neaktivni igraci ce posle mesec dana biti izbaceni iz tima(kada vec ne igraju da se oslobodi mesto za druge koji zele da igraju)Pozdrav
 
Nazad
Vrh Dno