Šta je novo?

Project Torque BESPLATNA ONLINE VOZNjA!!!

megas

Slavan
Učlanjen(a)
09.03.2008
Poruke
324
Poena
320
Zamolio bih moderatore da temu stave u Sticky hvala unapred :banana:

Zaigrajmo svi!!!Ovo je online besplatna voznja bila je oko 700mb ali sad su je jos poboljsali izasao update oko500 mb..nakon instalacije bice veci update ali samo prvi put kad se pokrene.Na vama je da skinete igru- mozete skinuti sa http://project-torque.aeriagames.com/download samo izaberete odakle skidate i da se registrujete.Ako budete imali problema oko kreiranja sifre(ja jesam)ubacite u sifru jedan znak i jedan broj.Ima dosta modova Versus Mode - Capture the Flag - Explorer - Drag race - drift- pro -thunder aley - i jos nekih ne mogi se sad setiti svakog.Moze da igra 2-20 ljudi u sobi.Mozete kreirati sobe i podesavati ih.Sve u svemu dobra online voznja sa dosta staza (koje se otkljucavaju)automobila koji se mogu budziti kao u nfs pa i vise ako mi verujete!Sve sto vas zanima mozete pogledati ovde http://project-torque.aeriagames.com/ slike video itd.Nije zahtevna igra.Dobra grafika,moji ortaci su se odusevili.Imate i listu prijatelja koja vas automatski obavestava kad je vas prijatelj online naravno chat.Mozete da kupujete aute i da ih sve imate bez ogranicenja.itd itd Ja sam odusevljen igrom(jos sto je legalna i besplatna)Voleo bih da mi kazete kako vam se dopada igra da cujem i vase misljenje.Ako igrate igru stavite me listu prijateljla ako zelite da se vozimo zajedno my nick djperaja .Ja sam na adsl 512 telekom imao sam problema kad u sobi vozi vise od 3 samnom.Pukne mi konekcija.Javite ako imate problema.POzz:wave:
Igra je super uvek nesto novo.Vikend race popust za odredjene delove itd videcete.Ostavite post.Hvala:type::happy:
 
skinuo sam igru, i sad se palim ko boodala... :))
moj nick je patak007 pa ako hoces, mogli bi jednom na crtu... :)
 
212 Pregleda A Samo Jedan Post!!!pa Napisite Bar Nesto Budite Aktivni
 
Igra Je Potpuno Besplatna I Legalna!!!igraj Malo Duze I Navuci Ces Se!!!
 
Pa cek koja je velicina fajla? Tamo na nekim serverima 720MB a na drugim 940MB, koji skidati onda?
 
tu od 720 to ti je stari install pa mu se po pokretanju pokrece veliki update tako da mu dodje na isto.Mozda ti je bolje da prvo skines ovu od 940 jer ce ti biti manji update.
 
meni je stalno pucala veza kad imam više od dva protivnika pa sam odustao. inače uopšte nije loše, a i besplatno je
 
Malo mi je blentava sama arkadna voznja. Dok je simulacija, malo bolja. DObra igra za ubijanje vremena.
Eto sinoc sam igrao neka dva sata i u cetri trke su usli neki likovi sa bagijima, a mi ostali imao krseve za 100-140ks. Od nas 8, samo su dvojica zavrsili trku. Mi ostali smo poispadali, jer nismo presli finish. Malo je glupo ono odbrojavanje, kad prvi predje START/Finish liniju.

p.s: Inace sam pao sinoc na vozackom ispitu :p
Izem ti zadnju vucu....
 
Poslednja izmena:
A ja se ziv ubi kako da osvojim AP poene, a to ustvari kredit mrtvi!! Kakvo djubre! :wall:
 
A ja se ziv ubi kako da osvojim AP poene, a to ustvari kredit mrtvi!! Kakvo djubre! :wall:

Wellcome to the club. Probao josh negde u martu, dao joj dva dana shanse da se pokazze i onda ban sa compa. Meni ni malo zanimljivo, uglavnom sam naletao na debile po serverima, koji su spremni na demolishn derbi i tako... Ako biram besplatne arkade, onda je moj izbor josh uvek na TMNF
 
Trenutno najbolja besplatna arkada je Grid :D
 
Evo dogurah do 9og lvla i ide uninstal. Smorila za medalju, napredak vrlo jadan iako sam vecinu trka prvi itd! Predlazem da zaobidjete ovo u sirokom luku!!!
 
Par onih najgorih auta se dobije u misijama a neki auti se ipak mogu kupiti i bez AP poena. Od ukupno 23 auta (koliko ja vidim na mom nivou) 15 moze da se kupi sa RP poenima, jedino sto medju njih ne spadaju impreza, lancer, corveta, rx7/8... :(
 
Pa naravno, za najbolja kola moras da platis. A posebno je glupo sto nemozes da prodajes kola :wall:
 
Jos nisam skinuo igricu ali sam na jednom screenshotu video da na baneru pise INVICTUS a to su ludi madjari koji su radili streetlegal red line racing a to je igra gde je uradjeno ubedljivo najbolje budzenje automobila ikad. Svaki deo moze da se skine sa sve rasklapanjem motora jedino sto je bila ekstra bagovita. Jedva cekam da skinem ovo da vidim da li su napredovali.
 
Dzabe budzenje kad nemozes nista ti da podesavas natenane!!!
 
ja imam 7 auta a nisam nista placao izmedju ostalih imam i besnu panama gt nabudzenu.
 
Trenutno najbolja besplatna arkada je Grid :D

GRID BESPALTAN???????????????LEGALAN?????????????????

Dzabe budzenje kad nemozes nista ti da podesavas natenane!!!

MOZE U GAME MENY!!!!!!! OSETLJIVOST ITD

Pa naravno, za najbolja kola moras da platis. A posebno je glupo sto nemozes da prodajes kola :wall:

RADI SE NA PRODAJI I RAZMENI AUTOMOBILA IZMEDjU KORISNIKA.A NAJBOLJA KOLA DA PLATIS???????ODREDJEN BROJ RP POENA MENJA AP AKO SE TRAZI RP I AP.JA IMAM PANAM GT "SKUP AUTO"A NISAM NISTA PLACAO

Par onih najgorih auta se dobije u misijama a neki auti se ipak mogu kupiti i bez AP poena. Od ukupno 23 auta (koliko ja vidim na mom nivou) 15 moze da se kupi sa RP poenima, jedino sto medju njih ne spadaju impreza, lancer, corveta, rx7/8... :(

TI KRS AUTI SU SE REGULARNO KUPOVALI A POSLE VELIKOG UPDATE POKLANJAJU U MISIJAMA.IGRAJ DUZE PA CES VIDETI
 
Poslednja izmena od urednika:
@megas

Daj ne spamuj sa tri posta zaredom za to postoji EDIT ako si nešto zaboravio i piši malim slovima, nema potrebe da se dereš.
 
Posto je ovaj izspamovao, niko nije primetio moj post? Jel moze ovo da radi na ADSL 256?
 
Posto je ovaj izspamovao, niko nije primetio moj post? Jel moze ovo da radi na ADSL 256?

Predpostavljam da moze ali nisam siguran!!!Mozda max ti i jos jedan.Nisam siguran
mada sam video da neki igraju stranci na 256.E sad upload kod njih i nas.probaj

Minimum Recommended
OS Windows XP
Windows Vista
CPU 2000 MHz, (AMD: 2000) 2500 MHz, (AMD: 2500)
Memory 512MB 1GB
Video DX8 compatible DX9 compatible
DirectX DirectX 9c
Sound DirectX Compatible Sound Card
Network DSL, CABLE
Input Analog Controller
 
Poslednja izmena:
Zavisi sta igras, explorer i trke u ghost modu ti niko nece zameriti ako imas mali upload pa ti auto skace na sve strane.
A inace na njihovom forumu sam procitao da izmedju svakog korisnika ide saobracaj ~1KB/s tako da teoretski mozes ti da igras sa vise njih, ali ono sto je bitno to je ping izmedju korisnika a to ni ne mozes da znas koliki je.
 
@megas
Nemoj da spamujes.
Nemoj da se dernjas.
I nemoj da spamujes po ostalim delovima foruma o ovoj igri or else.
 
Nazad
Vrh Dno