Šta je novo?

Prepaid u Srbiji: tarife, promocije, iskustva, problemi..(FAQ u 1.postu)

Nemam nigde WiFi u blizini, a preko mobilnog Interneta ne mogu da koristim A1 aplikaciju(radi samo preko WiFi-ja).
Ima li neki drugi način da to aktiviram?
 

Prilozi

  • Screenshot_2024-02-05-18-20-33-149_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2024-02-05-18-20-33-149_com.miui.home.jpg
    96.1 KB · Pregleda: 32
Hvala puno! Proradila aplikacija!
Koji se Internet dodatak sada prvo koristi, onaj standardni od 9gb ili ovaj poklon dodatak od 5gb?
 
Hvala puno! Proradila aplikacija!
Koji se Internet dodatak sada prvo koristi, onaj standardni od 9gb ili ovaj poklon dodatak od 5gb?
Poklon ide prvo proverih sad na jednoj prepaid koju sam u tablet ubacio da ispucam gb
 
Tacnije onaj koji prvi ističe. Ne bitno. Meni se trosi prvo iz plana. Jer mi sutra ističe..
Na ovoj je plan ja mislim 13.2 ili 14.2 pa to trosi.Ubacio cisto da potrosim u Neki stari lenovo tablet sto ima sim slot
 
Probaj da pozoveš neki broj, i u toku dana će ti stići SMS ( a možda bude aktivirano i pre, jer ja nisam ni znao da se to dobija pri prelasku sa postpaid-a)
 
Kako se navodi u saopštenju, novi, kao i postojeći pripejd korisnici će moći da se registruju u poslovnicama svojih operatera, dok će postepeno biti uvedena i onlajn registracija korišćenjem šeme elektronske identifikacije osnovnog nivoa pouzdanosti.
N1 izvor
Dobro je, da se izbegnu guzve.
 
Primena EU zakona. Za korisnike nimalo poželjno.
Čiji je sada 0677 i da li se promenilo nešto u načinu upotrebe i uslova?
 
Šta to korisnik gubi? :unsure: Privatnost? Zna služba gde si kada god je to potrebno.
 
Tačno tako. No svakako se loguju svi pozivi, sms poruke... itd.
 
Pogledaću kada imam vremena. Verovatno je zasnovana priča na mas data. Svesni smo toga odavno. Mas data nema veze sa petrom petrovićem iz xy kompanije koji zbog mogućih menatlnih sklonosti može da zloupotrebi podatke na personalnom nivou. Mas data je nažalost ono što živimo decenijama.
 
Cisto informativno, koliko dugo traje kredit na Yettel prepaid internet karticama? Da li vazi isto 2 meseca kao za regularne brojeve ili 11 meseci? Da li je tacno da je brzina interneta za sve korisnike mreze ogranicena na 20Mb/s?
 
Cisto informativno, koliko dugo traje kredit na Yettel prepaid internet karticama? Da li vazi isto 2 meseca kao za regularne brojeve ili 11 meseci? Da li je tacno da je brzina interneta za sve korisnike mreze ogranicena na 20Mb/s?
11meseci imam jedan broj koji sluzi za sms u jednom kontroleru za gsm
 
Aha, znaci jos uvek drze tako, imam i ja jedan takav broj, pozivi jesu vrlo skupi, al internet je 1din/MB. To je po mom misljenju jedino sto vredi od prepaida, doduse je dobar i mesecni plan kod a1
 
Dobro veče svima! Da li vam je stigao SMS od Yettela na (prepaid) sim kartice u vezi registracije brojeva?
 
Da li neko koristi ili je koristio Y.Pripejd internet - Turistički paket.
Vidim da je sim+net 1.400 din za 50GB i važi 30 dana.
Da li naredna aktivacija od 50GB traje narednih 30 dana?
Da li za 1.000 din imaš 50GB neta svakih 30 dana?
 
Pošto potrošnja može da se obavlja i iz kredita, aktivaciju dodatka najbolje obavljaš iz Yettel aplikacije na drugom uređaju (prim. aut. preko svojih mobilnih podataka, UniFi, nečijem hotspotu, kućnom internetu) dok ti je sim kartica sa turističkim paketom neaktivna i tek onda krećeš da koristiš. Dodatak se ne obnavlja automatski. Svaka naredna aktivacija ide ručno. Na sve što si pitao je potvrdan odgovor. Jedino što nisam siguran je da li se postojeći dodatak produžava, ali moje mišljenje je da svaki ima zaseban datum isteka, pošto je tako za klasičan prepaid. Naravno, pogledaj i cenovnike, jer od 1. marta kreću poskupljenja, a na turističkom paketu ih je već skoro bilo.
 
Кад смо већ код регистрације припејд бројева, зна ли неко да ли постоје земље у Европи (не само ЕУ) где регистрација није обавезна? Из искуства. Јер по интернету пишу једни једно, други скроз друго за исте земље. На путовањима углавном нисам узимао картице за позиве / интернет, па ја немам искуство.
 
Hrvatska, nije obavezno, Bosna, nije obavezno, Rumunija - nije obavezno.
 
Češka nije imala obaveznu registraciju pre godinu dana kad sam bio.
 
Kada smo kod registracije kog operatera smatrate da je najbolje odabrati za pripaid i izvršiti registraciju? Zbog sigurnosti podataka mada je to skoro isto.
 
Kakvo pitanje....voimjaoca.
Pa kod onog operatera ciji broj imas.
Nike valjda da ces po registraciji pored toliko ostalih faktora pitati ciju ces karticu kupiti?
 
Nije irelevantno pitanje jedna od kompanija sumnja se daje na uvid podatke i kasnije zovu razni.
Kad se ne zna kako posluje ostale kompanije nije loše pitati.
 
Nazad
Vrh Dno