Šta je novo?

Pracenje posiljki

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa zato.. ok.. ja kad su jeftine nesto ne pratim, a par puta sam video da je broj koji daju bezvredan.. kad je nesto skuplje platim osiguranje tipa 2 $ i dobijem valjan broj

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Ma dobro, nije ni bitno. Mislio sam da mozda neko ovde zna neki nacin kako se ovo moze pratiti. Ako ne, nista, cekam, pa kad stigne.
 
Ima dve posiljke. Jedna sa banggood-a, a jedna sa Ali-a. Pa ako neko moze da mi rastumaci status na 'tracking brojevima'?

Stize ti to bez brige. Prosecno vreme putovanja paketa je oko mesec dana sve sto dobijes ispod toga trebas biti srecan. Prvi je napustio Sejsele 19-og, a drugi Singapur 25-og. Posta odavno ne ide brodovima, sve je avionima...



Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
bome se varas, za Sejsele itekako ide brodovima,saljem tamo ponekad pa znam... putuje i po 40 dana

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
bome se varas, za Sejsele itekako ide brodovima,saljem tamo ponekad pa znam... putuje i po 40 dana

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Sve sto ima tracking mora ici avionom,zato je i skuplje.
Probaj na postinom kalkulatoru poslati nesto u inostranstvo, a da je preporuceno ili vrednosno bez avionskog transporta.


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
05/25/2017 12:56 P.M. Package delivered by local post office
05/24/2017 11:52 A.M. Received by the local post office
05/24/2017 10:48 A.M. Package transferred to post office

Franklin Park, IL, United States 05/24/2017 7:47 A.M. Destination Scan
Chicago, IL, United States 05/24/2017 6:24 A.M. Departure Scan
Franklin Park, IL, United States 05/24/2017 6:13 A.M. Arrival Scan
Chicago, IL, United States 05/24/2017 12:45 A.M. Arrival Scan
Hodgkins, IN, United States 05/24/2017 12:15 A.M. Departure Scan
Hodgkins, IN, United States 05/23/2017 10:11 P.M. Arrival Scan
Maumee, OH, United States 05/23/2017 7:42 P.M. Departure Scan
05/23/2017 6:26 P.M. Arrival Scan
Parsippany, NJ, United States 05/23/2017 9:16 A.M. Departure Scan
05/23/2017 1:23 A.M. Arrival Scan
New York, NY, United States 05/23/2017 12:08 A.M. Departure Scan
New York, NY, United States 05/22/2017 6:47 P.M. Origin Scan
United States 05/20/2017 9:22 A.M. (ET) Order Processed: Ready for UPS
 
amazon ga je malo spetljao, anskseseful deliveri povlači refunduranje novca, a sutradan uručiše paket plus lova nazad meni na račun; i vuk sit i ovce na broju, Amazon I'm lovin' it:smash::d




Latest update: Tuesday, May 23
12:53 PM Your package was delivered. It was handed directly to a receptionist or someone at a front desk.
Chicago, US
Carrier: AMZL US, Tracking #: TBA284810790000
11:15 AM Out for delivery
Chicago, US
Monday, May 22
4:19 PM Package arrived at a carrier facility
Chicago, US
2:39 PM Carrier is unable to gain access to front door to deliver the package. Please contact the carrier to resolve
Chicago, US
12:07 PM Out for delivery
Chicago, US
4:58 AM Package arrived at a carrier facility
Chicago, US
Sunday, May 21
9:22 PM Shipment departed from Amazon facility
Kenosha, WISCONSIN, US
5:52 AM Shipment arrived at Amazon facility
Kenosha, WISCONSIN, US
Saturday, May 20
4:07 PM Package has left seller facility and is in transit to carrier
 
Stigao moj fon u CG. Nemam iskustva sa njihovim porukama u sistemu praćenja (kao kod nas da će biti naplacena carina).
00361bf8d599fc491b9f0e27db8baa09.jpg

Slanje na domacu lokaciju = slanje na kućnu adresu? Ili domaca lokacija može biti i carina? :)
 
Moj rekord :d

novembar 2016 danas stiglo :-devil-:

IMG_20170526_174752.jpg
 
^ Pa da čestiš bar učesnike ovog podforuma! [emoji320] [emoji322] [emoji12]
 
Naravno da jesam i dobio, sad se dogovaram s kinezom šta i koliko da mu platim.

Sent from my MI 5s using Tapatalk
 
rekao bi to nesto neskupo bilo

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Šta kaže Track17 za nju? Q1 nije registrovana posiljka, evo spiska kodova:

https://en.m.wikipedia.org/wiki/S10_(UPU_standard)

Takodje, ne znam koja je zemlja XX. Ovo je krajnje nestandardno, i to nikad nisam dobio. Iz tabele se vidi da nije registrovana posiljka.

Najbolje da pitas pošiljaoca kako da pratiš pošiljku sa brojem koji ti je dao. ;)

Edit: tek sad vidim da to nije međunarodni broj po UPU S10 standardu, ovakvi trekeri obicno prate samo do granice zemlje iz koje se salje.

Ovo jeste registrovana posiljka samo sto je to broj narudzibe a ne posijke,ako je validan to moze da se prati,ovaj tvoj nije validan izgleda

http://tracking.directlink.com/mult...g=en&postal_ref_mode=0&order_no=Q1842355182XX

Taj broj ako je dobar posle izbaci klasican broj posiljke koji mozes da pratis na bilo kom sajtu za pracenje recimo RE845863435SE
 
Mene zanima da li si prosao bez carine tj. pdv-a posto nije navedeno sta se desavalo u tih 15 dana?
 
Pa bio je na carini, NS carina ne pise svaki dan podnosenje na carinski pregled kao Bg

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Meni je danas isto 15-ti dan od kako je na carini... Sta se desava, pojma nemam... Sve ostalo proslo za dan do maksimalno 3-4.
 
Mene iznenadilo juče, naručio telefon na CG adresu 09.05. i slušalice na NS 15.05. kad ono stiglo istovremeno na carine 27.05. :D Sad ću da vidim koliko će da drže jedni i drugi.
 
Narucio sam bateriju za flex 2 sa Alija, kinez posalje paket, ali kod koji mi je dao upucuje na Tursku?
Verovatno je neka fora, jel imao neko iskustva
 
Vratio sam telefon prodavcu iz Kine jer je refurbished i sad od 29-og stoji otprema.Jel to ok?
tr.png
 
Као си провалио да је refurbished? Колико кошта поштарина назад у Кину?

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Paket sa bangooda, plaćen tracking, i po njemu mi paket putuje na sejšele. U formatu je RCxxxxxxxxxxCN. Greška prodavca ili ide preko sejšela odn. njihove pošte?
 
Као си провалио да је refurbished? Колико кошта поштарина назад у Кину?

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Slusalice koje inace ne dolaze u pakovanju (vec sam jednom kupovao kod nas pa znam), punjac i usb kabl nisu original.Kamera je jako losa.. kao telefon iz 2010god i baterija jedva izdrzi 3-4h, a napuni se za nekih 30-40 min.
Postarina me izasla nekih 900rsd iako na sajtu poste izadje nekih 2500rsd po njihovom proracunu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno