Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Gone Girl,Waaaattt a biach 7/10
The Equalizer,stvarno surov 7/10(ako se pitate što tako mala ocena,USrAnci i njihovi super heroji....mada nema ovđek super heroja)
I Origin nešto novo 8,5/10
 
Poslednja izmena:
Odgledao Shaun of the Dead. Koji manijaci.:D Sledece je Hot Fuzz.
Ti filmovi su umetnost.
Meni su odlični

The Monkey King bi trebalo da je u tom fazonu, nisam gledao, al sam hteo, al kad sam video ocenu na imdb-u odustao, ako odgledas javi kakav je.
Pogledao sam u 3D varijanti, film je prosek, možda i ispod proseka, nećeš ništa izgubiti ako ne pogledaš ovaj film.
3D je takodje bio loš.

Zakacio "Thrashin'" slucajno kao recomended na YT-u, i dalje izaziva iste emocije kao kad sam klinac bio, neverovatno

Auuuuu, mnogo hvala za ovo
 
Obicno ne preporucujem animirane, ali:
the Boxtrolls

Veoma zanimljiv animiran film prepun detalja, nije mozda bas za malu decu ali je vizuelno impresivan.
 
Ima prevod ?
 
The Judge

Od filmova koji su izasli prosle godine, ovaj mi je ubedljivo najbolji bio. Steta sto RDJ ne glumi u vise ''ozbiljnih filmova''...
 
Hot Fuzz jos otkaceniji. Sta sam ja propustio da gledam. 8/10
 
пре свега Мир Божији Христос се роди!
cheap thrills- куд гледах ово на празник. Нажалост так'и су људи.
 
Vaistinu se rodi.
Juce taman da ugasim tv, kad ono pocinje Povratak u buducnost.ahhhhhh, kud ces bolje badnje vece 50/10
ne vredi, danas mora da se pregledaju i drugi i treci deo.:D
 
Isti slučaj:)
Jedino što ne mogu da objasnim ni sebi ni drugima, zašto to gledam na ovaj način u bednoj rezoluciji koju pruža digitalna kablovska, a na tv mi sve vreme prikačen HDD sa sva tri dela u 1080p:d
To naravno važi za sve omiljene filmove.
 
Poslednja izmena:
Jednostavno, kad je dobar film, rezolucije, frejmovi, zvuk i slika postaju totalno nebitni.[emoji2]
 
Isti slučaj:)
Jedino što ne mogu da objasnim ni sebi ni drugima, zašto to gledam na ovaj način u bednoj rezoluciji koju pruža digitalna kablovska, a na tv mi sve vreme prikačen HDD sa sva tri dela u 1080p:d
To naravno važi za sve omiljene filmove.

Obozavas da gledas reklame koje pustaju na televiziji ? :d

Greota da gledas u sd, a imas mogucnosti za bolje...
 
Nema reklama na tim kanalima. Kanale s reklamama ne gledam nikada. Fazon je što sam sve to gledao 16 puta u HD, ali opet se gleda kad je na tv-u.
 
Jedino što ne mogu da objasnim ni sebi ni drugima, zašto to gledam na ovaj način u bednoj rezoluciji koju pruža digitalna kablovska, a na tv mi sve vreme prikačen HDD sa sva tri dela u 1080p:d
To naravno važi za sve omiljene filmove.

Zanimljiv fenomen često viđen u društvu. Do dana današnjeg bez naučno održivog objašnjenja.
[emoji1] [emoji1] [emoji1]
 
Kompletirao Corneto Trilogy. Sva tri filma su odlicna. Svaka preporuka ukoliko ih neko nije gledao.

Ima li neko predlog za filmove slicne ovim iz pomenute trilogije?
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno