Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
^^ Svakako dosta bolji od američkih/holivudskih parnjaka.
Ali i dalje ništa više od "robe široke potrošnje".
Niko ga se neće sećati za pet a kamoli kroz dvadest pet godina od sada.
No šta da se radi, 2014 je i filmovi se uglavnom i snimaju isključivo sa profitom na umu.
Kokice nisu ispečene i pojedene zalud, dobra zabava i ok film.
 
Hobita treba pogledati, ali ne očekujte mnogo...

Meni mnogo bolji prethodni delovi, i ovaj treći je ok, samo deluje da su veštački produžili priču...

Ima i par scena gde su fore za mlađu publiku, pa to malo nervira :)
 
Jesi gledao Hobita u HFR? Generalno jel imao neko dodira sa tehnologijom, kakvi su utisci? Neću da idem da gledam ako je zbog HFR bezveze, bolje da jurim standardne verzije...
 
Hobita treba pogledati, ali ne očekujte mnogo...

Meni mnogo bolji prethodni delovi, i ovaj treći je ok, samo deluje da su veštački produžili priču...

Ima i par scena gde su fore za mlađu publiku, pa to malo nervira :)

Ja sve čekam da neko kaže HFR je zakon, pa da idem danas da gledam. Inače, na prvom delu sam zaspao u bioskopu od dosade, kažeš da je ovaj još lošiji? Drugi deo nisam ni gledao, niti planiram.
 
Gone Girl. Prva polovina fenomenalna. Dalje kako ide film, pogotovo kraj, sve veća uvreda logike. Šteta.

Stalingrad (2013) Odličan ratni film, ruske proizvodnje, specijalni efekti i zvuk su fantastično odrađeni, zanimljiv pristup priči. 3D nije loš. Preporuka
CGI odličan, sve ostalo s.anje ali teško. Nindža ruski vojnici, usporene scene a la Matriks... pogotovo scene sa zapaljenim vojnicima i borba noževima.
Film kao da je sniman za propagandni materijal.
 
Poslednja izmena:
Jesi gledao Hobita u HFR? Generalno jel imao neko dodira sa tehnologijom, kakvi su utisci? Neću da idem da gledam ako je zbog HFR bezveze, bolje da jurim standardne verzije...

Mislim da nije HFR, nije se razlikovao od drugih 3D filmova ...
Mada na sajtu stoji da kao jeste - http://www.cineplexx.rs/movie/hobit-bitka-pet-armija/

U svakom slučaju meni neprimetno, a i moguće da su slepci stavili samo za BG tu mogućnost ...


Ja sve čekam da neko kaže HFR je zakon, pa da idem danas da gledam. Inače, na prvom delu sam zaspao u bioskopu od dosade, kažeš da je ovaj još lošiji? Drugi deo nisam ni gledao, niti planiram.

Ako si zaspao na prvom onda krastavac :D
Gledaj prvo drugi deo, pa onda odgledaj treći, bzvz je posle prvog gledati zadnji deo trilogije jer se radnja nastavlja i sve je povezano ...
 
Poslednja izmena:
U agoniji sto nama Hobit izlazi tek 16og decembra sam otisao da odgledam Exodus Gods and Kings, nije los film, zanimljiv od pocetka do kraja, ali prica je od a do s svima poznata tako da ono filmom samo obnavljas gradivo i gledas na koji nacin je ispricana u filmu. Bale je odlicno odglumeo. Gledajuci ovaj film, gleda mi se opet Intersellar
 
Sinoc ja pogledah Hobite. Projekcija ona sa 48 fps.

Film kao film me malo cak i razocarao, ali po mom misljenju kvalitet slike je nerealan.
 
Mislim da nije HFR, nije se razlikovao od drugih 3D filmova ...
Mada na sajtu stoji da kao jeste - http://www.cineplexx.rs/movie/hobit-bitka-pet-armija/

U svakom slučaju meni neprimetno, a i moguće da su slepci stavili samo za BG tu mogućnost ...




Ako si zaspao na prvom onda krastavac :D
Gledaj prvo drugi deo, pa onda odgledaj treći, bzvz je posle prvog gledati zadnji deo trilogije jer se radnja nastavlja i sve je povezano ...

Samo BG i NS ;).
 
Ja NS i ne vidim na sajtu sinepleksa ?
Ako je tako baš su slepci, a zadnji je napravljen mislim u KG-u ...
Mada kada pogledam kakva je situacija u drugim gradovima sa bioskopima - to je tek bogu plakati ...

Nema samo Cineplexx HFR. U NS-u je to Roda/Arena. Btw, nisi dobro protumačio sajt Cineplexxa, piše RealD 3D, HFR i 2D. Znači u KG je običan RealD 3D.
 
Poslednja izmena:
Nebraska
Meni odličan,veoma poučan film,zamalo suze da rade
 
Jel uvedeno ovde pravilo trajan ban za spoiler, ako nije da krenemo od bakare kao primer za ubuduce, moze?
 
Ne vredi.. izbegavati obe teme dok ne pogledas sve moguce filmove i serije na svetu.
 
Neverovatno stvarno, po ko zna koji je6eni put
 
Dolf Lundgrin je samo ove godine snimio 56 fimova na ovu foru....b film u a produkciji i samo zbog toga ocena 5/10
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno