Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Za dzesiku dzons sam cuo, pogledat cu svakako. Punisher jedva cekam. Dok za flash-a ja mogu reci sve najbolje, dok arrow je bas smorio, nemam zelju da odgledam ove zadnje epizode
 
Чек нисам у току, Punisher добија своју серију?

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Sto zure ? Hoce da snimaju neku bananamen-heroj seriju ili neke zombije u svemiru mozda ? Sibace GoT samo tako, 8 sezona minimum.
Ako ima odabranih postova molio bi da se ovo zavede pod njih.
GoT školuje, a jednako i ovaj komentar.
 
Got
Kako se to na kraju desilo?Jel ona to uradila ili nekako on sam sebe?

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Gotham - fenomenalno, stepen produkcije na najvisem nivou
Ovo je jedna od retkih serija gde je svaki lik razvijen do savrsenstva, i svi likovi su zanimljivi i imaju tu dozu ludila koje ide uz Gotham
Samo Joker fali ali njega je jako tesko docarati i mislim da zato izbegavaju da ga uvedu
Pingvinu oskara treba dodeliti

Sent from my SM-G935V using Tapatalk
 
Gotham - fenomenalno, stepen produkcije na najvisem nivou
Ovo je jedna od retkih serija gde je svaki lik razvijen do savrsenstva, i svi likovi su zanimljivi i imaju tu dozu ludila koje ide uz Gotham
Samo Joker fali ali njega je jako tesko docarati i mislim da zato izbegavaju da ga uvedu
Pingvinu oskara treba dodeliti

Sent from my SM-G935V using Tapatalk

Slazem se, samo si izgleda propustio epizode sa Jokerom :)
 
Дал ће се у тој серији појавити бетмен то је питање

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Jedna od epizoda GoT koja IMO spada u gornji deo po kvalitetu, sigurno ne vrh poput Hardhome, Red wedding etc. ali svakako jedna od onih koje nisu imale neki upečatljivo slab deo ili neki koji smara do bola.

Realno, sve što se dogodilo se dalo i očekivati, pitanje je samo da li i u ovako ranoj fazi serije.

Mada neke stvari sam očekivao da se dese i daleko ranije
recimo, hvala Bogu da je Belon konačno otegao papke i da smo videli Jurona
 
Ako je suditi po dosta clanaka na i ternetu sledeca epizoda GoT ce mozda biti krucijalna sto se tice teorije R+L=J

Tower of joy
 
OK, Brenove vizije i ostalo će verovatno ići u smeru da se u ovoj sezoni dotaknu dosta teorija, ne samo te ali bi bilo OK da se drešavanja ili eventualna dešavanja iz neemitovanih epizoda stavljaju u spojlere - čisto za one koji samo prate seriju a nisu upoznati sa svim mogućim teorijama.
 
Mene mnogo više od svih tih teorija interesuje šta je Benjenom Starkom...
Ne pominje se u knjigama a ni u jednoj od teorija
 
Moze li neko ko je citao knjige i bolje poznaje GoT,da mi objasni sta je tower of joy?Hvala.

Послато са GT-S7580 уз помоћ Тапатока
 
ToJ:
ToJ je zamak u kome je princ Reghar cuvao Lianu Stark za vreme Robertove bune. Ned Stark je krenuo da oslobodi Lianu, ali je stigao kasno - nasao ju je na samrti. Pre toga, Ned i njegovi saborci su ubili 4 viteza kraljevske grade, medju njima i cuvenog Artura Dejna. Preziveli su samo Ned Stark i Howland Reed.
Po teoriji R+L=J, Liana je umrla nakon porodjaja, a Ned je uzeo bebu (Jon Snow) i obecao Liani da ce cuvati tajnu detetovih roditelja.

BTW, savetujem ti da procitas knjige, jer serija (ma koliko dobra bila), knjigama nije ni za prineti.

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
@rafiki,hvala puno!

Послато са GT-S7580 уз помоћ Тапатока
 
Pa dobro, Džon i Tirion su POV likovi, dok je iskreno govoreći Bendžen za sada u knjigama bio potpuno nebitan lik.
 
Ma dobjasni debeli "promise me ned" i moze da premine.
 
FTWD - wow ja iskreno ne znam koga bih prvo eliminisao od ovih likova. Svi su neverovatno odvratni i dosadni. A meni je čak prva sezona bila i dobra.

Šta uradiše sa serijom ... Ova zadnja epizoda je bila "bolna" za gledanje. Morao sam iz dva puta.

Inače, ono J. Snow Voskrese me do suza nasmejalo :D

Sent from my LG-D405 using Tapatalk
 
FTWD - wow ja iskreno ne znam koga bih prvo eliminisao od ovih likova. Svi su neverovatno odvratni i dosadni. A meni je čak prva sezona bila i dobra.

Šta uradiše sa serijom ... Ova zadnja epizoda je bila "bolna" za gledanje. Morao sam iz dva puta.

Iskreno, sta si ocekivao u drugoj sezoni ?
 
Iskreno, sta si ocekivao u drugoj sezoni ?
Super pitanje, jer nisam očekivao ništa dobro :D. Al ovo ispade još lošije od niskih očekivanja. Izgleda da je kao i kod TWD-a jedini smisao serije taj da se proda u svetu i da se uzme novac ...

A u 5. epizoda ove sezone Banshee-ja sam npr. video više gadosti nego u svim TWD, FTWD sezonama zajedno :D.

Sent from my LG-D405 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno