Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odgledao better call saul ove dve sezone za nepunih nedelju dana.Gledao sam po 3,4 epizode na dan.Mnogo je ovako bolja serija kad se odgleda nego kada cekas epizodu 7 dana da izadje.Tada imas osecaj da je spora radnja,ali uopste nije,gledajuci ovako kao celinu.

Послато са GT-S7580 уз помоћ Тапатока
 
Ja sam Breaking Bad spicio 5 sezona odjednom, zanima me da li bi mi bila tako dobra da sam morao da cekam.
 
Odgledao better call saul ove dve sezone za nepunih nedelju dana.Gledao sam po 3,4 epizode na dan.Mnogo je ovako bolja serija kad se odgleda nego kada cekas epizodu 7 dana da izadje.Tada imas osecaj da je spora radnja,ali uopste nije,gledajuci ovako kao celinu.

Послато са GT-S7580 уз помоћ Тапатока
Oma skidam ;)

Poslato sa tastature koja pravi greske!
 
ispada da je man in iron mask Eobard Thawn, a može se protumačiti i kao da se otkriva identitet čoveka u gvozdenoj maski, a pojavlujuje se i Thawn. No videćemo.

Ne verujem da je Eobard, ionako je on lik "iz buducnosti", rodjen tek za 100+ godina. I prakticno je nebitan za ovu sezonu.

Pre ce biti da je u pitanju Henry Allen sa Earth2 ili pravi Jay Garrick. Na onih par scena deluje da je lik sa gvozdenom maskom stariji covek, pa se taman uklapa ovaj glumac sto glumi Henry Allena.
A jos je u razgovoru spomenuo da je devojacko prezime njegove majke Garrick. :D



Slažem se, meni je Fargo fenomenalan u drugoj sezoni.

+1
 
U drugoj sezoni kvalitetniji sporedni i glavni likovi, bolja atmosfera i utisak.

Sad vidim sta si napisao ranije, ali sezonama nije cilj da budu povezane. Antologijska je serija.
Mada je lepo sto su prikazali povezanost sa pojedinim likovima iz prve sezone. Pogotovo sa Hanzeejem. :D
 
Takodje se osecam trolovanim svaki dan kad citam odusevljenja superherojskim serijama/filmovima, svako gleda sta mu se svidja :)
 
Sve je dobro dok se u ovoj temi ne pise o jednoj epizodi jedne serije na 3-4 strane, kao sada za GoT.
Oh, wait...
 
Mnogo je ovako bolja serija kad se odgleda nego kada cekas epizodu 7 dana da izadje.Tada imas osecaj da je spora radnja,ali uopste nije,gledajuci ovako kao celinu.

Meni je ovo bio problem sa GoT izgleda, narocito sa poslednje 2 sezone. Nekim ljudima koji su gledali sve odjednom su skroz dobre, a meni su bile ocajno spore... Dakle treba gledati ''sve i odmah'':d
 
I meni je druga sezona Farga odlicna. Nije bas kao prva, ali svejedno dobra.
 
Sad vidim sta si napisao ranije, ali sezonama nije cilj da budu povezane. Antologijska je serija.

Logika: Otac od policajke kaze da je bilo prije 30 godina krvoprolice i da je tako ranjen. I onda pocinje 2. sezona, gdje je bas radnja prije 30 godina, i to bas tom gradu, i bas se pojavljuje policajac koji je prije 30 godina imao 30 godina manje, i njegova cerka koja je prije 30 godina imala 30 godina manje. I bas se desi to krvoprolice, u kome bas taj policajac ucestvuje, i bas u tom krvoprolicu ucestvuje mafijaska organizacaija koju pominju u prvoj sezoni, ali ti kazes da nije povezano?

Ja ne sporim da se nekome sezona svidila (ukusi se razlikuju - neko ga ima, neko ga nema), ali uopste nema logike, niti je dinamika ista kao prve sezone.

P.S. I ajde neka bude da se nekome svidi 6 epizoda u kojima ima 11 minuta radnje, sve vrijeme onaj glupan pokusava da proda neke pisace masine, ovi drugi mu pucaju reket i to je to sto se tice radnje.
A od ekipe jos imamo i glupog mesara sa jos glupljom zenom. Ok, vrh je. Sve zavisi sta je kome vrh...
 
Kontam da će i Jessie Quick da dobije brzinu :) sve ide ka tome, sad da li će tako biti videćemo, mada bi bilo cool da budu tri speedster-a protiv Zoom-a :) VELIKI SPOILER: gledao sam opis finala, mnogo je dvosmislen, ispada da je man in iron mask Eobard Thawn, a može se protumačiti i kao da se otkriva identitet čoveka u gvozdenoj maski, a pojavlujuje se i Thawn. No videćemo.

Što se Agenata Štita tiče šta mislite, ko umire?
Ма да добили обоје, тотално је логично како су одлетели и слично..

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Logika: Otac od policajke kaze da je bilo prije 30 godina krvoprolice i da je tako ranjen. I onda pocinje 2. sezona, gdje je bas radnja prije 30 godina, i to bas tom gradu, i bas se pojavljuje policajac koji je prije 30 godina imao 30 godina manje, i njegova cerka koja je prije 30 godina imala 30 godina manje. I bas se desi to krvoprolice, u kome bas taj policajac ucestvuje, i bas u tom krvoprolicu ucestvuje mafijaska organizacaija koju pominju u prvoj sezoni, ali ti kazes da nije povezano?

Ja ne sporim da se nekome sezona svidila (ukusi se razlikuju - neko ga ima, neko ga nema), ali uopste nema logike, niti je dinamika ista kao prve sezone.

P.S. I ajde neka bude da se nekome svidi 6 epizoda u kojima ima 11 minuta radnje, sve vrijeme onaj glupan pokusava da proda neke pisace masine, ovi drugi mu pucaju reket i to je to sto se tice radnje.
A od ekipe jos imamo i glupog mesara sa jos glupljom zenom. Ok, vrh je. Sve zavisi sta je kome vrh...

Da, ali je ta povezanost kao i ostale skroz nebitna. Nema i nece imati direktnog uticaja ne prethodnu i naredne sezone.
Kao sto je prva sezona povezana sa istoimenim filmom iz devedesetih.

Definitivno nisu gluplji od vecine likova iz prve sezone. :D Kirsten Dunst pokidala.
 
Poslednja izmena:
DeRadicci ili trolujes, ili branis neodbranjivo... Fargo sezona 2, tesko smece u poredjenju sa sezonom 1.
 
Da, ali je ta povezanost kao i ostale skroz nebitna. Nema i nece imati direktnog uticaja ne prethodnu i naredne sezone.
Kao sto je prva sezona povezana sa istoimenim filmom iz devedesetih.

Definitivno nisu gluplji od vecine likova iz prve sezone. :D Kirsten Dunst pokidala.

Ovo ti je kao ono u Muckama, kad pricaju o filmu, pa Triger kaze da se Gandi pojavio, snimio jedan film i nestao. :D

Nije serija povezana sa filmom, nego su i film i serija povezani sa istim dogadjajem.
 
@ serbiadiablo

Da li si realan, covece?! Naravno da ne trolujem, a nemam sta da branim. Jednostavno je: tebi, Peri, Miki je tesko smece. A meni, Ziki, Lazi je odlicna.
Nema sta dalje da se raspravlja. :)


I ne treba sada kao GoT-ovci da smaramo vec da iole ispostujemo pravila teme:

Obavezna pravila postovanja:
- krace ocenjivanje serije, moze brojcano, moze u par kracih recenica a naravno moze i kombinovano oba, ako neko zeli da docara zbog cega takva i takva ocena;
- bez ikakve siroke diskusije o seriji, dakle, moze jedan ili eventualno 2 odgovora na neciji post i neka se zavrsi na tome, sve ostalo se brise ili eventualno kaznjava od strane moderatora;
- ukoliko zelite da podelite neku bitnu informaciju, a u pitanju je nesto sto ne bi trebali da vide oni koji nisu gledali konkretnu seriju, koristite SPOILER tag!
 
Poslednja izmena:
Ocekivano je da se GoT mnogo komentarise posto je to verovatno najpopularnija serija u istoriji i ja to razumem iako je ne gledam.

DeRadicci ili trolujes, ili branis neodbranjivo... Fargo sezona 2, tesko smece u poredjenju sa sezonom 1.

To je tvoje misljenje i ne trebas ga nametati i druge nazivati trolovima i slicno. Cinjenica je da ako gledamo na osnovu generalne prihvacenosti i kritike koja se moze procitati na internetu je da se druga sezona bolje kotira kod kritike od prve sezone.

Meni je ipak prva sezona bolja, najvise zbog radnje i likova koji su mi bili zanimljiviji, dok je druga za moj ukus malo slabija od prve.
 
Poslednja izmena:
@DeRadicci

Prilicno realan. Prihvatam da se tebi dopala sezona 2, ali onda budi precizan kada pises o tome, jer si vise izuzetak sa tim stavom. Sezona 2 je tesko djubre, i to ne kazem samo ja, al ajd, necemo vise o tome.

Sto se GOT-a tice, bolje par strana o epizodi te serije, nego par strana arrow/ flash tinejdz sapunice :)
 
Fargo S02 je, u najmanju ruku, jednakog kvaliteta kao prva sezona, ako ne i bolja.
Kad vec insistiras na tome da je DeRadicci jedini sa takvim misljenjem, cisto da te demantujem.
Pozdrav o/
 
Fargo S02 je, u najmanju ruku, jednakog kvaliteta kao prva sezona, ako ne i bolja.
Kad vec insistiras na tome da je DeRadicci jedini sa takvim misljenjem, cisto da te demantujem.
Pozdrav o/

Evo da se pridružim trol klanu slobodnog mišljenja :) Znatno mi je bolje legla druga sezona od prve... bolji mi je izbor glumaca, bolji su mi likovi, nema Bili Boba čija me je neunistivost izludjivala... malo manje nego što u House of Cards Frenk i njegova skvo uvek ispadnu najpametniji :)
 
Stig, nema smisla, batali... Troluju...
 
Vas cetvorica tvrdite da je isti ili bolji, a ja vas pitam sta? Niko da napise je li vam zanimljivo sto oni 7 epizoda (70% serije) prodaju pisace masine, a ovi drugi se vozaju po gradu?

Zanimljivo nam je. :p
 
Fargo S2

Priča koja vozi lagano, stil kojim je snimano sve po mom ukusu. Druga sezone je poetična ima toliko toga što bi optimus prajm rekao ˝More than meets the eye˝.
Povezanost sa time kako je Lou ranjen sam i ja očekivao isto kao što sam očekivao da je serija po istinitim dogadjajim pa se ispostavilo da nema veze sa onime što se desilo. U realnosti su 3 brata pobila neke tinejdžere i silovali neku klinku, nikakvo krvoproliće sa pandurima. Ko je Indijanac i ja predpostavljam ali vreme će pokazati da li je to
Twin-Peaks-BOB.jpg

Samo zlo kao Bob iz Twin Peaks-a, ili Lorne Malvo iz prvog serijala ili je buvalno Lorne Malvo pre operacije.

P.S. ne kažem da je to ta publika ali kao što ja ne mogu da gledam Flash-a neki ne mogu Fargo S2, treba im non stop rokanje, e pa to nije Fargo drugi serijal.


I naravno soundtrack, california dreamin kada Peggy mašta da robija u Kaliforniji mislim...

Lou-ov tast koji čovek se realno bavi pravim problemima modernog čoveka (pogotovo pisana komunikacija ume da dovede do nesporazuma - IBM-ove pisaće mašine ovde nalaze svoju povezanost), te neke sitne stvari su dragulji drugog serijala. Ima toliko tih detalja da može da se analizira... do preksutra.

San koji je imala Molly o budućnosti sa svim gadgetima koje koristimo (vanzemaljci anyone? roswell 1947 sve što koristimo od tehnike ja mislim da je sa tog broda -mada ja nadjem povezanost izmedju albanske ovce iz simpsonovih hevi metal numere Dark Angel - Older Than Time Itself i madoninog Give it to me.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno