Šta je novo?

Popusti tokom 2024. - pravila su u prvoj poruci

Kupim ja ponešto u BC, tj. kupovao sam. Naravno da ću da proverim cene.
Ali, gomilu stvari sam uzeo u Gigatronu. Sačekam popust, cena konkuretna, onda još dodam bodove koji se vuku i bude jeftinije. Za neke lomljivo kvarljive stvari su po meni uboli sa doplatom za osiguranje.
Na primer za popust, iPad 10th generacija je svuda pa i u Gigatronu 58300. Sa popustom je cena jako blizu šverc oglasima.
Niko te ne tera, kupuj gde ti odgovara, ali ne vidim razlog za negativnošću, Imaju svoj model, opstaju za razliku od nekih, nekada dobrih.
 
Ja kad nekog čujem da je kupio nešto u G...... N prodavnici pitam ga što tamo kad sve to imaš tu i tu povoljnije, odgovor je dali mi na rate. Tako da ja mislim da oni 90% robe koju prodaju to je sve prodato na 24 meseci otplate, ah da i to bez kamate, pa piše tamo.
Poenta je da imaju najrašireniju mrežu prodavnica. Ima ih bukvalno svugde. Ljudima to znači, da odu, da vide, porazgovaraju sa prodavcem i kupe.
S obzirom na online prodavnice u Srbiji i njihov način rada, logično je da Gigatron ima jako velik promet zahvaljujući raširenoj prodajnoj mreži
 
Mogu da odem i pogledam odredjeni proizvod ali zašto bih ga tamo kupio kada ga sigurno mogu naći jeftinije.
Dobro nisu baš u svemu i naj nepovoljniji, imaju mogućnost kod njih sklapanje računara i bolja je kombinacija kupiti telefon kod njih na rate a kod yetela se izboriti za 50%.
 
Pa rekli smo ti već zašto neko kupuje tamo - ako je nešto najjeftinije to ne znači da je za svakoga i najpovoljnije jer različiti ljudi različito gledaju na pojam povoljnosti. A čak ni cena ne mora biti ista za tebe i za mene tako da ni sa te strane ne može govoriti da je nešto skuplje ili jeftinije na jednom mestu nego na drugom tako da je sve to relativno.
 
Bože, kakva filozofija... Ako nešto negde košta 500 din, a negde 800, da li je jeftinije tamo gde je 800 ili tamo gde je 500? Kakva relativnost, ljudi, šta pričate?
 
Molim vas da se držite teme, a ona je "popusti", ne analiza ponude nekog lanca prodavnica.
 
Jakov sistem
24.4.-20.5.
video-igre, 120 naslova, za konzole na popustu

 
Tehnomanija
1.-7.5.
popust na dosta artikala, 15-66% (koliko sam primetio na brzinu)

 
Điđatron

Čestitamo vam na učešću u našoj posebnoj aktivaciji! Vaši popusti za Galaxy Samsung mobilne telefone su stigli.

Iskoristite ih od 29. aprila do 6. maja 2024. godine i uživajte u sjajnim uštedama prilikom kupovine svog novog uređaja.

Pogledajte promo-kodove i uslove korišćenja:
  1. Promo-kod SAM2K: 2.000 RSD popusta za Samsung mobilne telefone do 30.000 RSD.
  2. Promo-kod SAM3K: 3.000 RSD popusta za Samsung mobilne telefone od 30.000 RSD do 40.000 RSD.
  3. Promo-kod SAM4K: 4.000 RSD popusta za Samsung mobilne telefone od 40.000 RSD do 50.000 RSD.
  4. Promo-kod SAM5K: 5.000 RSD popusta za Samsung mobilne telefone od 50.000 RSD do 100.000 RSD.
  5. Promo-kod SAM10K: 10.000 RSD popusta za Samsung mobilne telefone preko 100.000 RSD.
  6. Promo-kod SAM10K: 10.000 RSD popusta za Samsung Galaxy S21 FE
Molimo vas da obratite pažnju na sledeće uslove korišćenja popusta:
  • Popust se obračunava na iskazanu cenu za gotovinsko plaćanje unošenjem promo-koda.
  • Pogledajte uputstvo za unošenje promo-koda.
  • Popust važi za plaćanje gotovinom i platnim karticama (dospeće odmah).
  • Popust se ne može kombinovati sa drugim ponudama, akcijama i popustima.
  • Popust važi od 29. aprila do 6. maja 2024. godine.
 
Ovi svima dele te Samsung vaucere
 
Nazad
Vrh Dno