Šta je novo?

Popusti tokom 2024. - pravila su u prvoj poruci

Da,ali to je "tehnomanija",mi ne kupujemo tamo ;)
 
Tom Tailor daje-50% na kolekciju jesen-zima ako nekog zanima.
Secam se da je skoro isto bio popust 50% u Tom Tailor-u. Ako su im ovakve redovne cene onda nije ni cudo sto cesto imaju popuste od 50% sto je i ustvari realna cena. Garderoba im izgleda kao u C&A i slicnim jeftinim brendovima, Precenjen brend.
 
Upravo to. Prodaju ime - to se i preko fotografija vidi da su u rangu ca C&A i LcWaikiki !
 
Nisu jedini koji prodaju ime - to je slučaj sa jako mnogo "dizajnerskih" brendova.

Mada imao sam dve njihove majice koje mi ke supruga kupila kod njih i na osnovu ličnog iskustva ne bih se baš složio da im je kvalitet baš kao kod LC Waikiki.
 
Nije to ime toliko poznato pa da na konto toga drže cene....pomešali ste ih sa Lewis brendom ili nečim sličnim....uglavnom, kvalitetna im je roba
 
Ali nije ni nepoznato i već dugi niz godina su prisutni na ovim prostorima.

Takođe prisutni su u više desetina zemalja sveta sa preko nekoliko hiljada prodavnica tako da bih ipak rekao da su globalni brend.
 
Computerland
popust 15-50% na proizvode marke Razer, do kraja januara

 
BC Group

Ovom kupovinom ostvarili ste pravo da putem koda

POKLON10

ostvarite popust od 10% pri kupovini vise od 15.000 artikala iz naseg asortimana Kućne dekoracije i Namestaja :)
 
Ajde videćemo, ako na ove cene gorenje frižidera daju još 10% nižu cenu možda se i kupi nešto.
 

Prilozi

  • Screenshot_2024-02-03-15-20-08-42_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2024-02-03-15-20-08-42_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    61 KB · Pregleda: 185
Samo da podelim saznanje da onaj vaučer u Lidl aplikaciji 10% popusta važi za sve cene artikala ( akcijske, "outlet" cene...). Što je baš prijatno iznenađenje za mene 😉
Jedino što treba prilično potrošiti love da se dobije taj vaučer...
 
Rade popusti u gigatronu o kojima je gore pisano, rade i na već aktuelne popuste. Frižideri gorenje imaju sad lepu cenu, čak bolju nego za crni petak.
 
Nije isto, za frižider koji planiram kupiti, i sa plaćenom dostavom bio bih u plusu 1633 dinara. Plus što ga nema u mestu gde živim. Jeste mala ušteda ali opet kažem po povoljnijim cenama ja ga nisam video.
Mene iznenadjuje Gigatron jer je on uvek bio najskuplji koliko sam ja pratio.
 
Ali neke cene su podigli bukvalno nocas... Tako da popust bude realno oko 5%
 
Ili uklonili neke artikle iz ponude. Npr. nema više s24u 512gb u ponudi uopšte. Kladim se da će ga biti kad prođe ovaj popust
 
Kvantum sport danas daje dodatnih 20% u korpi:
KS_ljubav_D.jpg


Buni me šta je ovo + poklon vaučer, nigde ne piše.
 
Bio je neki popust od 30% za Under Armour radnju, ali sam uspeo da ga zaboravim... pa ako neko zna jel važi i dalje u 2024 nek ga ostavi :)
 
Naizled kvalitetna obuca kod ovih, da li ima k'o iskustva sa njima (ne mislim na isporuku vec na kvalitet) :)
 
Screenshot_2024-02-17-08-48-12-512_com.facebook.katana.jpg
 
Ova bc group akcija za vikend čista prevara. Gledam sad par stvari koje sam hteo da kupim, skuplje danas sa tom vip cenom nego što je bilo pre 5 dana sa običnom.
Izgleda da "vip" cena znači viša cena
 
Исти случај, нова снижена цена је стара обична без регистрације
 
Pratio sam kod njih neke artikle i bukvalno cene im rastu svakog dana. Pitanje je da li po zakonu da cene nisu fiksne za artikle koji su na "akciji", npr. kao što je ova od 14%.
 
Beba kids
 

Prilozi

  • Screenshot_2024-02-23-14-37-44-204_rs.telenor.mymenu.jpg
    Screenshot_2024-02-23-14-37-44-204_rs.telenor.mymenu.jpg
    91.3 KB · Pregleda: 113
Magic 6 lite sa poklon slušalicama, uz promo kod nešto preko 31.000din

 
Nazad
Vrh Dno