Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

f-standard-white.png
 
To mi treba, primetio sam je odavno... COD mi je postao previse haotican. Jos bolje sto izlazi PS5 verzija, neckao sam se da uzmem PS4 verziju... bolje sto nisam.
 
Bas se oduzilo sa tim PS5 patchom koji je najavljen jos odavno.. Xbox verzija je u medjuvremenu bar imala 4k rezoluciju (i autohdr), dok je na PS4/PS5 bilo vidljivo nize rezolucije.

Svakako odlicna igra, ja sam je igrao na svim platformama i za coop mi je jedna od najboljih igara trenutno.
 
To mi treba, primetio sam je odavno... COD mi je postao previse haotican. Jos bolje sto izlazi PS5 verzija, neckao sam se da uzmem PS4 verziju... bolje sto nisam.
Pa i da si uzeo za PS4 ne bi pogrešio. Inače PS5 verzija je besplatna za sve koji poseduju PS4 verziju. Meni se sviđa što ima samo hardcore mod znači friendly fire je non-stop aktivan dva,tri metka dovoljno da ubiješ nekoga.
 
Cekaj, New World Interactive studio, koji je kreator Insurgency igara, je ugašen. Kupili su ih Embracer Group, koji kupuju i unistavaju sve redom. "Embracer Group's past financial irresponsibility is continuing to kill studios, lose jobs and damage the future."



Sta li oni hoce sa ovim upgradom, zivo me zanima. Inace, Sandstorm je 10/10 na PC-u i PS4 verzija. Upgrade nisam upalio.
 
Ja imam ps5 sa Far Cry 6 igrom za ps4,drug ima ps4 i pokusali da igramo multiplayer i ne stize invite. Znas li neko sto moze biti problem?
 
Jel postoji disk verzija baldur's gate 3? Ja nesto gledao izgleda nema.
 

Pao pre-order. Iako su daleko otišli sa implemetacijom današnjih trendova i prilagođavanjem mlađoj igračkoj populaciji, pa drastično skrenuli s puta u priči, i bez obzira što ih hejtujem povremeno, ipak verujem da ima tu materijala i za nas fanove starog dobrog origanala. Uspevaju da me nasamare. Računam, pre ću je dalje prodati dok je sveže.
 
Ma nema šanse da podržim Square Enix I njihove zaje.ancije.
Remake jedne igre od koje prave bar tri po najavama, a svaka košta kao full price igra....
Čist bezobrazluk.
Sačekaću par godina pa kad bude moglo sve đuture da se uzme, onda ću da razmišljam o tome.
 
Ko je rekao Blizzard i Starcraft 2 - jedna igra po ceni 3?! :ROFLMAO:
 
Vracaju Valhalu kao da nikada nije bila, jedino ako sada daju i DLC-ove
 
^
Bez DLC-ova, samo je base igra u pitanju. Outer Worlds npr. dolazi sa sviim DLC-ovima koji su izasli za igru.

Inace, skoro u nekoj temi smo komentarisali o novoj Metro igri (ne o ovom VR naslovu koji treba da izadje), danas su izbacili mali teaser, jeste da ne otkriva skoro pa nista ali bar znamo da ga imaju u planu.

metro-1.jpg
 
Leakovan trailer za Marvel's Wolverine... Samo treba napomenuti da je trailer iz nedovrsene verzije igre koji uopste nije trebao biti izbacivan.

 
Al je bušan Sony kao sito, pred svaku igru im slučajno procuri nešto. 😅 dal je realno da i dalje se veruje da leakovi nisu tempirani
 
I da mu damu jedno 30 sati šansu?

Ali ok, možda je do mene, prezasićen sam i superherojima i akcionim open world igrama.
 
A zezanje, to su one fore sa neta kad nekom kazes da si probao sat-dva i nije ti se svidelo, pa odgovor bude e pa tek posle 30 postaje dobro, daj joj sansu 😃
 
Nazad
Vrh Dno