Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

Gde se moze naci neko pecanje (koje valja) za PS2 kolege - konzolasi. Nasao neki moj komsa, pecaros, konzolu u nekom ćošku kuce - pa da ga uznenadim:giggle:
 
Gde se moze naci neko pecanje (koje valja) za PS2 kolege - konzolasi. Nasao neki moj komsa, pecaros, konzolu u nekom ćošku kuce - pa da ga uznenadim:giggle:

Ја сам играо пар пецања и свако постане крш после 5 минута. Губљење времена.

Мада,последњих 6 изласка на воду ни један смуђ није дошао,тако да је можда паметније онда на конзоли да се забаци. Ако ништа,нема зиме!
 
Davno sam ih igrao i ja, ne secam se tacno koja igra ali bilo je to u eri piraterije kada sam svasta nesto imao i isprobavao.

Bilo je i zabavno, boris se neko vreme da izvuces ribu, dzojstik vibrira i u fazonu si ovo mora da je neka velika i onda izvucem neku malecku od 200-300gr pa se smorim! xD
 
Znam da su jedino od pecanja i od atletike stradali analozi na kontrolerima :)
 
Kad kazes atletika mislis na bacanje dzojstika posle sesije PES-a tj winning elevena onomad sa ortacima?
 
Gde se moze naci neko pecanje (koje valja) za PS2 kolege - konzolasi. Nasao neki moj komsa, pecaros, konzolu u nekom ćošku kuce - pa da ga uznenadim:giggle:
Igra se zove "Red Dead Redemption 2" ... :)
Poprilično obiluje pecanjem, na različitim egzotičnim i surovim lokacijama.
U toj igri sam se napec'o kao nikada ... a veruj mi da je bolja od svih drugih!
Nije za PS2, ali ako ima PC ...
 
Igra se zove "Red Dead Redemption 2" ... :)
Poprilično obiluje pecanjem, na različitim egzotičnim i surovim lokacijama.
U toj igri sam se napec'o kao nikada ... a veruj mi da je bolja od svih drugih!
Nije za PS2, ali ako ima PC ...
Aham, ima jedan dobar Porše, jako je dobar i brz, veruj mi da je sjajan i bolji od drugih!
Ali nema svako, ali ako imas 150.000 evra :sneaky:

Pitam ljude konzolase, RDR oba dela po 2x presao na PC - znam sta pricas, ali dz ... Covek nasao staru konzolu i fazon mu da gleda plovak. To e to ;)
 
Potrazi malo po redditu best fishing games ps2/ps1. Svakako je pitanje i sta mozes naci da kupis kod nas.
 
@Sean
Šalimo se malo, ne zameri.

Ma jurio sam neki trofej tamo i baš sam se napecao ...
 
Ja ću ti vrlo rado pomoći da nađeš igre, samo moraš da rešiš dilemu da li je konzola čipovana ili ne :)
 

Prva igra za februar vec otkrivena, izgleda kao tesko :poop:

40387214f8891365bfdf3a4004f377072cee83dd.jpeg
 
Kad se bese obicno najave igre koje izbacuju sledeceg meseca? Nesto mi ostalo u secanju da je mozda sreda ili cetvrtak koji bi pao ove nedelje, ali nisam siguran.
 
Ako se priča o Essential igrama, mislim da je uvek poslednja nedelja u mesecu. Samo nisam siguran dal utorkom ili sredom.
 
Треба ми помоћ око тога шта је од овога игрица, гледам ово delux издање, изађе јефтиније од "праве" игрице, или негде грешим.


Хтео бих да је купим за 8$.
 
Pa Deluxe verzija trenutno na popustu -75%, obicna verzija bez popusta. Cesto se desava.

U sledecem ciklusu ce vrv delux biti po punoj ceni a obicna ce biti na popustu, do 6. januara je bila 6 usd.
 
Треба ми помоћ око тога шта је од овога игрица, гледам ово delux издање, изађе јефтиније од "праве" игрице, или негде грешим.


Хтео бих да је купим за 8$.
Nemoj druže bacati pare.

Taj Youngblood igra je blasfemija za Wolfestain serijal.

Igram je pomalo trenutno.
A "pomalo" jer je glupava do bola.
Sve su us.ali što se moglo us.ati.
Hvala bogu SP traje samo 4 do 6 sati, pa ću valjda izgurati, čisto da se kaže da sam pretresao ceo Wolfestain serijal.

EDIT: Evo vidim da ima da se skine free demo. Probaj tu prvu misuju u cepelinu i sve će ti biti jasno koliko je motka zas.ana.
 
Nazad
Vrh Dno