Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Mali ti je porez kako god, meni je toliki na $25
Texas je u pitanju doduse :D
 
Ja večeras isto uzeo Fallout i naplatili mi.
Pogledajte prilog 439031

Šta napravi serija 😄


Ja imam na PSplus...inače bih i ja uzeo. Naročito kad sam ,prekasno, shvatio da to pravi Bethseda koja pravi Skyrim 😎
 
Uzeo sam jer sam je imao na ps plus-u, a kako više nemam pretplatu, reko da imam u kolekciji. A 25. aprila treba da izađe update za PS5.
 
Pročitao sam da je besplatna nadogradnja i trebalo bi da važi za sve. Živi bili pa videli 🤞
 
Evo otišao sam da proverim, da nije kod mene promenjena država. Nije. I ako probam još neku igru da uzmem isto naplaćuje.

E, to je zato što si ti iz Homera, treba da budeš lepo kao i svi mi ostali iz Enkoridza :D
Šalu na stranu, čitam sad da nema pravila, nekima naplaćuje porez a nekima ne, niko ne zna u čemu je problem.
 
E, to je zato što si ti iz Homera, treba da budeš lepo kao i svi mi ostali iz Enkoridza :D
Šalu na stranu, čitam sad da nema pravila, nekima naplaćuje porez a nekima ne, niko ne zna u čemu je problem.
A Homer mi se baš sviđa 😜
Nego, jel može pri kupovini da se eksperimentiše, menjaju adrese vise puta u 5min ili postoji neko pravilo za to?
 
Region nema šanse da promeniš, ako je nalog registrovan na US ne možeš ga prebaciti na UK ili bilo koju drugu državu.
Adrese u US možeš da menjaš, tako da možeš da skokneš sa Aljaske do Oregona, Delawera i slično. E sad, da li ima neki limit koliko puta možeš da menjaš to stvarno ne znam.
 
Да ли има негде да се купи допуна за US налог од 20 долара на неком попусту? За који долар мање.
 
Malopre uzeh pretplatu sa 25% popusta (prikazuje na aplikaciji i preko sajta na web browseru, preko konzole nisam gledao). USA nalog, istekla pretplata pre 10-ak dana. Piše mi da danas ističe ta akcija.
 
Да ли има негде да се купи допуна за US налог од 20 долара на неком попусту? За који долар мање.
Ja sam na Eneba kupovao od 10usd pošto je najbolja cena. Kupio 13 komada ;)
 
PS Plus igre za maj su:

EA Sports FC 24
Ghostrunner 2
Tunic
Destiny 2: Lightfall
 
Ne bih da delim poene na gluposti, drzite se teme
 
Jer je igra smorčina na ² :)
 
Pa onako...
Za mene lično..ništa..
Ali ima 4 umesto 2 igre i Ghosrunner bi trebalo da je dobra..ko voli...

Šta im je teško da daju Hellblade? Igra stara 7 godina..
Nije teško, ali verovatno MS ne želi da im Sony plaća da bi se Hellblade delila besplatno i reklamirala na PS+, kada nastavak treba da izađe za 19 dana koja je njihova konzolna ekskluziva. A i generalno igra im nije system seller pa da im treba taj vid marketinga.
 
Ja se nadam da ce jednom da daju Hades.
 
^
Igra odlicna ali nije bas za svakoga, i realno nema smisla da je posle toliko godina daju sad preko mesecnih igara.
Inace, na Steamu je trenutno samo 2,99€ a na PS store kad je zahvati akcija ide najnize do 7,50€.
 
Planiram da uzmem PS5, pa me zanima, gde i kako je sada najpovoljnije uzeti ps plus (deluxe verovatno). Znam kada sam uzimao drugaru prosle godine, najbolje je bilo preko turske, ali su im podigli cene i sada se ne isplati.
Postoji li neka nova fora, ili da se ide regularno, tj polu-regularno jer ne moze na Srbiju.
 
Planiram da uzmem PS5, pa me zanima, gde i kako je sada najpovoljnije uzeti ps plus (deluxe verovatno). Znam kada sam uzimao drugaru prosle godine, najbolje je bilo preko turske, ali su im podigli cene i sada se ne isplati.
Postoji li neka nova fora, ili da se ide regularno, tj polu-regularno jer ne moze na Srbiju.
Mislim da je najbolje sačekati da bude neki popust od sonija i uzeti godišnju pretplatu regularno
 
Mislim da je najbolje sačekati da bude neki popust od sonija i uzeti godišnju pretplatu regularno
Razmisljao sam i o tome, jer vidim da su cene sad u svetu jako slicne.
A razni prodavci po KP? Prodaja naloga me naravno ne zanima, ali vidim da neki nude da se aktivira na mom nalogu, imaju bas mnooogo pozitivnih ocena.
Ne znam na koji nacin prodaju po tim cenama, a da nije nalog...
 
Ako neko moze napisati, koliko ste bili bez PS+ nakon cega vam je sony ponudio popust? Evo meni proslo par dana kako nemam PS+ a i dalje ne vidim neki popust.

P.S. Sada mi iskacu popusti za sve igre sa wishliste ali.. igre su i dalje 69$. Popust mi nude samo ako imam PS+. A nemam. Kakvi trollovi.

1714745056541.png
 
Nazad
Vrh Dno