Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Pa onako...
Za mene lično..ništa..
Ali ima 4 umesto 2 igre i Ghosrunner bi trebalo da je dobra..ko voli...

Šta im je teško da daju Hellblade? Igra stara 7 godina..
Zar Hellblade nije bila MS Xbox i PC eskluziva, dakle za PS je no-no...

Svakako Hellblade je globalno najpotcenjenija igra prethodnih xy godina. Treba joj samo dati šansu.
 
Poslednja izmena:
Meni su prvo nailazili sezonski popusti pa kada sam ih sve preskocio onda posle pri kupovini neke igre na tom nalogu su nudili neki neregularni popust ali svejedno nisam uzeo posto mi nije isplativo. Poduži backlog a i uzimam nalog pa posle prodajem dalje. Definitivno ps+ meni u ovom trenutku bije isplativa varijanta.
 
Ako neko moze napisati, koliko ste bili bez PS+ nakon cega vam je sony ponudio popust? Evo meni proslo par dana kako nemam PS+ a i dalje ne vidim neki popust.

P.S. Sada mi iskacu popusti za sve igre sa wishliste ali.. igre su i dalje 69$. Popust mi nude samo ako imam PS+. A nemam. Kakvi trollovi.

Pogledajte prilog 440774

Ali ti ništa ne znači, jer ne zavisi od razmaka od isteka. Niko ne može da ih pohvata kako to dele. Gledao sam i na reddit-u januara kada su neki dobijali popust (a ja nisam) ni sada kada sam ga dobio.
 
Bilo je ako se dobro secam popusta za BF ili bese za novu godinu, za sve je vazilo ali opet i nije za sve haha, jer bilo je ako si mesec dana pred istek ili ti je isteklo vec onda vazi.
 

Ali ti ništa ne znači, jer ne zavisi od razmaka od isteka. Niko ne može da ih pohvata kako to dele. Gledao sam i na reddit-u januara kada su neki dobijali popust (a ja nisam) ni sada kada sam ga dobio.
Mozes li mi dati tacnu adresu kako gledas preko weba? Ja na balkanu nisam mogao nikada dobiti ponudu PSN-a preko weba. Stalno ide ova poruka:

1714844095713.png

US je nalog. Mogu samo ovako da vidim:
1714844213432.png
 
^Bio sam bez PS+ jedno 6 meseci, malo duže, doduše pre jedno 5 godina. Nisam imao nikakve popuste, ali su redovno obaveštavali koje igre imaju dodatni popust ako imaš ps+, tako da ništa novo u zemlji izlazećeg Sunca :)
 
Gledam sad baš jaki popusti, dal tripujem ili nisu bili do sada ovakvi.
 
Šta im je teško da daju Hellblade? Igra stara 7 godina..
Neće da promovišu igru jer je nastavak ekskluziva na konkurentskoj platformi
bio je hades na ps extra jedno vreme, mozda ce ga ubaciti opet kad izadje hades 2 u early access
Sony ne dozvoljava early access igre na njihovoj konzoli za razliku od Xboxa koji dozvoljava.
Gledam sad baš jaki popusti, dal tripujem ili nisu bili do sada ovakvi.
Ovo su popusti na velike igre zato su i popusti takvi da bi privukli one koji nisu hteli da kupe igru dok ne spuste onoliko koliko im je prihvatljivo za kupovinu.
 
Jel ovaj fudbal i dodaci za njega besplatan zauvek ako se sada uzme ili se posle gubi? Vidim da stoji u delu za mesečne igre PS+ pa me to zbunjuje.

Mozes li mi dati tacnu adresu kako gledas preko weba? Ja na balkanu nisam mogao nikada dobiti ponudu PSN-a preko weba. Stalno ide ova poruka:

Pogledajte prilog 440950

US je nalog. Mogu samo ovako da vidim:
Pogledajte prilog 440951

Uvek idem preko američkog domena, da ne me bi vratio na nemački (jer sam tamo).
Direktan link do PS plus ti dođe ovo: https://www.playstation.com/en-us/ps-plus/?smcid=pdc:en-us:primary nav:msg-services:ps-plus
Uvek mora da bude ovo en-us prisutno u linku.
 
Vidis, ja sam mislio da igre koje se dodaju na nalog vaze zauvek dok god imas aktivnu pretplatu, bez obzira da li su igru sklonili iz PS+.

Ono što mi ide kao prilog uz to je da igre dobijaju i ljudi koji nemaju extra/premium.
 
Hteo pre neki dan da odigram ACC ali nisam mogao da je nadjem, sklonili mi je iz biblioteke kad sam presao na obican PS+, dolazila je besplatno uz Extra, tad to nisam ni primecivao, u Store vidim da ima katanac i pise Extra.
Nudi mi ili upgrade na Extra ili da je kupim :)
 
To je očekivano. Igre koje su dostupne u Extra, jednostavno ne mozes da igraš za dz ako nemaš extra, bez obzira da li si je instalirao ranije ili u bilo kom drugom slučaju, osim ako je (naravno) nisi kupio.
 
Logicno, nego nisam znao da je bila igra u Extra, zaboravio, nekako sam bio navikao da je uvek bila tu, a svestan sam bio da je nisam kupio.
Kod nje nije bilo ja mislim "Add to library", nego samo 'Download".
Recimo, Grid Legends mi je i dalje tu i moze da se igra i sad, ali za nju ne mogu da se setim kako sam je dodao, mozda je bila u Monthly.
 
U Extra katalog Sony ubacuje ili izbacuje igre, kad izbace igru iz kataloga onda moras da je kupis kako bi je ponovo igrao.
Mesecne igre (Essential) koje ubacis u library su zauvek tvoje i istim imas pristup dokle god ti traje pretplata, te igre Sony ne moze da ti izbrise ili izbaci iz tvog librarya.
 
Hvala svima. Vidim i ja sada da je na listi mesečnih igara. Zbunilo me što ih je 4, a obični ih je 3, a i što je ovo relativno nova i popularna igra, plus je prvi put izašao i Add-on paket uz mesečne igre.
 
Ако имаш ту неку игрицу у Sony plus, пређеш пола игрице, они избаце игрицу из каталога, да ли то значи да не можеш да је завршиш до краја?
 
Moras da je kupis ili sacekas da je vrate.
Zato ja uvek pratim najave sta ce izbaciti, pa gledam da odigram ako sam bas to nesto hteo.
 
Pozdrav svima,novi sam clan na ovom forumu.Molio bih vas za jednu pomoc,procitao sam dosta stranica ali nisam jos skontao sve .
Naime kupujem novi ps5 za dete,dosad nisam imao playstation nikad,
Po vama gdje je najbolje napravit nalog ,zivim u IT ,dali je to Turska ili US?
Imam tursku karticu Ininal i italijansku revolut,pa ininal karticu mogu dopunjavat bez problema.
Dali pri prvom pravljenju naloga moram koristiti VPN ili je dovoljno da samo stavim drzavu Turska ?
Dali mi kasnije treba vpn ?
Hvala svima
 
Овако наслепо, без проверавања цена, ако живиш у Италији направи домаћи налог.
Што би се бакћао са Турском и УСА?
УСА ти сигурно није јефтинија а Турска је, сада, скоро иста са ценама.
 
Овако наслепо, без проверавања цена, ако живиш у Италији направи домаћи налог.
Што би се бакћао са Турском и УСА?
УСА ти сигурно није јефтинија а Турска је, сада, скоро иста са ценама.
Ok,hvala ti na savetu,nisam jos proveravao cene
 
Moras da procenis da li ti je usteda vredna cimanja. Za Ita ces moci da koristis bankovnu karticu i kupujes bez zezancija sa dopunama, virtuelnim karticama i ostalim cudima.

Npr i da postoji Srbija ja bih i dalje pre izabrao USA zbog razlika u ceno, a posto je TR preveliko cimanje.
 
Moja preporuka je za Tursku - svakako je jeftinije, a ne može nikako da bude skuplje.
Ako već nemaš cimanje da nekoga juriš, Turska all the way. Backup je USA.
 
Prica se cesto da su cene u Turskoj sada skoro iste ostalim regionima sto bas i nije tacno.
Naravno da posle poskupljenja od 6 puta krajem prosle godine vise nije to ta usteda na koju su svi navikli, ali oko 30% niza cena pretplate mi je i dalje primamljivija opcija i to posle svih provizija kako bi se doslo do npr PS+ Extra.

S obzirom da ti vec imas nacin na koji lako mozes da sam zavrsavas placanje, tebi ce cena biti jos niza jer neces morati tamo nekim trecim licima da placas provizije i slicno.
 
Ok,hvala ti na savetu,nisam jos proveravao cene

Uporedi cene igrica ali i pretplate na Playstation Plus pošto će to doći na red pre ili kasnije.
Sad sam pogledao AC Mirage... 24.99 EUR u Italiji, 24,99 $ u USA i 17,99$ u Turskoj.
Tako da vidi koliko tebi licno znaci razlika u ceni u poređenju sa drugim prednostima/manama.
 
Cisto mala dopuna na moj prethodni post.

Nekad se neke stvari i ne isplate preko Turskog naloga, kao npr neke igre koje su zaista slicne cene, ali to se mahom odnosi na novije igre.
U prethodnom postu sam se najvise osvrtao na PS+ pretplatu. Takodje, kad sam pre nekoliko meseci odradio "istrazivanje" koliko kostaju neke igre koje me interesuju na US, UK i TR nalogu, TR mi je bio najpovoljniji tako da sam tamo i kupio.

Problem kod ljudi koji bi da dopune TR nalog preko npr plati.market je sto odu kod nekog od prvih izlistanih prodavaca koji su obicno solidno skuplji i skoro pa se ne isplate. Treba samo jednom prilikom utrositi dodatnih 5-10 minuta i prelistati sve, uporediti cene i zaista moze da se ustedi.
 
Moja preporuka je za Tursku - svakako je jeftinije, a ne može nikako da bude skuplje.
Ako već nemaš cimanje da nekoga juriš, Turska all the way. Backup je USA.
Imam tursku ininal virtuelnu karticu koju vec koristim za spotify,netflix,disney i mogu je puniti preko revoluta bez problema,tako da bi mogao napraviti nalog u TR
Cisto mala dopuna na moj prethodni post.

Nekad se neke stvari i ne isplate preko Turskog naloga, kao npr neke igre koje su zaista slicne cene, ali to se mahom odnosi na novije igre.
U prethodnom postu sam se najvise osvrtao na PS+ pretplatu. Takodje, kad sam pre nekoliko meseci odradio "istrazivanje" koliko kostaju neke igre koje me interesuju na US, UK i TR nalogu, TR mi je bio najpovoljniji tako da sam tamo i kupio.

Problem kod ljudi koji bi da dopune TR nalog preko npr plati.market je sto odu kod nekog od prvih izlistanih prodavaca koji su obicno solidno skuplji i skoro pa se ne isplate. Treba samo jednom prilikom utrositi dodatnih 5-10 minuta i prelistati sve, uporediti cene i zaista moze da se ustedi.
Kako sam razumeo ,na jednom playstationu se mogu napraviti vise naloga,pa birati gdje kupivati,jeli tak?
Dali treba vpn prilikom pravljenja naloga ili moze i bez?
 
Imam tursku ininal virtuelnu karticu koju vec koristim za spotify,netflix,disney i mogu je puniti preko revoluta bez problema,tako da bi mogao napraviti nalog u TR

Kako sam razumeo ,na jednom playstationu se mogu napraviti vise naloga,pa birati gdje kupivati,jeli tak?
Dali treba vpn prilikom pravljenja naloga ili moze i bez?
Možeš imati više naloga na više različitih marketa.
Pre neko vreme pola foruma kupilo Spajdermen 2 preko Japana jer je bio na nekom bezobraznom popustu, i nema nikakvih problema...
 
Napravim Tursku pricu i skontam da su izjednacavili cene 🥲. Sa wishliste sve je tu negde jedino Alan Wake 2 je duplo jeftiniji kod turaka. Tako da dobro je imati kao opciju ali nije kao sto je nekad bilo.
 
Nazad
Vrh Dno