Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Verovatno ste već znali, ali radi stream i na drugom nalogu ako je nalog sa PS+-om podešen kao game share (nosioc), samo je potrebno pokrenuti stream prvi put sa tog naloga (nosioca) kako bi ostala ikonica igre na home screen-u.
 
Ovaj post bukvalno treba obrisati da ne zbunjuje ljude, jer ovako ne funkcioniše odnos nosilac-gost, tj. može da funkcioniše i ovako ali da non-stop jedan drugoga izbacijete sa naloga.
Мени тако функционише одлично јер не играмо у исто време..није нам исти (животни 😁) распоред..
 
Ima li kakva sema za extra/premium pretplatu osim zvanicene cene 1357160 usd?
 
Мени тако функционише одлично јер не играмо у исто време..није нам исти (животни 😁) распоред..
Pa samo zato i funkcioniše.

Znam da nisi imao loše namere ali bukvalno nije preporuka da se ovako deli nalog jer neće funkcionisati za 99% ljudi.
 
U kom periodu godine ima popusta za pretplatu (što tačnija informacija mi je potrebna)?

Znam da ima oko crnog petka i Božića, i to prošle 2023. godine samo za one kojima ističe pretplata u tom periodu ili ako prelaze na višu pretplatu, ali ne znam koji je to tačno period bio, od kog do kog datuma.

Mislim da može da se izmanipuliše da se uvek dobije popust, tako što se tempira istek pretplate u tom periodu i tada uzme nova kada stara istekne ili se po isteku uzme osnovna pretplata i dokupi Extra/Premium i tako ostvari makar neki popust.
- Meni je istekla pretplata, pa razmišljam da li da uzmem sada na godinu dana osnovnu pretplatu i samo konvertujem na Extra (i time smanjim dane trajanja pretplate za koji mesec) ili da uzimam u trajanju od 3 meseca 3 puta kako bih upao u taj period kada su popusti da mi ističe pretplata.

P.S. Trenutno na www.allkeyshop.com trenutno ima kartica od 100$ za 81€ (ja uzeo preko enebe, us kod AKS8 ali on važi do 150$, tako da ako hoćete više dopuna, mora iz više puta da se uzme: jedna kartica po kupovini).
 
Pa samo zato i funkcioniše.

Znam da nisi imao loše namere ali bukvalno nije preporuka da se ovako deli nalog jer neće funkcionisati za 99% ljudi.
Па зато и ставим као 'дисклејмер' да је то моје искуство...не мора да је примењиво за свакога.
Али би било лепо да неко детаљно напише како иде дељење налога. За друге ...а и за мене...можда ортак престане да ради по сменама 😄
Ima li kakva sema za extra/premium pretplatu osim zvanicene cene 1357160 usd?
Осим чекања божићних и црни петак распродаја, ја знам само за отварање турског налога и узимање преко турске. Ту је скоро увек јефтиније. Додуше, мислим да код турака нема Премијум него се зове Делукс а то му заправо дође Екстра понуда игрица. Задње што знам је да је Делукс био око 2800 лира код турака што је око 100 евра.
 
Poslednja izmena:
Gde je najpovoljnije uzeti ea play 12 meseci turski nalog za ps5 ako može neko link da posalje?
 
Па зато и ставим као 'дисклејмер' да је то моје искуство...не мора да је примењиво за свакога.
Али би било лепо да неко детаљно напише како иде дељење налога. За друге ...а и за мене...можда ортак престане да ради по сменама 😄

Осим чекања божићних и црни петак распродаја, ја знам само за отварање турског налога и узимање преко турске. Ту је скоро увек јефтиније. Додуше, мислим да код турака нема Премијум него се зове Делукс а то му заправо дође Екстра понуда игрица. Задње што знам је да је Делукс био око 2800 лира код турака што је око 100 евра.
Imas u onoj temi za prvo pokretanje PS5 u prvom postu sve detaljno napisano.
 
Pitanje,jel gamivo kopija psn Stora ili neki share 😂
Jer drug bi da uzmee ps+ da produzi,al takodje dijelim sa kolegom.
Do sada su uzimali na wallet klasično kao svi
 
Па зато и ставим као 'дисклејмер' да је то моје искуство...не мора да је примењиво за свакога.
Али би било лепо да неко детаљно напише како иде дељење налога. За друге ...а и за мене...можда ортак престане да ради по сменама 😄

Осим чекања божићних и црни петак распродаја, ја знам само за отварање турског налога и узимање преко турске. Ту је скоро увек јефтиније. Додуше, мислим да код турака нема Премијум него се зове Делукс а то му заправо дође Екстра понуда игрица. Задње што знам је да је Делукс био око 2800 лира код турака што је око 100 евра.
Mozes li me uputiti molim te gde mofu naci objasnjenje oko otvaranja ovog turskog naloga i kupovine preko turske, ne mogu da nadjem. Da li je moguce to danas napraviti i kupovati preko websajta i pc-ija, zato sto konzolu jos uvek nemam, u planu je da se uzme
 
Па за детаљно објашњење, не знам. Баци поглед на постове на овој теми.
Моје искуство је следеће (а колеге форумаши нека се слободно надовежу).. За турски налог ти треба добар ВПН. Сам поступак отварања налога иде као и за сваки други...унесеш неку турску адресу, а ставиш свој број телефона. Међутим, мени то није хтело да прође са обичним, бесплатним ВПН.
Тако да ми је налог направио човек преко кога сам купио игрицу на турској продавници. Кад тако купујеш игрице можеш мало скупље да платиш и добијеш свој налог, који није дељен.
Сама допуна турског налога је мало компликованија.
Ја сам радио допуне преко плати.маркет сајта где људи нуде допуне за турску продавницу. Може да се плати на различите начине али је најисплативије плаћање крипто-валутама.
 
Jedini nacin da sam otvoris turski nalog je preko Control D, drugacije nema sanse. Alternativa je da kupis gotov nalog preko plati.market

Ostalo je kako je Hermess napisao.

Postoji i mogucnost da se otvori Ininal kartica pa da se sa njom placa ali meni to ne uspeva. U stvari, otvorio sam karticu i uspesno je dodao kao metod placanja ali ne uspevam nista da kupim preko nje, bez obzira sto imam sredstva na njoj.
 
Jedini nacin da sam otvoris turski nalog je preko Control D, drugacije nema sanse.
Može i drugačije, pisali smo već, preko Windscribe-a se registruje PSN acc.
Gmail ili bilo koji drugi regularno se otvara, samo PSN ide preko VPN-a. Sve se završi preko mob-a za par min.
Kako si dodao novac na ininal? Otvorio je sa našim dokumentima normalno sve?
 
Ja sam probao preko SurfSharka i nije mi proslo pa sam zato napravio nalog preko Control D.

Ininal sam otvorio sa nasim dokumentima, tu nije bilo problema a novac sam prebacio preko Revoluta.

Karticu sam lako otvorio i uspesno dodao kao metod placanja, sto bi trebalo da bude najkriticniji korak. Ipak, ne uspevam nista da kupim preko nje, bez obzira sto imam sredstva.
 
Control D zahteva placenu verziju da bi moglo da se zavrsi. Windscribe nisam probao.

Uglavnom, ako se TR nalog dopunjuje preko plati.market, onda mislim da je najbolje u istom mahu doplatiti ~1e da vam i naprave nalog koji nakon toga dopune. Manje vise svi prodavci nude tu opciju.
 
Kako plaćate na plati marketu?
Da li postoji još neki način da se prebace sredstva na tr nalog?
 
Kako plaćate na plati marketu?
Da li postoji još neki način da se prebace sredstva na tr nalog?

Većina trgovaca prima kripto i to je najjeftinije, tj. najmanja je provizija.
Kod nekih može i platna kartica (meni prošla Visa Raiff) ali bude veca provizija za 2-3%.
Svaki trgovac ima ispod ponude oznaku šta sve prihvata.
 
Obratite samo paznju sta i kako prebacujete i kakve su provizije.

Ja sam prebacivao BTC preko Cryptopay i na nekih 15€ uzeli su mi 12€!!! provizije. Binance/USDT bi trebalo da bude najbolja opcija.
 
Meni je na Binance sa USDT skidao 1 USDT po transakciji (1 USDT ~ ! USD). Najveca transakcija mi je bila oko 60 USDT, ne znam da li se mozda u nekom momentu menja/povecava provizija.
 
Bitcoin u zadnje vreme ima veliki fee tj. proviziju po transakciji, koristite samo USDT, tu je provizija fiksno 1 USDT
 
Nešto mi i nije povoljno preko plati marketa.

Diablo 4 na us store-u košta 69.99$, na turskom je 1443 tl ( 44$). A da bih na plati uzeo 1443 tl treba da platim 68.89$ + provizija.
 
Nešto mi i nije povoljno preko plati marketa.

Diablo 4 na us store-u košta 69.99$, na turskom je 1443 tl ( 44$). A da bih na plati uzeo 1443 tl treba da platim 68.89$ + provizija.
Dosta se ugradjuju kad kupuješ igre. Zato je bolje da uzmeš turski nalog.
Na dopune su provizije dosta manje.
 
Moze to da se uzme za $60 (povoljniji prodavac), ali nije neka ušteda. Generalno može fino da se uštedi na dosta naslova, ali mislim da je kod novijih naslova, a još ako nisu na akciji, ušteda ne toliko primamljiva.
 
Hvala svima na pojašnjavanju na prošlom pitanju. :)
E, sada mi treba jedna pomoć oko PS+ naloga.
Naime dobio sam PS+ nalog ali da bih se prijavio na taj nalog rekli su mi da moram da uključim VPN samo prvi vput prilikom prijavljivanja i nakon toga više nemoram.
Da budem kratak, ja o tome pojma nemam. Znam šta je VPN ali nikada nisam koristio ni jedan,
Potrebna mi je pomoć da aktiviram taj nalog, pa ako je neko rad da mi pomogne, da m i objasni kako da uključim na PS5 VPN.
U napred hvala.
 
Hvala svima na pojašnjavanju na prošlom pitanju. :)
E, sada mi treba jedna pomoć oko PS+ naloga.
Naime dobio sam PS+ nalog ali da bih se prijavio na taj nalog rekli su mi da moram da uključim VPN samo prvi vput prilikom prijavljivanja i nakon toga više nemoram.
Da budem kratak, ja o tome pojma nemam. Znam šta je VPN ali nikada nisam koristio ni jedan,
Potrebna mi je pomoć da aktiviram taj nalog, pa ako je neko rad da mi pomogne, da m i objasni kako da uključim na PS5 VPN.
U napred hvala.
Ček bre, kako i zašto VPN? Najlakše da testiraš nalog je da se preko web-a ulogujes na playstation.com i vidiš jel sve ok.
Imam USA, UK i TR (bez kartice, na žalost) acc, nikad VPN nisam koristio za logovanje.
 
Pa ne znam, ja sve što sam gledao cena za dopunu walleta je viša nego ako uzimaš igru.

И на турској продавници треба чекати распродаје, обично су у исто време кад и на УСА.
А за допуну не знам шта да ти кажем. Ја сам плаћао провизију на допуну од 1-5 долара.
 
I kad se traze prodavci za dopunu ili nesto drugo na plati.market, ne treba se zaustaviti na prvom, s obzirom da cene bas umeju da odskacu.
 
Ček bre, kako i zašto VPN? Najlakše da testiraš nalog je da se preko web-a ulogujes na playstation.com i vidiš jel sve ok.
Imam USA, UK i TR (bez kartice, na žalost) acc, nikad VPN nisam koristio za logovanje.

Nemam blage veze.
Tako sam dobio upustvo kad sam dobio taj nalog.
Da bi mi radio, moram da se nakačim na VPN i da stavim tu zemlju na kojoj mi je nalog samo prvi put.
Zašto, ne znam ne razumem se...
Pa pokušavam da saznam kakoda to uradim.
Gleao sam na yt al mi ništa živo nije ajsno :rolleyes::D
 
Nemam blage veze.
Tako sam dobio upustvo kad sam dobio taj nalog.
Da bi mi radio, moram da se nakačim na VPN i da stavim tu zemlju na kojoj mi je nalog samo prvi put.
Zašto, ne znam ne razumem se...
Pa pokušavam da saznam kakoda to uradim.
Gleao sam na yt al mi ništa živo nije ajsno :rolleyes::D
Niđe veze.
Region se na Sony-u veže za nalog, ništa se ne čačka oko regiona na konzoli (nema gde).
 
Nazad
Vrh Dno