Šta je novo?

PlayStation 5 - opsta tema

Cao svima. Mozete li mi reci koje igre se mogu igrati u dvoje,tipa split screen na PS5? Znam za sportske i za tabacine,to je ok.
Od tih nekih redjih,instalirao sam Crash Team racing. Ne znam moze li Gran Turismo 7, forza horrizon, ili postoji li neki mario kart za PS5?
Dajte sve u dvoje koje ste probali 😃
Ja sam igrao It takes two
Odlicna igra za dvoje
Preporuka
 
Cao svima. Mozete li mi reci koje igre se mogu igrati u dvoje,tipa split screen na PS5? Znam za sportske i za tabacine,to je ok.
Od tih nekih redjih,instalirao sam Crash Team racing. Ne znam moze li Gran Turismo 7, forza horrizon, ili postoji li neki mario kart za PS5?
Dajte sve u dvoje koje ste probali 😃

2 sekunde :)
 
GT7, Mortal Kombat, Lego drive, Sackboy
 
Ja uzeh Street Fighter 6, nisam palio konzolu jedno 3 meseca, malo da ocistim prasinu :)

Generalno pitanje za sve koji koriste diskove, da li vam se BR cini bucnim? Nisam imao ps4 pa da uporedim, al ovaj moj kad krene da kopira kao da ce da poleti... Svima isto ili da se brinem?
 
Бучан је само док се не учита диск, после се не чије, а у осталом тако је и на компу.
 
Бучан је само док се не учита диск, после се не чије, а у осталом тако је и на компу.
Ko učitava diskove na kompu u 2024god?
 
Не знам, ја нисам 10ак година, осим снимка магнетне резонанце.
 
Izgleda da je ovaj originalni punjač za ps5 baš tražena roba kad ga nema na stanju . Radnje, Kp svi istu priču vrte. Reklamiraju, a na stanju šipak.
 
Koji PS5 punjač?
 
Pretpostavljam da misli na charging station.

Na KP svi sve vrte, a zavisi da li ima na stanju u Madjarskoj i svi kupuju u jednoj istoj prodavnici u HU.

Evo sad sam nesto bezveze pogledao i po ovom ispada da imaju na stanju, ali treba pozvati i proveriti.
 
To naruci online, svakako kosta skoro 2x skuplje od 30$ za koliko ga Sony prodaje.
 
Cao svima. Mozete li mi reci koje igre se mogu igrati u dvoje,tipa split screen na PS5? Znam za sportske i za tabacine,to je ok.
Od tih nekih redjih,instalirao sam Crash Team racing. Ne znam moze li Gran Turismo 7, forza horrizon, ili postoji li neki mario kart za PS5?
Dajte sve u dvoje koje ste probali 😃
na vec predlozeno, ima ceo trine serijal
Guacamelee! 2
darksiders genesis
torchlight 2
 
Ja bih pokušao kad mi istekne PS+ pretplata, pre novog plaćanja/aktiviranja, da izbrišem staru verziju igre i dok je PS+ pretplata neaktivna probam da instaliram verziju koju si sam kupio.
Ovo defitivno radi!
Tačnije, bez ikakvog diranja igara, samo po sebi nestane problem čim stekle pretplata.

Istekla mi pretplata i sada su sve verzije igara dostupne za kupovinu (one koje nisu bile dostupne dok sam imao pretplatu, jer sam te igre pokupio sa pretplate (proverio za par za koje sam imao problem)).

Ne znam da li će se ako ih sada ne kupim, a obnovim pretplatu stanje vratiti na staro, ali ću svakako javiti ovde.
 
Naručio sam iz one radnje za 3800. Mada nije potvrđeno u obradi je još uvek. Cimao sam i rođu u Njemačkoj nema originalni , sve rasprodato . Bar tamo kod njega u okolini
 
Може ли неко да слика како је одсекао "гаће" за контролер око конектора?
Некако се мучим да то лепо урадим да има контакт.
 
Nisam ni nešto pazio kako će da ispadne.
20240104_075353.jpg
 
Cao svima. Mozete li mi reci koje igre se mogu igrati u dvoje,tipa split screen na PS5? Znam za sportske i za tabacine,to je ok.
Od tih nekih redjih,instalirao sam Crash Team racing. Ne znam moze li Gran Turismo 7, forza horrizon, ili postoji li neki mario kart za PS5?
Dajte sve u dvoje koje ste probali 😃
Ja sa klincima i ženom igram dosta igara (u zagradi koliko igrača na jednom soniju može)
It Takes Two (2)
Moving Out 1 i 2 (4)
Overcooked 1 i 2 (4)
Unrailed (4)
Trickey Towers (4) - unapređen Tetris
Super Bomberman R (4)
Horizon Chase (4 splitscreen) - trke u retro fazonu, kao Out Run nekad na aparatima
Disney Speedstorm (4 splitscreen) - ovo ti je poput Mario Cart
Trine 1-5 (3) - ovo doduše na PC ali sam pazario i za Sony prva 3 dela
Lego sve igre - Marvel, Batman, Movie, Harry Potter - sve mogu u dvoje
Fortnite (2 split screen) - battle royale
WRC Rally (2 split screen) - reli
Hot Wheels Unleashed (2 split screen) - trke Hot Wheels autići

Definitivno se isplati imati 4 joypada za porodičnu zabavu. Kada smo uspeli moju ženu da ubedimo da igra sa nama igre na Soniju, onda nema šta više da se kaže.
 
Nazad
Vrh Dno