Šta je novo?

Playstation 5 - Gde kupiti?

Zašto mislim da će neko ostati bez konzole iz principa 🙄
 

Prilozi

  • Screenshot_20210401-140305.jpg
    Screenshot_20210401-140305.jpg
    255 KB · Pregleda: 191
Sve vise oglasa na KP za xbox x za oko 65000 sa 2 god garancije. Jel jos neko razmislja mozda o ovoj opciji ako se agonija sa ps5 nastavi?
Ja nisam fanboy niti jedne opcije, ucinilo mi se da je ps5 bolja opcija zbog boljeg dzojstika i nekih ekskluziva (the last of us) ali nesto sad kontam da bih mozda uzimao i seriju X jer vidim da su jako dobre recenzije za konzolu, cak joj i daju prednost u odnosu na ps5.
 
meni je recimo najvise iritantno u celoj ovoj prici oko uvaljivanja dodatne opreme od CL to sto od svih mogucih argumenata su uzeli onaj najbljutaviji "nemamo neku zaradu na konzolama"
1. sta to nas briga, izbacite ih iz ponude ako vam je neisplativo
2. izvinjavam se CL ali prodajete konzolu za 67k a po evropskim gamestopovima za tacno tu cifru uz blue ray edition uzmes i dodatni kontroler
da ne pricam sto nas apsolutno svi prodavci ceo zivot kradu sa njihovim cenama, jos sad treba da imam empatiju prema CL ili bilo kome, pa lol
 
i ti pitas to u temi o ps5 kupovini gde svi lupamo f5 :rolleyes:

svaka ima svojih prednosti, sazvakana tema. Po nekim informacijama kod nas je doslo mnogo vise ps5 konzola nego X . . .
ja cu svakako da uzmem sebi S jednog dana i to samo zbog forze
 
Sve vise oglasa na KP za xbox x za oko 65000 sa 2 god garancije. Jel jos neko razmislja mozda o ovoj opciji ako se agonija sa ps5 nastavi?
Ja nisam fanboy niti jedne opcije, ucinilo mi se da je ps5 bolja opcija zbog boljeg dzojstika i nekih ekskluziva (the last of us) ali nesto sad kontam da bih mozda uzimao i seriju X jer vidim da su jako dobre recenzije za konzolu, cak joj i daju prednost u odnosu na ps5.
Ne, za multiplatform igre koristim PC.
 
Make love, not war
 

Prilozi

  • IMG_20210401_150322-01.jpeg
    IMG_20210401_150322-01.jpeg
    108 KB · Pregleda: 161
Kod mene je ova kombinacija zakacena za TV : PC + 2 XBOX kontrolera + PS5, prilicno slicno :)

Jos se dvoumim da li vredi uzeti charger za PS5 ili nastaviti sa punjenjem preko USB kabla.
Mislio sam i Pulse sluske da uzmem, ali resio sam USB BT adapterom sa alija..
 
Sve vise oglasa na KP za xbox x za oko 65000 sa 2 god garancije. Jel jos neko razmislja mozda o ovoj opciji ako se agonija sa ps5 nastavi?
Ja nisam fanboy niti jedne opcije, ucinilo mi se da je ps5 bolja opcija zbog boljeg dzojstika i nekih ekskluziva (the last of us) ali nesto sad kontam da bih mozda uzimao i seriju X jer vidim da su jako dobre recenzije za konzolu, cak joj i daju prednost u odnosu na ps5.
Mislim da to nije series x, nego one X.
 
Kupio i charger za PS 5 kao i dodatni joystick i pulse sluske i onaj daljinski , jedino kameru nisam uzeo i iskreno najverovatnije i necu
 
Ok, kakve veze Xbox ima sa "PS5 - Gde kupiti?" temom? :)
 
ssss.png
Знам да се ово односи првенствено на Америку, али надам се да ће и на нас да утиче.
 
Xbox Series X 1tb, 65000.
Tako stoji u oglasu :)
Ako je to onaj oglas koji mislim da jeste, nema ti od toga ništa, nema ih na stanju. Cene X-a su daleko veće na oglasima od cena PS5, polovni su oko 660E, dok su novi 700-750E. Ganjam već duže vreme X, ali jednostavno niko nema po normalnim cenama. A ne znaju ni kada će imati. No ovo je ipak PS5 tema, ubiće nas kolege iz suprotnog tabora :D
 
Ako je to onaj oglas koji mislim da jeste, nema ti od toga ništa, nema ih na stanju. Cene X-a su daleko veće na oglasima od cena PS5, polovni su oko 660E, dok su novi 700-750E. Ganjam već duže vreme X, ali jednostavno niko nema po normalnim cenama. A ne znaju ni kada će imati. No ovo je ipak PS5 tema, ubiće nas kolege iz suprotnog tabora :D
Vazi drug, ako naletim slucajno na neki X prosledicu ti oglas 💪
 
Nazad
Vrh Dno