Šta je novo?

PlayStation 4 Jailbreak

Moze, ali nemas logicno pristup PSN-u. Mozes koristiti aplikacije kao sto su yt, twitch, netflix, pretrazivac itd.
 
To sam vec shvatio citajuci.. ali sam se potajno nadao :)
kada se uradi JB moze li se koristiti net?
Garancija nema veze sa JB, jer je samo softverski, niko ne moze da zna sta si ti i da li si nesto radio.
Konzola radi najnormalnije sa JB, net i sve zivo, appikacije, a samo oficijalni PS servisi naravno nece raditi.
 
Kad je konzola JB jel mogu da se igraju igrice i sa USA regiona ?
 
Oui
 
Danas mi ćera dok sam bio na poslu updejtovala sa 6.72 jailbreaka na 9.03 pa na 9.6
Htela da igra igrice 🫣😱
Sad moram da čekam da izbace jailbreake za 9.6
Sad ne mogu da igram ovih 20 igrica što imam na njemu 🤣🤣🤣
Tako javljajte ako čujete da je izašao jailbreake za 9.6 !!!!
 
Pozdrav,imam jedno pitanje,dali mogu igru koju sam istalirao na ps4 da povratim na usb,pa kasnije da opet istaliram i kako,ako to uopste moze
 
kad igru izbrišeš (delete), sejvovi ostaju na konzoli, tako da možeš da je reinstaliraš kad hoćeš.

e sad, da li ti hoćeš da igru sa diska dump-uješ na ps4 kako ne bi ubacivao disk ?
da li hoćeš da bekapuješ ceo sistem i igre, kako bi zamenio hard disk, ili ubacio nov firmver (pa opet jailbreakovao) ?

nisi se baš najjasnije izrazio u vezi namene bekapovanja.
 
Je li se .pkg inače užasno sporo extraktuje ili je neki problem do mene? Bukvalno po par sati se extraktuju igre od po 30-40GB wtf? Mašina iz potpisa, na 10% bude zauzeće procesora...
 

Prilozi

  • C0D26257-4071-4180-AF0E-11C46D9BB562.jpeg
    C0D26257-4071-4180-AF0E-11C46D9BB562.jpeg
    110.3 KB · Pregleda: 54
Nemaju zvanično ;)
 
Ne postoji neki trajni jailbreak za PS4, da ne mora svaki put da se pokreće sa fleške kad se PS4 isključi? Znam za rest mode ali drug ponekad i isključi sony a onda je posle kutara da mu objasnim šta da radi, posebno iz razloga što GoldHen često neće ni da se startuje već zamrzne dok se učitava i na kraju izbaci "not responding" error.
 
Pored svih online servisa i polovnih konzola, Jailbreak is still a thing.. :unsure:

pathetic rowan atkinson GIF
 
Pored svih online servisa i polovnih konzola, Jailbreak is still a thing.. :unsure:
Naravno, većina prži SP i eksterni hard radi punom parom. Nema čekanja na akcije i popuste po pola godine niti kukanja na PS Plus izbor igara...
Zar vi nemate svoju posebnu temu na forumu?

Skoro video na pijaci kineski sega-mega-drive 2 sa sve onim zutim kertridzima na duvanje protiv prasine, na kojim ima 99999 igara. U medjuvremenu, Rover se vozika po marsu.
Dok se Rover vozika po Marsu naši ljudi se cenkaju sa Romima po pijacama, joj Srbine najgori si
 
Npr ja na ps4 mogu na hiljade starijih igara, dok na ps5 moram da doplaćujem za neke remastere i ostale gluposti.
A sada nazad u teme odakle ste došli ⚡️⚡️
ソニーの奴隷
 
Izasao je Gran Turismo 7 za jb konzole, zanima me dal je neko probao i da li mora online ili igrica radi u offline modu ?
 
Koliko sam video, dostupno je samo 13-14 automobila i staza, pošto je igra always online...
 
Pre neki dan backportovan sniper elite 5, sad instalirao odlično radi...
 
@Falcon Izasao je debug za GT7. Čekamo samo backport.
Uskoro će i novi horizon backport za 5.05
 
Jel probao neko horizon na 5.05? Meni izbacuje
CE-34878-0
 

Prilozi

  • 7B2DB275-897A-45D2-9A2B-6A8F6160B529.jpeg
    7B2DB275-897A-45D2-9A2B-6A8F6160B529.jpeg
    86.5 KB · Pregleda: 22
Jesam. Probao i noviji goldhen. Isto.
 
Reseno. Dodao novi profil bez psn-a. Umeo je i ranije da pravi probleme.
 
ne znam dal je ovde tema,zanima me dali obican mis radi na ps4,treba mi zbog call of duty,jer na dzojstik je nemoguce igrati,zanima me jel moze pomocu misa ili se kupuje nesto posebno zbog te igre ?
 
ne znam dal je ovde tema,zanima me dali obican mis radi na ps4,treba mi zbog call of duty,jer na dzojstik je nemoguce igrati,zanima me jel moze pomocu misa ili se kupuje nesto posebno zbog te igre ?
Meni je radio bez problema, evo ti listu podržanih igara:
 
Pozdrav svima.
Dobio sam odlican ps4 ali sa updatovanim sistemom na 10.1.
Da li postoji nacin da ga resetujem na starija podesavanja.
Da li fabricka podesavanja reset vraca i sofver na staro ili ostaje 10.1 ?
Hvala unapred
 
Nazad
Vrh Dno