Šta je novo?

PlayStation 4 Jailbreak

Pozdrav,zanima me koliko je stabilan ovaj 9.00,ja sam na 6,72 i katastrofa je,cesto izbacuje ledi itd,pa bih presao na 9.00,zanima me dali sve stare i nove igre rade i dali izbacuje ili je potpuno stabilan ?
 
Kažu da je stabilan skoro kao 5.05. Radi rest mode, tako da ne moraš uvek usb da ubacuješ i izbacuješ. Što se tiče stabilnosti, vredi preći na 9.00. Jedino ako bude nešto od ovog, pa vredi ostati ispod 7.55:
 
Pozdrav,zanima me koliko je stabilan ovaj 9.00,ja sam na 6,72 i katastrofa je,cesto izbacuje ledi itd,pa bih presao na 9.00,zanima me dali sve stare i nove igre rade i dali izbacuje ili je potpuno stabilan ?
Veoma stabilan.Od prošle srede od kad sam odradio hack,nijednom nisam morao da resetujem sistem,igre rade besprekorno,rest mode takođe.
 
Koji tutorijal si pratio? Klincima je još uvek 5.05 pa razmišljam da li da dignem na 9.00. Čini mi se da nove igre više ne backportuju na 5.05.
 
Kad se ovako uradi ps4 jailbreak kako se prebacuju igrice na njega, dal tu ima neko uputstvo ?
 
Ja prebacujem preko Flesa, jer mi je najjednostavnije. Ali ima i drugih nacina, ima kod ovog Blaine-a na kanalu lepo objasnjeno, a ima i kod Modded Warfare-a, njih dvojica su najtemeljniji i najlaksi za pracenje.
 
Ja ubacujem preko remote package installer-a pokrenem aplikaciju na pc-u dodam pkg i saljem. najjednostavnije resenje posto nemam veliki flash ili externi hard.
 
Ako je konzola na 9.03 update,poslednji ,jel moguće odrediti down nekako ,da bi mogao jailbreak ?
 
Konzola je na 4.55, e sad na koji fw ici na 7.55 ili 9.0 ?
za 7.55 ne treba usb, za 9.0 treba usb, e sad koji je stabilniji, na 9.0 rade novije igrice, na sta ici ?
 
Kolko sam pratio ,9.0 posle 5.05 najstabilniji ..
 
Stavio 9.0 zbog novih stvari, nisam bio siguran dal ce na 5.05 da radi sve novo.
 
Jel probao ko GTA 5 ili rdr2 modove na PS4 , interesuje me pre svega ima li grafičkih poboljšanja ?
 
Da li moze da se instaliraju igrice sa ps3 na ps4 koji je jailbreked ?
 
Ljudi, kakvi su vam utisci sa 9.00 verzijom? Ja stavio i progledao. Imao do sada 7.55 i u proseku mi je trebalo 7-8 puta da se pokrene da bi proradilo. Sa ovim sada svaki put iz prve.
Da li ima neka opcija da ne mora da se ubacuje usb disk na kraju?

Pozdrav
 
Nemora usb stalno samo ga stavi u rest mod i problem resen.
Kad izadjes iz rest moda bice aktivan jailbreak.
Normalno kad resetujes i gasis ps4 iz struje moras ponovo usb da koristis.
 
Mene nesto zajebava rest mode. Kad god da se podigne, mora da se ponovo odradi jailbreak.
Ne znam koji mu je...
 
Care, bravo, kod mene je bilo iskljuceno.
 
Pozdrav, drugari, da li postoji neko resenje za gledanje IPTV streamova preko PS4? Znam za varijantu preko Flexa, ali ne zelim da mi racunar bude non stop ukljucen.
 
Planiram da dignem klincima konzolu na 9.0 jer novi Minecraft nikako da backportuju na 5.05. Treba mi male smernice za postupak od onih koji su kod sebe to uradili.
 
Uradio. Nije bilo teško.
 
Opet ja. Samo da javim da 9.0 jailbrake radi odlično. Jedino smara što mora fleška posle gašenja a klinci je uvek po navici ugase umesto u rest mod.
 
Pozdrav..
nedavno mi istekla garancija na PS4 pa reko da vidim sta ima u svijetu JB..
skontah da mi je sistem 9.03 :(
Pitanje..
promjenio sam hdd na 2tb ali mi je ostao i stari od 1tb sa starim sistemom.. sta bi se desilo kada bi njega vratio nazad?
postoji li mogucnost web exploit na 9.03 i kako uopste funkcionise web e,?
 
FW se čuva na 2 ili 3 mesta u konzoli, uključujući i HDD. Nije moguće jednostavno uraditi downgrade na stariju verziju FW.

Ne, nije još uvek dostupan jailbreak za verzije FW novije od 9.00.
 
To sam vec shvatio citajuci.. ali sam se potajno nadao :)
kada se uradi JB moze li se koristiti net?
 
Nazad
Vrh Dno