Šta je novo?

Pitanje - tema na forumu - potrebna pomoc programera

sasa022

Čuven
Učlanjen(a)
14.11.2004
Poruke
6,568
Poena
605
Praćenje pošiljki (2024) - FAQ u prvoj poruci

s10g.jpg

Zbog jednostavnijeg koriscenja na mobilnim uredjajima , da li postoji jednostavna metoda
( skripta koja bi se dodala u okviru Generatora kodova ) da se
"jednim klikom" generisani kodovi prebace na zeljeni sajt u polje gde se upisuju kodovi ?

 
Jel mozes da napises vise o tome generatoru kodova? Jel je to neki program ciji kod vec imamo? Ako da, kapiram da bi najlakse bilo napraviti browser ekstenziju koja bi ovo uradila.
 
@Solesoslav

Hvala na javljanju

Generator kodova

 

Prilozi

  • GENERATOR.html.txt
    13 KB · Pregleda: 29
Pozdrav, izvinjavam se, za vikend nisam kuci. Malopre sam stigao do nekog racunara kako bi bacio pogled na HTML ovih stranica i moja laicka procena(posto mi ove oblasti nisu bas strucnost) trebalo bi da moze da se uradi relativno lako. Nemam previse iskustva sa tim, ali kapiram da bih mogao da napravim za dan-dva uz vise ili manje truda, samo je najveci problem da izdvojim to vreme sad. Probacu u toku naredne nedelje, ali ako ne stignem(jer jurim da zavrsim neke stvari pre nego sto odem na odmor), onda idem na odmor 10 dana i tek po povratku mogu da nastavim rad.
 
Izmenio sam funkciju "generate" da pri generisanju kodova napravi odgovarajuće linkove za praćenje.
Valjda ti to pomaže...
 

Prilozi

  • GENERATOR_2.html.txt
    14.7 KB · Pregleda: 23
Evo i druge verzije, dodao dugme da generiše linkove na osnovu kodova koji se nalaze na listi. Korisno ukoliko menjaš sadržaj liste iz nekog razloga.
 

Prilozi

  • GENERATOR_3.html.txt
    15.6 KB · Pregleda: 71
Odlično, pratio sam temu i poznat mi je tvoj veliki doprinos.
 
GENERATOR_x.html.txt snimite kao .html fajl i pokrenite u bilo kom browseru.
Dalja uputstva su na linkovima
 
Popeo sam na Github.

Po predlogu kolege @sasa022 dodao sam i verziju koja otvara više tabova, u zavisnosti od limita (CAINAO<=100, SHIP 24<=10, 17 TRACK<=40). Potrebno je dozvoliti popup.
Može da se koristi lokalno ali i na Githack-u.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno