Šta je novo?

PES 2022

Ajd posto je PES 2023 mrtav, da pitam za PES 2021 Season Update. Skinuo sam neki option file update za sezonu 2023. Ok je, ali ima li nesto nabudzeno do maksimuma? Nesto sto menja malo i grafiku, i sam gameplay? Ni ne mora, ali da bude bas nabudzen patch, da ima dresove sve, face nove itd. I da naravno moze da se instalira lako tj samo prebaci na PS4 preko USB-a.
Hvala :)
Ja koristim Pesuniverse V4 trenutno patch. Uskoro ce i V5 verovatno posto su se zalili za neke dresove. Sad koliko se vidi iz fajlova, ovako je kod mene.
Sto se tice samong engina nema tu nekog napretka niti je moguce menjati bilo sta. Jedino timove i dresove.
Isto tako ako prvi put korsitis sam patch, moraces da prebacis rucno timove iz Other European Teams recimo u maticne lige, i nisu sredjene prva i druga liga. To prebacis rucno. Nije tesko.
 

Prilozi

  • viber_image_2022-09-22_15-57-18-757.jpg
    viber_image_2022-09-22_15-57-18-757.jpg
    211.8 KB · Pregleda: 49
  • viber_image_2022-09-22_15-57-18-946.jpg
    viber_image_2022-09-22_15-57-18-946.jpg
    226.4 KB · Pregleda: 25
  • viber_image_2022-09-22_15-57-19-084.jpg
    viber_image_2022-09-22_15-57-19-084.jpg
    240.9 KB · Pregleda: 28
  • viber_image_2022-09-22_15-57-19-257.jpg
    viber_image_2022-09-22_15-57-19-257.jpg
    244.3 KB · Pregleda: 26
  • viber_image_2022-09-22_15-57-19-353.jpg
    viber_image_2022-09-22_15-57-19-353.jpg
    242.1 KB · Pregleda: 24
  • viber_image_2022-09-22_15-57-19-452.jpg
    viber_image_2022-09-22_15-57-19-452.jpg
    239 KB · Pregleda: 47
Hvala ti, ovo za ručno prebacivanje timova nije frka. Radio sam i sa ovim option file patch-om pre neki dan. Probacu sledecih dana da ubacim ovaj PesUniverse.
 
Kako da resim sledeci problem.
Courtesy rating mi je pao na C i ne mogu nikako da nadjem protivnike da bih se lagano vratio na B pa A.
Da li igranje protiv AI utice na to ( nema mi logike al aj da pitam ) ili sam ostao zaglavljen na C pa kad ubodem nekog nesrecnika, ubo sam?
A na C sam pao ne svojom krivicom vec majstora EPS-a koji su u par dana cackali nesto po trafo stanici u zgradi i danima je dolazilo do prekida struje potpuno random i to uvek kad igram LOL
 
Ajd posto je PES 2023 mrtav, da pitam za PES 2021 Season Update. Skinuo sam neki option file update za sezonu 2023. Ok je, ali ima li nesto nabudzeno do maksimuma? Nesto sto menja malo i grafiku, i sam gameplay? Ni ne mora, ali da bude bas nabudzen patch, da ima dresove sve, face nove itd. I da naravno moze da se instalira lako tj samo prebaci na PS4 preko USB-a.
Hvala :)

Sačekaj Smoke patch, on bude nekad u oktobru.
 
pa cekaj koliko puta ti se desilo da iskocis iz igre?
Ne znam tacno, dosta puta cim sam pao na C. Danima je to trajalo, desavalo mi se da po 4,5 puta za redom ispadnem jer nestane struje pa se vrati itd. Bilo mi je cudno sto nisam bacen na B posle toliko ispadanja pa sam kontao da su u novoj verziji izbacili tu glupost kad ono danas C lol Sigurno je bilo obavestenje o B ali sam ga prevideo, nisam obratio paznju.
Evo vec skoro 2 sata pokusavam da nadjem protivnika u raznim modovima ali nema sanse lol
 
pazi ako si toliko ispadao realno je da padnes, ne znaju oni da li se ti namerno iskljucujes ili ne... ako su te protivnici prijavljivali za cheatovanje to ti je jos gore... ja svaki put kad mi upale lag cheat i ostale gluposti odmah prijavljunem...
 
pusti ga da vrti dok ne nadje protivnika, ili menjaj nalog...
 
Мала помоћ за ПЕС2021 за ПС 5.
Где да нађем печ са задњим трансферима и дресовима?
 
Mislim da je radio pes Universe, da li je svež ne znam. Da se plaća plaća se ali može na YT da se nadje free link.
 
Neki su se uvek plaćali, ali uz malo truda se nađu za dž.
 
Aleluja, izgleda da ce moci samo frienldy
 

Prilozi

  • 188fc9bd18116-screenshotUrl.png
    188fc9bd18116-screenshotUrl.png
    287.2 KB · Pregleda: 28
Која је фора са задњом верзијом Пес 23,да ли има опција да се докупе лиге и клубови?
Почели смо 23 да играмо али има баш мало клубова. Сећам се да сам негде читао да ће то као бити да се докупи или шта већ...
Играмо офлајн 1на1 и мањак клубова је очигледан.
Такође,колико видимо,нису откључане све опције кад се игра 1на1. Дужина меча је беше на 10мин само...
 
Ažuriran već pre dva dana, ali od danas je krenuo online tj sve kao i sto je bilo na 2023.

Za sad mi se svidja, popravili su malo gameplay… deluje mi fluidnije, plus dribling je bolji tj igrači su okretniji.
 
Jel ima nesto ubaceno osim tih unapredjenja? Tipa lige kupovi, možda master liga ili je i dalje ista priča?
 
Прича са клубовима је очај.
Има само 2 клуба у Енглеској лиги.

Да ли су избацили списак унапређења?
Видим да су доста смањили приказ оне жуте и плаве боје.

Шта знам,очекивао сам много кад оно очај.
 
Video sam komentare našminkali UI i promenili muziku, wow stvarno ekstra. Valjda je gameplay kao bolji. Gameplay mu nikad nije bio prooblem. Mislim da je sa PESom večna ja pamnja za mene dok ne ubace ML. Njihova ideja im je uspela da navuku igrače na online i na mikrotransakcije i nema razloga da to menjaju.
 
Али ми није јасно како да смање број клубова у старту?
А игра се ажурирала!
О и као да су одрадили супротно од ажурирања.
 
Evo sta su poboljsali...

Ja sam mislio da je ova kolicina klubova samo bila dok je bio samo offline omogucen, pre nego sto su azurirali i da ce sa pojavom 2024 od juce i ostali biti dostupni, ali ocigledno da nije tako.

Sigurno ce to naknadno ubaciti.
 
Не верујем да ће убацивати још клубова.
Дај боже да врате и ово што је било. Очигледно их клубови,у прошлој форми не занимају. Хоће да платиш и да купиш 100 играча са 5 звездица и да их буџиш.
Да ли уопште може да се игра са нормалним клубовима онлајн? Значи прави тим а не ово са картама и осталим глупостима?

Е да,одиграли синоћ једну текму по снегу на Бајерновом стадиону,ужас благи. Очи боле од гледања.

На рачунару се сећам оних печева са турфовима и осталим који су имали снег који је био неупоредиво бољи за гледање од овог сад. Још 4к тв,хдми 2.1 и 2023 година 😃🤭
 
Nazad
Vrh Dno