Šta je novo?

PES 2022

Bip je neki update od 900mb, zna li se sta je nisam guglao niti probao
 
Podugacka lista ispravki a meni deluje sve isto.

 
Ja sam kupio pes2021 za ps4 i ne razmišljam preko zime šta ću igrati. 🤣
 
ja sa naslednikom upalio pre par dana, na poluvremenu ugasili vratili se na 2021...neverovatno koliko je 21 igriviji
 
Probao juce, najgori pes u istoriji. Cak je i onaj winning eleven bolji bio od ovog. Ne pricam graficki nego gameplay. 20 godina sam trcao na R1 sad da trcim na R2 ne ide :) Kad udjes u settings da promenis a ono pise ball control 🤣 izvinte ja trcim 😂 odrbanu necu da komentarisem,pretpoatavljam da se to uvezba ali da se ja pitam i to su ukejnali. Sve u svemu utisak je da su napravili igru ,seli pogledali je i rekli: "pusti ovo free da se ne brukamo pa od sledece godine prelazimo na bocanje".
 
Nema pomaka, nekih novosti? Ja se sit naigrah 2021, niko ziv ne igra 2022 osim jednog ortaka koji mi nije jasan kako ovo moze da igra. Nije stvar samo u kontrolama nego u osecaju dok se igra koji je uzasan.

Winning Elevenu nikada nista nije falilo to je ista igrica samo je naziv drugaciji, odnosno Pes se zvao u Japanu, tacnije winning eleven se zvao pes u ostatku sveta posto je winning eleven stariji od pesa, pre toga ISS valjda. Oko 2000te su poceli paraleleno da izbacuju i PES sa WE. Eto 23 godine ih igram vec, osecam se matoro.

Ako me secanje dobro sluzi tada na WE9 se posle skills treninga za driblanje otkljucavao Savicevic a kada predjes ceo skills trening Piksi. Voleo bih kad bi postojao neki editor da mozes da postavis odbrambene igrace gde zelis ili prepreke, to bi bilo sjajno.
 
Ne mogu da nadjem temu za 2021 pa hajde ovde da pitam.
Ima li gde da se skine kakav pec za transfere za ove krekovane verzije sa torenta ?
Ako ima a ne sme javno, molim da mi neko pusti porukom. Hvala.

edit : tek sada vidim da sam pisao na igrama za konzole a treba mi za PC..
 
Poslednja izmena:
pa ne utice patch na gameplay. koliko se secam u smoke patchu nisu dirani gameplay fajlovi
 
Ne znam ali nije samo moj utisak takav pa da sam stekao kriv utisak.
Ono je kriminalno, svaka druga recenica je, vidi ovo, vidi ovo, dal je moguce..
Koji je najbolji PES a da ima pec sa zadnjim transferima i da je ostao fabricki gameplay u zadnjih par godina ?
 

Prilozi

  • Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    19.9 KB · Pregleda: 44
Jel neko probao igru posle ovog update-a? Imali kakvih pomaka?
Ja sam upalio, pokrenuo jedan mec, vrtelo mi da pronađe protivnika, trazio i trazio... I na kraju prekinuo, ugasio...
 
Naterao me paša da igramo pre neki dan i mogu reci da je mnoooogo bolje nego pre. I dalje mi više deluje kao Fifa nego pes. Kontrolr sam morao da menjam posto nikako ne mogu da trcim na R2.
 
Probacu ovih dana, a posto stize i fifa na ps plus, mogu se uporediti obe.
 
Igra je dosta bolja od one početne verzije, ali i dalje daleko od gotovog proizvoda. Ako je ovo rezultat dve i kusur godine rada na razvoju igre onda je to loše. Grafika slaba, kontrola igrača posebno u odbrani, problematična jer je presing sa drugim igračem loše urađen. Ima mnogo prostora za napredak, mada treba imati u vidu da je igra besplatna.
 
Ovo je stvarno sad dosta bolje. Od toga da nisam mogao jednu utakmicu da završim koliko je bilo očajno, poslednjih par dana uhvatio sam sebe kako opeglam po 5-6 tekmi za redom.
Deru me uglavnom jer mi je loša ekipa, rasprodao sam sve one Maradone i Mesije na početku što se dobiju, budžim Partizan od bivših igrača (i nekih sadašnjih čak, Natho i Holender su u igrici npr). Matching sistem nije baš najbolji, retko kad za protivnika dobijem slabijeg od sebe, ali umem da pobedim i jačeg ponekad, zanimljivo je u svakom slučaju.
Probajte, nije 21 ali je daleko bolje nego ranije.
 
Skandal sta napravise od onakve fransize. Probao sam posle ovog novog update-a, sve deluje jako siromasno i nezavrseno. Local match mozes da igras sa onih 7-8 ekipa, nema online soba kao ranije, gde smo mogli da se "nalazimo" i igramo jedni protiv drugih.
 
Ipak sam presao na ovaj novi 2022 odnosno 2023 pa igram ove glupe modove. Kako igram na sony nista od snoke patcha sa ML i slicnih.
 
Ipak sam presao na ovaj novi 2022 odnosno 2023 pa igram ove glupe modove. Kako igram na sony nista od snoke patcha sa ML i slicnih.

Ovo je Patch V3 koji koristim na PS5 (isto je i na PS4).
Javljam kada izbace V4, mislim da ce biti sve lige sredjene.

 

Prilozi

  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    5.4 KB · Pregleda: 11
Cekaj mozes da igras ML? Znam univers sam stavljao prosle god na 2021 isto na 5ici pikam.
 
ML ili ove lige?
neka za pocetak i samo liga moze bilo bi dobro ..jel ovo moze i za pc?
 
Cekaj mozes da igras ML? Znam univers sam stavljao prosle god na 2021 isto na 5ici pikam.
Trebalo bi da moze. Vidim da u komentarima jedva cekaju da krenu sa ML. Ja koristim patch samo za CO-OP u igraonici jer dosta ljudi i dalje igra samo PES 2021.
Ima verzija i za PC ali Steam verzija. Makar na Pesuniverse.
Sutra su najavili da izlazi V4 2022/23 patch.
 
Poceo sam da pikam dream team PvP, nije moguce koliko chratuju sa lan lagom ali moze koliko vidim samo 5 don10 sekundi da ih ne banujju. U tom periodu samo pasovi i onda kad prodje lag napad. Najvise volim takve pajsere da napunim koji se samo fokusiraju na varanje pa gube loptu kao gušteri.

@Mulahmic jel ti pricas za pes 2021 ili 2023 za pes univers?
 
Poslednja izmena:
Zna li neko kako da podesim jojstik na pes 2023,mislim na 2021 mi sve normalno pokazuje.
U pitanju je ps4 kontroler
 
Ajd posto je PES 2023 mrtav, da pitam za PES 2021 Season Update. Skinuo sam neki option file update za sezonu 2023. Ok je, ali ima li nesto nabudzeno do maksimuma? Nesto sto menja malo i grafiku, i sam gameplay? Ni ne mora, ali da bude bas nabudzen patch, da ima dresove sve, face nove itd. I da naravno moze da se instalira lako tj samo prebaci na PS4 preko USB-a.
Hvala :)
 
Nazad
Vrh Dno