Šta je novo?

PES 2011

[YOUTUBE]BiQAmPE-aeM[/YOUTUBE]
 
Da li si sposoban da igraš FIFA i PES istovremeno, isključivo zavisi od čoveka do čoveka, da se blago izrazim :) Zato, treba što više promovisati crossover PES/FIFA turnire.
 
Zar ti nije bilo dosta što si se već protiv mene izblamirao pa si morao da šalješ burazera da te brani? :d
 
Ubilo se kako si me izblamirao :) (u ogranicenom, na-shinama PES-u 2010). Za nekog ko se qrci sa 100 osvojenih turnira i nagrada ocekivao sam vise.. ;)
 
Ma bilo mozda 3-1, 4-1 (ili 2) u partijama za njega.. :) Evo priznajem da ne znam da igram protiv takve postave, kada me stiskaju igraci sa svih strana sa suludim presinzima koji su toliko nerealni da je to strasno.. takav presing ne mozes da vidis u pravoj utakmici jer bi crkli posle 15 minuta.
Ima nacin da se igra protiv toga, ali eto niko iz moje ekipe ne pali to, pa nisam naucen da igram protiv takvih.. Kada se igra 'otvoreno' onda dolazim do izrazaja.. :)
 
Poslednja izmena:
I mene je gazio u FIFI, ako ti je lakse :)
 
Ma, da mu zabranis AI 'pomoci', pogubio se.. :p Nije uopste toliko dominantan bio koliko sam ocekivao od takve legende virtuelnog fudbala na balkanu i sire.. :p A i odmerili smo se u mozda najgorem PES-u do sad.. :)
 
haha 3:1 4:2 - e moj Borise, 8:3 od toga si dve dobio na ET, a potrošio sam jedno veče pre toga čisto da se podsetim, koliko hoćeš da budem dominantan? :d

U PESu moraš znati šablone u mali prst da bi dominirao a za to mi treba vremena, pogotovu što sam se odvikao od igračke PES filozofije, šta ću kad sam vaspitan da razmišljam da li šutiram jačom ili slabijom nogom i da postoji komanda da mi igrač utrči bez prethodnog duplog pasa :d

I ne kurčim se ja, samo sam rekao da bez problema ima da te dobijem u bilo kom PESu što se i ispostavilo kao tako. Valjda jednom naučiš da uvek pričam argumentovano :)

Ako hoćeš. dodji na demo da ga odigramo na prvu i da te izblamiram opet :p
 
Poslednja izmena:
Ko sto bi Zemunac rekao, ovaj PES ima neku svoju zivinu :d
[YOUTUBE]iNOCRpQ-rn4[/YOUTUBE]

P.S.
Inace najbolji video po meni do sad, uzivancija ;)
 
Probao sam demo, i mogu vam reci da je super. Dosta poboljsana igra u odnosu na 2010. Cini mi se da cu se opet malo vise aktivirati oko fudbala :)
 
Poslednja izmena:
haha 3:1 4:2 - e moj Borise, 8:3 od toga si dve dobio na ET, a potrošio sam jedno veče pre toga čisto da se podsetim, koliko hoćeš da budem dominantan? :d

Ma hiljadu :d Nismo bre toliko partija igrali... :)

@ Shin-bojan

Naravno.. vise vredi jedna kampanja od igre koju mozes igrati cele godine.. :)
 
Jos dva dana do demo-a. Nikad do sad nisam sa ovolikim iscekivanjem cekao neki PES. ;)
 
Sta je to, jel ima crack za taj PSN? :D
 
Mogli bi oni koji nemaju nameru vise da idu online to i kazu, da znam da ih obrisem iz liste :) (ionako mi treba mesta za one strance sa WENB-a, inace totalna je glupost sa onim limitom na 100 ljudi)


Eo jedna lepa kompilacija golova, odbrana i finti..

[YOUTUBE]c3qhKScxPts[/YOUTUBE]
 
Poslednja izmena:
79857815.jpg
 
Prijavljuju da je X360 verzija dosta bolja graficki kao i da je tecnija.. (PS3 verzija ima na japanskom store-u, ako niste glupi kao ja pa zaboravili sifru mozete da skinete, UK verzija se ocekuje oko 5).
Je*es mi sve, procenat boljih multiplatformi za ove 4 godine je 80-20 u korist xbox-a, zesce je pocelo to da mi ide na qrac..
 
Sta ti vredi sto je bolje, kada ne moze da se igra na d-padu :)?
 
To moze da ti zasmeta kad citas o tome, inace kad uzmes da igras ps3 verziju (bilo koje igre), zabole te, uvek radi dovoljno dobro :). Ne cimaj se i ne juri takve stvari, to ne vodi srecnom zivotu :)

Jos kad znas da razlog nije ps3 ili objektivno losiji hardver...
 
Poslednja izmena:
Ove godine cu verovatno igrati na pecurkama, ajde probaj molim te 2010 tako, ili bilo koji raniji PES pa mi reci da ima smisla i potrebe tako igrati, nemoj me zaebavati.. :)

@ Ivan

Ma naravno, ali me jednostavno nervira sto je tako jos uvek... verujem da kad bi igrao jednu pored druge da bi se smorio ako je ova druga malo bolja.. za ovakve igre mi i to malo znaci..
 
Odigrao par partija za sada na PC.
Generalno mi se mnogo vise svidja nego 2010. Dosta toga je unaprdjeno i vidi se da su bas zapeli
pod pritiskom konkurencije.
Golami su odlicno uradjeni, animacije golamana , odbrane sve. Dosta stvari su dobro odradjene.
Ali opet mi fifa deluje tecnije i prrodnije u pokretu. PES ima lepsu grafiku, boje itd.
Takodje precestooo se sviraju faulovi jbt skoro svaki kontakt. To je za sada jedina zamerka. Mada kao sto rekoh odigrao sam svega par partija. Video sam par nelogicnih okretanja i suteva ala stari pes, ali sve u svemu pozitivno.
 
Mnogo bolje od 2010,ali i dalje nema duela,igra glavom :S: I dalje ima onog cudnog odbijanja lopte,doduse mnogo manje.AI i dalje ispucava sam loptu,hteo sam da razbije gamepad :wall: Svakako bolja igra,ali sumnjam da cu potrositi puno vreman na nju.Ceka se FIFA demo.:)
 
Mnogo bolje od 2010,ali i dalje nema duela,igra glavom :S: I dalje ima onog cudnog odbijanja lopte,doduse mnogo manje.AI i dalje ispucava sam loptu,hteo sam da razbije gamepad :wall: Svakako bolja igra,ali sumnjam da cu potrositi puno vreman na nju.Ceka se FIFA demo.:)

Sve ovo je bilo vidljivo i iz filmica :).
 
Nazad
Vrh Dno