Šta je novo?

PES 2011

U isto vreme i PES i FIFA demo... hmm, sta igrati... :D
 
Biraj tradiciju, a ne kvalitet kao i obicno :).
 
Birace i tradiciju i kvalitet u isto vreme ;)
 
Poslednja izmena:
Ima da postanem playstation plus clan da igram demoe ranije, majke mi (ne salim se :))
 
O da, puno vreme utakmice u demou, bravo Konami

JonMurphy_PES

#PESdemo includes four teams, 10 minute
games, multiple players or CPU and you can try out all the new team manager options
 
Poslednja izmena:
Potvrdjen i Werder kao licenciran tim.

Ako je neko na PSN +, veceras ili rano ujutru moze da skine PES demo, na WENB pola njih uzelo PSN+ samo zbog demoa, narkomani :D
 
Poslednja izmena:
99%, ali bez licence.
 
Konami have announced the free demo of PES 2011 will be available on September 15th, allowing fans to play against the computer, or compete in offline multi-player matches.

The PS3 version can be downloaded from the PlayStation Network from September 8th, and the PC version available from http://www.konami-pes2011.com. The release date for the Xbox 360 demo is yet to be announced.
 
Kasnis jedno nedelju dana :p
 
Kako kasnim, gde ste vi naveli da demo za ps3 izlazi danas? :)
 
E krastavac, nisam gledao :D
 
Eo ga jedan skoro ceo mech iz demoa. Dakle bice oko 1.6 gb, grafika malo losija nego u full verziji zbog kompresovanih tekstura i ostalih trikova da sto manje zauzima.

[YOUTUBE]oIGV_kMXZnM[/YOUTUBE]
 
Pa, sustinski je to stari (za neke i dobri) PES :).
Kome se svidjao ranije, svidece mu se i ovo, kome nije, verovatno nece.
 
A sta je ovde staro osim 'dushe' :) Nijedan PES nije imao ovako dobro dobacivanje i slobodu, uvek je svaki stisak X-a isao do nekog igraca, sada svakim pasom ti upravljas i doziras, to menja igru iz korena.... aj da odigramo pa onda da donosimo takve zakljucke.
 
Skok igra ne postoji, dueli su kao i ranije(odbija se lopta), Pike zapucava golove ...
 
Bas to.. svaki igrac neometan moze da zavuce takav gol..

Jos jedna vrh akcija i gol...

[YOUTUBE]MD6U27rbMYA[/YOUTUBE]
 
pa jel si video sta je pike uradio u polufinalu LS protiv intera u revansu?

Ili nije video ili se pravi jer je cool pljuvati PES :) Uostalom covek se 'druzi' sa Ibrahimovicem, ovaj mu je pokazao neke forice :D

A golmani izgledaju dosta bolje, nisam do sada video nijedan da odbija na nogu igracu..

[YOUTUBE]AluaNYaOm3I[/YOUTUBE]
 
Poslednja izmena:
pa jel si video sta je pike uradio u polufinalu LS protiv intera u revansu? i da, sto mi nemamo nekog takvog u reprezantaciji :(

Ne kazem ja da to nije moguce, ali previse se u PESu cesto desava.
Kao sto se i odbijanje lopte i random gluposti desavaju mnogo cesce nego u stvarnosti.
Ali ok, ima onih koji zele da im svaka utakmica bude spektakl :).
 
Pusti ih, igraju PES na vikend bazi pa i ne kapiraju da u PESu nikad nije bilo umeće dati gol van 16 već se sve zasnivalo na skripti i na tome da li je uspeo da pusti rolnu pre šuta. Ako daš R1+R2 rolnu pre šuta i neometan si sa 90% igrača ćeš dati gol, uvek je tako funkcionisalo jer je lopta uvek preuzimala brzinu sprinta. Ako ne mogu da daju sa svakim igračem gol sa 20m onda što uopšte da igraju igru? Jes' sad će da razmišljaju ko ume da šutira van 16 a ko ne, pa nije to basket :)

A itekako postoji razlika izmedju gola u LŠu i ovog. Recimo, za početak razlika u nekih 12m - uostalom i Pantelić je kum Dekiju pa nešto ne vidim sličnost u njihovim šutevima :)

uvek je svaki stisak X-a isao do nekog igraca, sada svakim pasom ti upravljas i doziras, to menja igru iz korena

Ako zaista misliš da je pass na 7:04 doziran i "ručno" odradjen onda svaka čast :)

Nego, šta beše sa onim pričama "Xaviju ne treba da dozira dodavanje, on to odigra odmah"? :)

Ipak, fino je ovo, videćemo kad se otkriju šabloni koliko će imati smisla igrati ga. A i zanima me da li će imati smisla igrati sa analogom. I naravno, triple rainbow flick :d
 
Poslednja izmena:
Bruka, jedva cekam da izadje :D
Mnogo bolje izgleda i mnogo realnije od svih dosadasnjih PES-a...
 
Pitanje za moderatore:
ako je dozvoljen kontraargument nekom ko kaze nesto protiv fife - novinar kurira, ako je dozvoljen argument da su ljudi koji vise vole pes - vikend igraci koji ne vole da razmisljaju, da li je onda dozvoljen argument - zaposlen u easports-u?
 
kimi, naravno da je dozvoljen, meni ne smeta, pa koristili su ga svaki put kad nisu imali šta pametno da odgovore :)

Ipak, postoji razlika kada neko pljuje serijal a pritom odbija čak i da ga ubaci u konzolu već 3 igre za redom i nekoga ko čak ima više trofeja u PESu nego li u FIFI. Ali ako te to raduje, cepaj :)

Next-gen PES je mene udaljio mnogo pre nego što sam uopšte i imao PS3 a kamoli bio zaposlen u EA i bedno je što okrećeš priču u tom smeru.

Znaš, postoje ljudi koji sude o igri bez ikakvih predrasuda ili zadnjih namera. I samo zato što ne lupam hvalospev ne znači da mi je igra loša. Da želiš da čitaš šta pišem video bi da sam napisao: ovo fino izgleda. Da, ovaj PES2011 demo snimak od 9 minuta izgleda sasvim pristojno.

Ali, zadrška postoji. Zašto? Pa zato što je to KONAMI i zato što poznajem njihov pristup fudbalskoj simulaciji i naučili su me da se ne zalećem u očekivanjima. I demo PES2008 je bio isto tako OK pa kad je izašla full verzija nisam odigrao više od 5 utakmica na PC/PS3. I tada su se ljudi nervirali kada sam pričao da je ta igra loša pa sad par godina kasnije nemamo nikakvih problema sa tim zaključkom. Isto kao što sam se smejao kretanju u PES2010 čim sam ga video u demou i bio prozivan zbog toga pa je nekima tek sad došlo u glavu.

Nisu svi ljudi koji preferiraju PES vikend igrači. Ali onaj ko se oduševljava i ok mu je to što Pique zabija pod prečku gol sa 20m bez problema, čak i objašnjava to jednim golom koji je dao Interu, pokazuje da PES poznaje jedva nešto bolje nego Yu-Gi-Oh! igrice.

Poznavanje fudbala neću ni da spominjem. Igrači koji to pokušavaju kapiram da bi u simulaciji basketa sa Krstićem cepali trojke i pričali da je igra njesra jer ne može da veže 2 trojke.
 
Poslednja izmena:
Ubijas majkemi.. koliko puta moramo da slusamo tvoje mane PES-a.. u redu je, kapiramo, sablonske akcije, svaki igrac moze da da gol, bla bla bla.. jasno je sve, ne moras 60 puta. Ja i mnogi ljudi ga volimo sa tim manama, vise me ubedjuje da igram fudbal, a ne igricu na temu fudbala. Shvati taj argument vise...
 
Nazad
Vrh Dno