Šta je novo?

~PC~ Sim-Racing ~PC~

pa nekako kontam da mora biti bolji. Druga je klasa...

edit: gas mi savrseno radi, tj. lepo ga doziram po potrebi i drzim kad je potrebno ali je skretanje sa gamepadom arhaicno, sto je i normalno, mislim, imas 0.5cm levo i desno da simuliras 900 stepeni...

Ma da previse osetljivo... neznam sto su ga tako napravili... nego gde ima da se kupi original gtr2... il barem kljuc...
 
Poslednja izmena:
e ljudi, cim probam da igram ovo sa formulom sto je Rajke okacio, ispadne mi iz igre, tj. dobijem "aplication performed..bla bla.." :( iz prvog fajla sam prekopirao gamedata preko gamedata, editovo onaj fjal da imam tockove iz kokpikta i stavio onaj hi res pack. Jel sam nesto propustio ?
 
Da li imas 1.1 ver. igre? Nisam siguran, ali mislim da bi trebao da imas tu ver. igre. Da li si uradio kao na slici?
Meni je GTR2 dir. prepun kojekakvih modova, addon-a, staza, itd. Ukupno mu dodje oko 12 GB. Jedini nazovi problem je to sto mu treba malo duzhe da uchita igru.

Obrishi MoD(folder po folder), patchuj na v1.1 pa opet prekopiraj (recimo bez HiRes skinova, samo basic pa ako prodje/radi pokusaj i skinove da ubacish)

Edit: Blah, trebace ti i mali gear mod(mada nema to veze, al' ajde :D):
DL [vidi readme]
 

Prilozi

  • untitled.jpg
    untitled.jpg
    314 KB · Pregleda: 52
Poslednja izmena:
nemam 1.1, imam osnovnu verziju. Sad cu probati sa 1.1

ovo ostalo sam uradio po uradio po uputstvu, mislim, nije uopste komplikovano, ne vidim kako tu mogu nesto da lose uradim :p

hvala !

edit: jok, ne radi i dalje.
 
Poslednja izmena:
Jel te pushta u igru uopshte? Ili ti pukne exe cim pokrenes igru ... Nishta mi ne pada napamet sad. :S: Meni radi, Raven-u radi ... :trust:
 
ma sve radi noramlno, samo taj sampionat ne radi, tj. ta dva. Udjem, izaberem na onom ekranu kolko protivnika itd i (probao sam i da ne diram nista) kad kliknem ok onda se zapuca exe. Ostali sampionati i trke najnoramalnije rade. Mislim, ne znam sta moze da bude problem, gamedata je iskopiran u gamedata, ubacio sam onaj gearbox mod, pokrenuo bat (probao sam sinoc bez gearbox moda), stavio hi res pack...bem li ga.
 
AaAaAaAa ... shampionat ni ne treba da radi, mislim to mu je bug :D. Sredice to u novoj verziji. :)
 
pa sta onda da ? kako da vozim formulu ? Kad odem na neku trku nemam da biram formulu :(
 
Kliknes na RACING WEEKEND, namestis na Lola Champ car (cini mi se da je na unofficial ili custom, nisam trenutno kuci, pisem iz glave), izaberes formulu i stazu.
 
@gx-x

Evo i slikovito:



1. Odesh na Race Weekend
2. Izaberesh ChampCarLola klasu
3. Odaberesh kola
4. Izaberesh stazu
5. Podesish pre-race settings i kliknesh na continue

:D
 
da da, skapirao sam :) Radi tako. Ja sam mislio da moram na championship :S:
 
Nazad
Vrh Dno