Šta je novo?

Patike - naručivanje i iskustva - izbegavati sajtove "robna marka" srbija online (Zabranjeno traženje vaučera / zamena - instant ban)

Pred kraj snizenja su znali raniji godina davati dodatnih 20%,ali tada vec treba imati srece da te ukeba da ima tvoj broj, ako uopste i ostane model.
 
Mada ja pikiram kad odem preko da uzmem Premiata, samo da im navatam sad novogodisnji popust. Uzeo drugar vec ih 3 godine fura kaze odlicne, kupio prosle godine jos jedan par istih, kaze nek se nadje :)
Treba pratiti popuste u F&F, nema sanse da se kupe napolju za te pare, cak ni na postnovogodisnjim rasprodajama. I uvek je jeftinije online tj imaju dodatne popuste u odnosu na cene u radnji.

Da li je izasao neki naslednik Air zoom Pegasus 39 shield?
 
A jel to carbon ili sta kad je takva cena? 🤔
 
190$ u USA, mozes da ih customizujes (mada ovo gore je model sa goretex) one sa carbon plate su 250+ $ (citaj 280+ eur kod nas)
 
Screenshot_20240101-141343.png

Ово пише на официјелном сајту...
 
Пазарио сам данас ове, видећемо какве су... На кутији наравно пише да су за суво време, али сам на страним сајтовима видео да су 100% водоотпорне. Ок су удобне, мсм мало што сам их по кући пробао, постављене су тако да мсм да су топле.
Kako su se pokazale po ovm vremenu??
 
Pozdrav društvo.
Može li jedna mala pomoć?
Ima li neko iskustvo sa naručivanjem Jordan 4 modela patika?
Gde naručiti da bude oreginal?
Ubih se gledajući Jordanpatikesrbija.com i po instagramu pa bi mi pomoć dobrp došla.
Hvala unapred na odgovorima
 
Pozdrav društvo.
Može li jedna mala pomoć?
Ima li neko iskustvo sa naručivanjem Jordan 4 modela patika?
Gde naručiti da bude oreginal?
Ubih se gledajući Jordanpatikesrbija.com i po instagramu pa bi mi pomoć dobrp došla.
Hvala unapred na odgovorima
To je lazan sajt
 
@Jaza poruka ti je obrisana, jer je verovatno niko još uvek nije video. Molim te obrati pažnju na rečnik.

Ušao si u temu, bez da si pročitao naslov teme. Svako malo se pojavi neko sa istim pitanjem,...
Nemoj samo da napišeš da si pročitao naslov i da nisi povezao, jer je to još gore.
 
@Jaza poruka ti je obrisana, jer je verovatno niko još uvek nije video. Molim te obrati pažnju na rečnik.

Ušao si u temu, bez da si pročitao naslov teme. Svako malo se pojavi neko sa istim pitanjem,...
Nemoj samo da napišeš da si pročitao naslov i da nisi povezao, jer je to još gore.
NIje obrisana i još je dva puta quotovana...
 
Druga poruka, gde ga je pocastio sa par epiteta, videh je ja
 
Nisam nikad imao Under Armor patike, kakva su vasa iskustva generalno sa njihovim brandom?

Kakva su vasa iskustva sa ovim modelom konkretno?

Samo obratiti paznju da postoji model slicnog imena, razlika je samo u "Sp" na kraju. Verovatno prva verzija modela.

Jedne izgledaju elegantno i kvalitetno, a druge kao sa buvljaka iz 90ih. :D

Na njihovom sajtu cak i nema razlike u nazivu :)
 
Те прве "СТ" су ти Сторм модел, који можеш носити и по киши, разлика је у материјалима.
Имам доста њихових модела, Фантом и Макина су ми најбољи. Узми пола броја или број веће, мањи им је калуп углавном...
 
Da li vredi kupovati zimsku obuću , s obzirom da će možda pasti sneg još jedno dva- tri puta ili je bolje ostati sa patikama ali naravno koje nisu propustljive !?
 
Da li vredi kupovati zimsku obuću , s obzirom da će možda pasti sneg još jedno dva- tri puta ili je bolje ostati sa patikama ali naravno koje nisu propustljive !?
Kupiš zimsku obuću, koju ćeš nositi zauvek, kao ja što nosim neke Skechersove nepromočive "bakandže" evo već ~15 godina... Glupo mi da ih bacam (kad su maltene kao nove, jer se koriste dva puta godišnje), a glupo mi da kupujem nove (jer već imam ove)... Vrzino kolo :unsure: :ROFLMAO:
 
Kupiš zimsku obuću, koju ćeš nositi zauvek, kao ja što nosim neke Skechersove nepromočive "bakandže" evo već ~15 godina... Glupo mi da ih bacam (kad su maltene kao nove, jer se koriste dva puta godišnje), a glupo mi da kupujem nove (jer već imam ove)... Vrzino kolo :unsure: :ROFLMAO:
Imao sam Air max command kožne komplet ali su se negde probudušile i sad ulazi voda 😄
 
Pozdrav društvo.
Može li jedna mala pomoć?
Ima li neko iskustvo sa naručivanjem Jordan 4 modela patika?
Gde naručiti da bude oreginal?
Ubih se gledajući Jordanpatikesrbija.com i po instagramu pa bi mi pomoć dobrp došla.
Hvala unapred na odgovorima
kod nas?
ako gledas domace prodavnice, kad se pojavi novi model, Tike, Nike i eventualno Buzz
 
Slažem se, samo je konkretno taj model vrlo uzak, čak i meni koji uopšte nemam široko stopalo, probao sam ih i odustao.
Ja sam pre nove godine za 6.700 uzeo ovaj njihov model:

Akao sam ih na zimovanju 7 dana po 5-6 sati, vrhunske su za sneg i led, tople, lagane, definitivno nepromočive i ne klizaju po ledu uopšte. Nisam očekivao ništa posebno, ali sam na kraju bio prezadovoljan. Odlična izrada, čini mi se da će trajati godinama.
 
Ја сам ове пазарио, видећу какве су када се погорша време. Солидно удобне, изгледају топле, мсм да ће ми бити супер.
Kako su se pokazale?
Ima neko preporuku za zimsku obucu do 100e. Nista za planinarenje i slicne aktivnosti. Najvise cu ih korisitti na poslu, gde uglavnom sedim a pod je od plocica pa zna da bude hladno.

Edit: Sad vidim da ih ckvrlj nahvalio. Verovatno cu uzeti njih.
 
Hvala drug na odgovoru.
Tako sam mislio,ali ajde da pitam pošto jurim Jordan 4 Fear Pack.
ako nije greska u kucanju, 4 nisu izasle jos, fear pack
AJ3 fear pack su izasle krajem 2023 ali na zalost nisu kod nas stigle
 
Nazad
Vrh Dno