Šta je novo?

OrionTV (aplikacija )

Да ли имају канал BBC Earth?
Хвала за инфо око премотавања.
Претпостављам да су изглед и функционалнист исти на боксу и тв апликацији?
 
Imam Xiaomi box koji na Gplay ne vidi Orion TV aplikaciju, (g nalog Srbija). Kada odem preko kompa da je potrazim, pise da nije kompatibilna sa mi boxom.
Skinem apk v4.0, posaljem na Mi box, instaliram. Radi, ali uz dva velika problema.
Prvo, aplikacija se ne vidi medju drugim instaliranim, nego je u delu ''sistemske aplikacije'', a kada je pokrenem, dobijem telefon izdanje. Interfejs je rotran za 90%, pa kada nekako uspem da pustim kanal, nakon sto polomim vrat, program ide normalno.

Kod burazera na EON boxu najnormalnije vidi i instalira Orion tv koji radi bez greske. Koliko znam, ne postoji posebna app za box, a druga za telefon. Ima li neko ovaj problem i šta predlažete?
Skini apk sa ove adrese https://oriontv.rs/otv-preuzmi.html zatim prebaci na Mi box. Ja sam tako uradio i slika je bolja nego na aplikaciji sa Google play store. Pozdrav
 
Trebaju mi karakteristike onog boxa sto ga nude uz orion tv.
Mislim da se zove Laki...
 
Trebaju mi karakteristike onog boxa sto ga nude uz orion tv.
Mislim da se zove Laki...
s905w 1 ili 2gb rama znaci slabo.Inace moze da se zameni rom za neki custom na jednome sto je istekla pretplata davno kupljen kao prepaid trci atvexpirience i samo yt se vrti na njemu cim se proba eon za smart tv posto je atv rom box se resetuje.
 
s905w 1 ili 2gb rama znaci slabo.Inace moze da se zameni rom za neki custom na jednome sto je istekla pretplata davno kupljen kao prepaid trci atvexpirience i samo yt se vrti na njemu cim se proba eon za smart tv posto je atv rom box se resetuje.
Ovo je za smart box 1 novi 4k model je s905x3 i 2gb ram.
 
Baš zato što je atv rom i treba da radi aplikacija za smart tv,da to tako nazovemo_Ovde je problem nešto drugo.
problem je sto je slab box 1gb ram i napuni se memorija.Kad stignem probacu aidan za s905w ali android 8 mislim da ce bolje da radi.
 
Ima li neko da ustupi Orion nalog za smart tv koji ne koristi, naravno uz nadoknadu..
 
Koliko znam kod njih svi uređaji mogu biti smart tv, ne kao kod eon-a samo jedan, pa je vrlo lako za deljenje...
Tako da možemo da se udružimo, možda ima još zainteresovanih.
 
Orion skida Arenu Premium rokom trajanja utakmica Lige Sampiona na Android aplikaciji ili se meni samo cini, vec drugi put nema tih kanala kad je Liga sampiona
 
Jel postoji mogucnost Orion TV koristiti gledati na Windowsu, kao EON?
 
Zar ne bi mogao da se instalira NOX pa na njega Orion aplikacija?
 
Moze da se koristi sa bilo kojim android emulatorom. Ja sam gledao na bluestack
 
Orion od 01.08. skuplji i do podosta. Za najjeftiniji paket sa svim arenama sada treba izvojiti 1600din mesecno a do sada je koštao 1100din. Tačno su čekali da počne premijer liga i da dignu cene, mora onih 600 miliona da se vrati nekako..
 
Orion od 01.08. skuplji i do podosta. Za najjeftiniji paket sa svim arenama sada treba izvojiti 1600din mesecno a do sada je koštao 1100din. Tačno su čekali da počne premijer liga i da dignu cene, mora onih 600 miliona da se vrati nekako..
Zapravo je tih 1100 ona Pro+Sport promocija koja se odužila dosta. Pre promocije je bilo 1000 za standardni paket + 350 za Arena doplatni paket = 1350. I dalje je moglo tako da se plati ali naravno niko lud to ne bi radio pored aktivne promocije.

Dakle gleda se 1350 --> 1600 a ne 1100 --> 1600. Ta 1100 promocija je mogla trajati i samo mesec dana a odužila se na tri godišnja doba. Moje mišljanje.
 
Zapravo je tih 1100 ona Pro+Sport promocija koja se odužila dosta. Pre promocije je bilo 1000 za standardni paket + 350 za Arena doplatni paket = 1350. I dalje je moglo tako da se plati ali naravno niko lud to ne bi radio pored aktivne promocije.

Dakle gleda se 1350 --> 1600 a ne 1100 --> 1600. Ta 1100 promocija je mogla trajati i samo mesec dana a odužila se na tri godišnja doba. Moje mišljanje.
Pa nije se oduzila zato sto su hteli nego zato sto je postojala Arena Cloud aplikacija, gde je Silver paket sa svim arenama bio 9 eura.. 1350din niko ne bi placao pored te ponude, Sada je i Arena cloud digao cene paketa, silver je 13 eura.
 
Pa nije se oduzila zato sto su hteli nego zato sto je postojala Arena Cloud aplikacija, gde je Silver paket sa svim arenama bio 9 eura.. 1350din niko ne bi placao pored te ponude, Sada je i Arena cloud digao cene paketa, silver je 13 eura.
Arena Cloud je poskupeo samo novim korisnicima i onima koji nisu otkazivali auto-naplatu. Starim korisnicima je ostala ista cena.
 
Interesuje me da li su kanali u HD ili SD? U spisku kanala nema koji je kanal u HD, a koji u SD rezoluciji.
Unapred hvala na odgovoru.
 
Arene su HD, ostalo ne gledam baš pa ne znam
 
U HD su svi ovi "veliki" kanali, RTS, Pink, N1, Euronews, Prva i slično. Takođe i Fox kanali, HBO, i dosta drugih filmskih, dokumentarnih i stranih kanala. Regionalni i lokalni kanali su uglavnom SD. Mislim da ima nešto manje HD kanala nego na EON-u ali savim dovoljno.
 
Kako koristiti besplatan nalog na Android tv Orion aplikaciji? Kad je startujem traži mi pin. Mi stick je u pitanju.
Ili besplatno može samo na mobilnom?
 
Radi li Orion u Republici Srpskoj / BiH uz pomoć vpn-a ??
Ako neko od kolega forumaša ima slobodan nalog za Android Tv aplikaciju i voljan je iznajmiti uz nadoknadu neka mi se javi privatnom porukom.
 
Da li za gledanje Arena kanala pretplatiti se na "Orion TV" ili "ArenaCloud"? Da li ima neko iskustvo sta je bolje, gde je slika kvalitetnija?
Unapred hvala na odgovoru
 
Nazad
Vrh Dno