Šta je novo?

One Plus 12

Kakav je to flagship killer za 1000 e?
Verovatno se misli na to da je početna cena (globalno valjda 799$) i dalje primetno niža od flagship konkurencije. A sam uređaj nije osakaćen na bitnim poljima, osim što zvanično nema IP68 već samo IP65, što je najveća mana.
A ako neki uređaj razmišljaju da kupe tvrdokorni članovi Pixel i Sony klanova, to svakako znači da je flagship killer, bar na neki način :D

Zanimljivo, OP 12 definitivno ima jednu od najboljih telefoto kamera trenutno.

 
edit: OP serija 12 dolazi sa punjačem za EU tržište ali za neka ostale ne. Tak da treba pripazit kad kupujete. Npr. na Mobileshop.eu su bez punjača.
 
Veliko je pitanje da li se više isplati OP 12R, ili prošlogodišnji OP 11, posebno zbog malo bolje i sposobnije kamere na 11 modelu (koji ima i 2x telefoto modul).

@fkloznica
Zaboravio sam koje ono Ruse pratiš, baš me zanima šta oni kažu za OP 12, da li su ga napljuvali :D
Jer ovo po netu su uglavnom pohvale (posebno u odnosu na cenu). Mada, naravno da ima pljuvanja od strane okorelih Samsung/iPhone sajtova i YT-era, ali to je očekivano i nebitno na kraju.

https://www.droid-life.com/2024/02/08/oneplus-12-review-why-you-should-buy/
 
Poslednja izmena:
OP11. Ja sam imao istu dvojbu ali top model je uvijek top model. OP11 je bolje opremljeniji jedino di je 12R bolji je ekran i baterija.
 
@fkloznica
Bio sam ozbiljan :D Podeli link od tih Rusa, da čujemo šta oni kažu o OP 12. Noutbukček još uvek nije testirao ovaj fon, čudno.



Ne znam koliko je ovo tačno, ali meni OP 12 dizajn deluje bolje i originalnije.
 
Nazad
Vrh Dno