Šta je novo?

NVIDIA ForceWare - diskusija, pitanja, linkovi

Sa 373.06 imas Geforce Experience i u njemu skini driver 375.57 i uradi instalaciju. Posle toga ce ti traziti da se ulogujes sa Google, facebook.. Radi bez brisanja sa DDU. Ako tako brises onda mozes vandredno da instaliras GeForce Experience.
 
+1 samo tako, ne treba ni restart, ni prekidanje posla, nista.
 
Ma meni i ne treba. Ja ga i ne instaliram. Samo komentarisem da je nova verzija "kraca".

EDIT: Uveden je i neki debug mode (Help -> Debug Mode). Ja sam ga iz radoznalosti ukljucio ali posle toga vise ne moze (legalno) da se iskljuci. Pomaze reinstall ili da se prcka po registry-u.
 
Poslednja izmena:
Ja sam mislio da ti treba, moja greska.
 
Poslednja izmena:
Opet pomak...:)

Stari.

Screenshot (303).png

Novi.

Screenshot (304).png
 
Prethodni driver je toliko bio dobar, da je posle 3 dana izašao novi:
Version 375.63 Release date: 23.10.2016.
 
Nisam znao da ima zainteresovanih? trudicu se jos snaznije, testovi od sad idu 2x dnevno, :d

Screenshot (316).png
 
Cek nema ono stari novi... jel ima nekih pomaka?i hvala za test:)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Imam jedno pitanjce. Kada je tačno naziv ForceWare izbačen iz upotrebe? Pitam jer samo viđam naziv GeFore drajver, a ForceWare ne pamtim kada sam zadnji put pročitao na NV sajtu.
 
Poslednja izmena:
Prethodni driver je toliko bio dobar, da je posle 3 dana izašao novi:
Version 375.63 Release date: 23.10.2016.

Ovo je samo hotfix driver i jedino sto radi u odnosu na prethodni je ispravlja bug u tome da su neki korisnici imali windows 10 mail koji stalno crashuje, eventualno mislim da je meni pored windows 10 mail i photos app crashovao. Sve ostalo je isto tako da naravno da nema pomaka, vidim ljudi traze testove ... :)
 
Poslednja izmena:
Šta se ovo dešava, svaki dan novi nvidia driveri. Zar je moguće da za svaku igru moraju da izbacuju po jednu verziju. Ne verujem da su idejni tvorci tako zamislili da funkcioniše sistem oko gpu, directx, drivera i igara..
 
Game developeri su genijalni programeri pa nVidia mora da ispravlja njihove greske...
 
Smara sto skidas sve ponovo, bolje da ih naprave modularnim, pa ove profile samo dodas. Naravno, to je mozda tehnicki nemoguce.

I valjda ce modernizovati ovaj Windows 95 Control Panel, dosta je bilo.
 
Poslednja izmena:
opaaaaaaaaaa opet drajver koja ludnicaaaaa hahaha :D:D:D
 
Od nedavno sam u nVidia taboru i interesuje me da li kad izadje novi driver idete update samo kroz Expiriance ili je pozeljno kao i do sada sto sam radio kroz DDU, safe mode, svaki put.?

Sent from my Samsung S7
 
Od nedavno sam u nVidia taboru i interesuje me da li kad izadje novi driver idete update samo kroz Expiriance ili je pozeljno kao i do sada sto sam radio kroz DDU, safe mode, svaki put.?

Sent from my Samsung S7
Samo sa Expiriance i nemas brige.
 
Ostadoh duzan test :d
Toliko o tome da NVidia "ubija" stare karte drajverima...samo neka nastave ovako.

Screenshot (319).png
 
I meni igre rade u par frejmova više nego do sada. GTX 970 je u pitanju. Kažu i da treba da mi secka zbog memorije, al to nikako da se desi...:d
 
Dobri su ovi zadnji sa moje tacke OC-a,memara otisla +50Mhz a jezgro +10,u tr benchmark +2frejma,nije lose ...
 
Nazad
Vrh Dno