Šta je novo?

NVIDIA ForceWare - diskusija, pitanja, linkovi

Dobri, dobri...

Novi

Screenshot (267).png

Stari

Screenshot (268).png
 
Odlicno zapazanje. Evo gledam svoju arhivu i najstarija verzija koju sam sacuvao je Detonator 2.08 (nekada su se zvali tako dok nisu prekrsteni u Forceware). Datum - 12. Jul 1999. Velicina ~ 2MB zapakovano :)
 
Dobri su novi drajveri, malo bolje performanse u odnosu na 372.70 i 372.90 sa istim podešavanjima u AB.

Untitled.jpg
 
Provrteh HB i TW: Warhammer... Da, valjani. :)
 
Posle skoro 5 godina ponovo sam na nVidii. Imam jedan problem/pitanje. Posto cesto gledam 3D filmove, sto je radilo na AMD besprekorno sve ove godine, na nVidii imam problem. Ako ukljucim 3D Stereoscopic mogu gledam 3D filmove bez problema ali DX12 igrice ili 3D mark ne radi. Cim iskljucim 3D Stereoscopic DX12 radi kako treba ali tad mi 3D mi ne radi. Jes da ja mogu manuelno da uklucim 3D kad hocu da gledam film ali me to nervira i voleo bih da to ne radim manuelno. Jel to odavno poznat problem kod nVidie ili je to nesto novo?
 
Posle skoro 5 godina ponovo sam na nVidii. Imam jedan problem/pitanje. Posto cesto gledam 3D filmove, sto je radilo na AMD besprekorno sve ove godine, na nVidii imam problem. Ako ukljucim 3D Stereoscopic mogu gledam 3D filmove bez problema ali DX12 igrice ili 3D mark ne radi. Cim iskljucim 3D Stereoscopic DX12 radi kako treba ali tad mi 3D mi ne radi. Jes da ja mogu manuelno da uklucim 3D kad hocu da gledam film ali me to nervira i voleo bih da to ne radim manuelno. Jel to odavno poznat problem kod nVidie ili je to nesto novo?
Koja graficka je u pitanju?
 
Jesu li ovi iz nv normalni, da bi koristili onaj novi geforce experience, potreban je nalog (nvidia nalog, google ili facebook), ccc... obrisao sam ga naravno...
 
Ja sam to odradio odavno, skida sve sam, obavestava, shadow play...ne vidim problem.
 
Klasican bloatware...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne vidim sta smeta? ne trazi leba...a nekada moze biti od koristi, streaming, shadow play snima sve ne samo igre.
Odlican program za snimanje a najmanje trosi resurse od svih slicnih programa.
 
Ovo nije resenje za moj problem.

Meni ne trebaju 3D settings za igrice, vec dal postoji mogucnost da se iskljuci 3D stereoscopic display po aplikaciji/igrici?
Imas ovu opciju "set keyboard shortcuts" tu podesis.

Screenshot (275).png
 
Novi drajveri za starije karte...

Screenshot (114).png
 
Kod mene kad stikliram ima to podesavanje.
 
Poslednja izmena:
Ajde probacu da eneblujem 3d pa da resetujem pc da vidim. A jel to radi ono sto sam rekao preko tastature ukljucujes/iskljucujes manelno 3d?
 
Ajde probacu da eneblujem 3d pa da resetujem pc da vidim. A jel to radi ono sto sam rekao preko tastature ukljucujes/iskljucujes manelno 3d?
Nisam proveravao, nemam 3D naocare pa se nisam previse zanimao.
Predpostavljam da je to.
 
Ovi zadnji drajveri bas dobro rade imaju bas dobre performance :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Vreme je za novu zurku:

375.57

Game Ready
Provides the optimal experience for Battlefield 1, Civilization VI, and Titanfall 2

Game Ready VR
Provides the optimal VR experience for Eagle Flight and Serious Sam VR: The Last Hope

Windows 10 64-bit
 
Ova verzija je primetno manja od prethodne. Koliko sam uspeo da vidim, nedostaje GeForce Experience i Shadowplay (i verovano jos nesto).
 
Ova verzija je primetno manja od prethodne. Koliko sam uspeo da vidim, nedostaje GeForce Experience i Shadowplay (i verovano jos nesto).

Ima i GeFroce Experience i Shadowplay, nemoj bristati sa DDU nego radi instalaciju iz GeForce i imaces sve navedeno.
 
Nema ih. Installer ih ne nudi. Arhiva je oko 47MB manja.


3757.png

375.57

Kod:
Display.Driver\
Display.NView\
HDAudio\
NV3DVision\
NV3DVisionUSB.Driver\
NvCamera\
NVI2\
PhysX\
ListDevices.txt
EULA.txt
license.txt
setup.cfg
setup.exe

373.06
Kod:
Display.Driver\
Display.NView\
Display.Optimus\
Display.Update\
GFExperience\
GFExperience.NvStreamSrv\
GfExperienceService\
HDAudio\
LEDVisualizer\
MS.NET\
MSVCRT\
Network.Service\
NV3DVision\
NV3DVisionUSB.Driver\
NvCamera\
NVI2\
NvVAD\
PhysX\
ShadowPlay\
ShieldWirelessController\
Update.Core\
EULA.txt
license.txt
ListDevices.txt
setup.cfg
setup.exe
 
Nazad
Vrh Dno