Šta je novo?

Nije aktuelno [NS,BG] HP 2570P ( I7 3612QM, 16GB RAM , 250GB SSD , 500GB HDD , dock i torba , rezervni delovi )

Označava da oglas više nije aktuelan
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

jonesba

Slavan
Učlanjen(a)
01.01.2007
Poruke
485
Poena
320
Pozdrav ,

Na prodaju ide moj ljubimac , mažen i pažen i upgrade-ovan do maksimuma :)

Fizički odlično očuvan , uz poneku sitnu ogrebotinicu ali očuvanost možemo reći 8.7/10 ).Baterija odlična preko 2 sata youtube preko WiFi , 100% osvetljenost.

Što se tiče konfiguracije i šta dobijate:

-Procesor: I7-3612QM , dakle ne ono dual core varijante nego punokrvni 4/8 procesor.Procesor je biran , 35W kako ne bi previše zagrevao računar , i nakon zamenjenog njegovog dual core temperature su još niže )
-2 x 8GB DDR3 Kingston HyperX na 1600mhz , dakle najviše i najbolje što može da primi laptop
-Kingston KC600 Sata SSD , DRAM , 99% HEALTH perfektno stanje
-500GB HDD njegov originalni , stavljen na mesto ODD , dobijate i DVD drive ako hoćete da ga vratite umesto HDD
-Dodao sam mu i 3G modem , ako nekom zatreba
-Zamenjena tastatura originalnom potpuno ispravna i perfektna , dobijate i staru nemačku ali na njoj ponekad zeza nasumični taster u određenom regionu tastature , odreaguje iz 3-4 puta , ponekad ali zna da iritira pa sam zbog toga zamenio tastaturu.

Uz laptop dajem i originalni HP dock , i imate pravu malu radnu stanicu na stolu , tako sam ga i ja koristio svo vreme ( vadio bateriju kada mi je bio kao desktop , vraćao bateriju i radio na bateriji kada idem terenski nešto ). Takođe uz laptop ide i odlična Targus torba.
Originalni HP punjač njegov.Takođe i kesa raznih delova za njega ( kuler , hladnjak , šarke , stope , WiFi kartica itd itd )

Dakle imate prilično jaku i dobru mašinu , instaliran Windows 11 sa svim driverima ( preporučio bi da ne radite reinstalaciju sveže sam uradio , jer je teško naći sve drivere ;) ) , naravno originalna licenca :D

CENA: 165e fiksna i mislim prilično fer pošto se mnogo lošiji prodaju za više iznose a ovde dobijate realno najbolju varijantu ovog laptopa.

Kontakt na PM ili 0652607084
 

Prilozi

  • 5.KEYBOARD AND SCREEN.jpg
    5.KEYBOARD AND SCREEN.jpg
    132 KB · Pregleda: 197
  • 2.DOCKING STATION.jpg
    2.DOCKING STATION.jpg
    226.4 KB · Pregleda: 193
  • 3.FRONT.jpg
    3.FRONT.jpg
    169.4 KB · Pregleda: 169
  • HP 2570P.jpg
    HP 2570P.jpg
    498.4 KB · Pregleda: 159
  • SSD HEALTH.jpg
    SSD HEALTH.jpg
    401.7 KB · Pregleda: 157
  • PODNOZJE.jpg
    PODNOZJE.jpg
    175.4 KB · Pregleda: 155
  • 6.SIDE 1.jpg
    6.SIDE 1.jpg
    182.4 KB · Pregleda: 147
  • 7.SIDE 2.jpg
    7.SIDE 2.jpg
    194.4 KB · Pregleda: 193
Bump cena za bench: 150e :)
 
Nova cena: 140e
 
Rezervisano
 
Prodato može lock
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno