Šta je novo?

Novi Benchmark forum

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da se ubacim i ja sa dodatnom verzijom objasnjenja : Poenta je da njegov adblock sklanja reklamu, ali ne sklanja u prostor u kojoj se ta reklama nalazi (taj prazan prostor).
 
Aoo ljudi ja o jednom vi o drugom.

Aj ovako plasticno da objasnim : REkao sam coveku da ugasi adblock da bi mu se pojavila reklama da bi ukapirao zasto je razmak postoji.

Razumemo se, hocu da kazem da covek ocigledno koristi pogresan ad block koji tu ostavlja prazan prostor (i to izgleda odvratno), umesto da ga skloni.
 
Evo kako kod mene izgleda, vrh! :)
 

Prilozi

  • Selection_012.png
    Selection_012.png
    115.9 KB · Pregleda: 95
Posle ovih nekoliko dana privikavanja, mogu slobodno da kažem da je nova verzija foruma neuporedivo bolja i lakša za pregled, posebno na mobilnim uređejima.
 
+1

Meni je bilo cudno nakon Tapatalka, ali nakon privikavanja nema vracanja na TT, cak i kada dodje podrska.
 
Ja sam odusevljen novim izgledom foruma i brzinom.

Ali za telefon mi je bila bolja stara verzija.
Imao si, kad udjes preko mobilnog, desktop i mobilnu verziju, i uvek sam naravno birao desktop verziju i odlicno je bilo.
Sad ne znam da li je do mene, ali mi sad za mobilni sve nekako neprilagodljivo, imam Note 8, dakle dovoljno veliki ekran.
Mada nisam dao dovoljno sanse, polako me oci izdaju, zato ne volim nista sitno da citam, a ako uradim dovoljan zum onda moram da saltam po ekranu.
 
I ja sam se bojao da se necu tako lako prebaciti, godine navike :)

Ali kad samo video par opcija sve jasno, koliko je ovo bolje sad...

Bravo i respekt @kUdtiHaEX
 
Sve je ok, navikli smo posle par dana, mobilna varijanta je stvarno dobra, ali.... Ima li ikakve šanse da se teme u forumu "Šta da kupim" grupišu u bar nekoliko podforuma? Ono tamo je sad katastrofa. Teme o televizorima su zamrle, svaki dan je bilo novih postova, sad su svi izgleda nešto izgubilu volju da diskutuju. Pogotovo mi se ne dopada zaključavanje teme "Koji TV kupiti".
 
Forum sad solidno izgleda, mada sam ja dosta vremena provodio na 'Prodajem ili Menjam' delu foruma kojeg sad nema :)
Ali srećno sa novim dizajnom
 
Ali za telefon mi je bila bolja stara verzija.
Imao si, kad udjes preko mobilnog, desktop i mobilnu verziju, i uvek sam naravno birao desktop verziju i odlicno je bilo.
I sada postoji ta opcija. Bar Firefox i Vivaldi za Android imaju opciju "desktop site". Pretpostavljam i svi ostali mobilni browseri
 
Je l' postoji opcija iskljucivanja avatara, da se ne ucitivaju prilikom pregleda foruma? Gledam po podesavanjima ali ne vidim...
 
Treba da ima negde kao i gasenje potpisa.
 
Ja sam odusevljen novim izgledom foruma i brzinom.

Ali za telefon mi je bila bolja stara verzija.
Imao si, kad udjes preko mobilnog, desktop i mobilnu verziju, i uvek sam naravno birao desktop verziju i odlicno je bilo.
Sad ne znam da li je do mene, ali mi sad za mobilni sve nekako neprilagodljivo, imam Note 8, dakle dovoljno veliki ekran.
Mada nisam dao dovoljno sanse, polako me oci izdaju, zato ne volim nista sitno da citam, a ako uradim dovoljan zum onda moram da saltam po ekranu.

Verovatno 90+% vremena sam starom forumu pristupa sa mobilnog, u desktop verziji. I baš sam se bio navikao. Sa novim forumom sam se smorio prva 2 dana, ali sam nakon toga pohvatao prečice, a zapravo mobil verzija je potpuno funkcionalna zamena za staru desktop, samo što ne moram da radim zoom in zoom out.
Korisničko iskustvo je baš popravljeno, a segment moderacije foruma kao da je izašao iz kamenog doba i pokrenuo svemirski program.
 
Kako da povecam font,malo mi sitna slova
 
I sada postoji ta opcija. Bar Firefox i Vivaldi za Android imaju opciju "desktop site". Pretpostavljam i svi ostali mobilni browseri
Svaka cast, zaboravih za ovo :)

Sad je na mobilnom 100% isto kao na desktop verziji.
 
Treba malo navike posle TT na prvu ruku nije loše 👍
 
Da li postoji nekako opcija na telefonu da kliknem negde i vidim odgovore samo na teme gde sam već odgovorio ranije? A da ne moram da ih pretrazujem kroz forume da vidim da li mi je neko odgovorio
 
@kUdtiHaEX

Odlicna nova dark experimental tema, odlicna stvar sa strelicama.

Jedno pitanje/predlog, da li je moguce da strelica na dole vodi do poslednje poruke na toj stranici, a ne na dno celog sajta?
 
Kako da uklonim ovo obavestenje na vrhu da benchmark ima diskord? Nema nigde iksic, nista
 
Obaveštenje će nestati kad bude vreme da nestane.
 
Bar na mobilnoj temi da bude manje, pola ekrana oduzme kad ucitam novu stranicu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno