Šta je novo?

Novi Benchmark forum

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Je l' to ovo gore Forumi pa Teme sa Vašim odgovorima (meni na srpskom) :)
 
Jeste. Takodje se pokaze vasa ikonica avatara kod naslova tema u kojima ste ucestvovali.
 
A da li mora pri prebacivanju na svetlu ili tamnu temu da se "ispadne" iz teme i ode na naslovnu stranu foruma?

... i da li ima lista svih članova foruma kao sto je bilo na starom forumu, ne samo trenutno prisutnih?
 
Od promena najvise se primete reklame na sve strane..... Pa ovi uvecani avatari, pa potpisi ralicite boje.... Uglavnom sve deluje presareno i nepregledno... Meni je stari bio mnogo bolji...
 
Ja pogasio i potpise i avatare, sad mi je na desktopu sve u 3 boje (crno/sivo/belo) i izgleda VRH i jako je čitljivo! :)
Znači PARTICIPATED sa TT je sada "threads with your posts", UNREAD je "New posts", a SUBSCRIBED je "Watched threads" ili "Watched forums" ili "Your threads" ili...?
 
Potpisi su prva stvar koju sam ugasio, milina...
 
Meni lično je odgovarao TT ali dosta sam pratio teme u kojima ima slika i one su većinom bile neupotrebljive u zadnje vreme.
Ova mobilna tema mi odgovara i jedino šta bih voleo da postoji je izlaz iz teme na jedan klik nazad u varijanti kada se čita više stranica kao što može na TT.
 
A da li mora pri prebacivanju na svetlu ili tamnu temu da se "ispadne" iz teme i ode na naslovnu stranu foruma?

... i da li ima lista svih članova foruma kao sto je bilo na starom forumu, ne samo trenutno prisutnih?
Memebers?
 
Da li postoji mogućnost da se donjem desnom uglu svake teme postavi dugme "next unread"? Super je za čitanje potforuma u kojima hoćemo da pročitamo nove postove na svim temama, ne moramo da se vraćamo na indeks svih tema u okviru konkretnog potforuma. Na ovo mislim:

 
Imam nekoliko pitanja, zamerki. Prvo nema stranice. Ova gde sada pisem je 28. Da neko ne pomisli da sam slep ali nije jasna stranica. Da li me je neko razumeo sta je meni problem?

Drugo kada na google ukucam tekst za pretragu npr.: grafika video Adobe
izađe lista. Kada kliknem na link ne moze da nađe stranicu na benchmark.rs forumu. Što je katastrofa nema prošlosti, nema informacija,...
 
Imam nekoliko pitanja, zamerki. Prvo nema stranice. Ova gde sada pisem je 28. Da neko ne pomisli da sam slep ali nije jasna stranica. Da li me je neko razumeo sta je meni problem?

Drugo kada na google ukucam tekst za pretragu npr.: grafika video Adobe
izađe lista. Kada kliknem na link ne moze da nađe stranicu na benchmark.rs forumu. Što je katastrofa nema prošlosti, nema informacija,...
Nope, ne razumemo te. Takodje forum ima svoju pretragu, koristi je dok Google ne indeksira sve teme.
 
Imam nekoliko pitanja, zamerki. Prvo nema stranice. Ova gde sada pisem je 28. Da neko ne pomisli da sam slep ali nije jasna stranica. Da li me je neko razumeo sta je meni problem?

Drugo kada na google ukucam tekst za pretragu npr.: grafika video Adobe
izađe lista. Kada kliknem na link ne moze da nađe stranicu na benchmark.rs forumu. Što je katastrofa nema prošlosti, nema informacija,...
Kako bre nema :)
Imas i pri vrhu i u dnu broj stranice.

Ono sto mene nervira je sto je poslednja i prethodne dve stranice oznacneo kao bold, ne znam iz kog razloga.
Mene to asocira kao da ima nesto sto nisam procitao tamo, mada mozda sam to samo ja :)
Edit:, sad kad malo bolje pogledam, sve cfire koje oznacavaju broj stanice su boldovane :D
 
@Radiohead pa pisao sam na 28 strani. Procitaj. Ne umem da objasnim. Nema graficki definisane strane. Na svakoj strani postoji neki razmak izmedju postova pa vara ka da prelazim na drugu stranu... nisam trebao ni da pisem nista...

Untitled-1.png
 
Poslednja izmena:
piše i u adress bar-u
1613231642135.png
je l' ovo do Chrome-a na Ubuntu-u ili je stvarno emoji u putanji?

@malacrnabuba da li bi mogao da screenshot-om ukažeš na šta misliš?
 
Zasto je tema Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI zakljucana? I zasto ne napisete razlog/objasnjenje kao zadnji post kad to uradite?
 
piše i u adress bar-u
Pogledajte prilog 297623
je l' ovo do Chrome-a na Ubuntu-u ili je stvarno emoji u putanji?
"🎉" je deo UNICODE-a (Ima stotine emoji-a koji su sada podrzani) tako da da, stvarno stoji emoji u putanji :D. Ako kopiras link videces da umesti emoji-a dobijes "%F0%9F%8E%89" sto je njegov kod, a browser zna kako da ga prikaze. Linkovi na XenForo rade i ako obrises ime teme (ostavis samo ID). Jako je korisno jer uvek kroz link mozes da vidis i kako se zove tema.
 
Ne.
Ja, a verujem i mi ostali "obicni" clanovi foruma, vidimo samo spisak trenutno prisutnih ali ne i spisak svih clanova foruma.

Screenshot 2021-02-13 172243.jpg

Sta je pri promeni teme iz tamne u svetlu i obrnuto i izbacivanjem iz teme u naslovnu stranu foruma ?
 
Ja imam ukljucen Adblock i uBlock pa mi se vide brojevi strana.
 
Nema to veze sa brojem strana. NAravno da se vide.
KAzem za razmak posto ocigledno ne razume zasto je tu cim ga naziva "neki razmak izmedju postova"
 
Ja koristim ad block i nema tog razmaka izmedju postova... Kombinacija AdGuard AdBlocker i AdBlocker Ultimate :) gde jedan zakaze, drugi radi. Naravno, pricamo o Mozilli i njenim ekstenzijama.

Edit: Ipak ima, ali je taj razmak duplo veci od standardnog koji je bas uzak, tako da se ni ne primecuje (da nije gornjeg posta, ne bih ni primetio).
 

Prilozi

  • post.jpg
    post.jpg
    125.2 KB · Pregleda: 33
Aoo ljudi ja o jednom vi o drugom.

Aj ovako plasticno da objasnim : REkao sam coveku da ugasi adblock da bi mu se pojavila reklama da bi ukapirao zasto je razmak postoji.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno