Šta je novo?

Novi Benchmark forum

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Svaka cast na ulozenom trudu, dobro izgleda samo mi je zao sto ne mogu da vidim konfiguracije drugih clanova a ni da stavim svoju.
 
Jako lepo...nadam se da će uskoro proraditi i TapaTalk..do tada nije loša ni ova mobilna verzija.
 
Super radi i izgleda, čestitke ;)
 
Malo cu da pauziram od foruma, navikao sam se na plavu temu i da najnovije poruke budu na pocetku, a ne na kraju.
so long and thanks for all the fish
 
U donjem baru klikom na link vesti otvara se Mister Bin, takodje po meni mozda treba uninuti Social Links jer postoje ikonice za njih koje mnogo lepse izgledaju. Mozda za deljenje treba uvesti jos neke opcije jer koliko vidim tu su tviter, mail, fb i watsup. Mozda skratiti putanju Home, Forums da bude samo jedna opcija i da je nazovete BenchForum start :)
 
Joj sad kad svi krenu da menjaju avatare, a ja vizuelno baš uz pomoć tih avatara prepoznavao najveći broj bench članova poslednjih 10 godina : )))
I do sada su mogli da menjaju avatare. ODredjeni broj nije imao tu opciju zadnjih par meseci inace je promena avatar oduvek bila mogucnost.
 
Malo cu da pauziram od foruma, navikao sam se na plavu temu i da najnovije poruke budu na pocetku, a ne na kraju.
so long and thanks for all the fish

Lol, pa ne pauzira se zbog tih blažih nepogodnosti. Šta ja da kažem što moram captchu stalno da rešavam, nakliktao sam se brodova i bajseva u prethodnih nedelju dana :D
 
Forum je fantazija :D
Svaka čast na uloženom trudu. Zanima me kakav je support za embedded sadržaja? Znam da je pre na starom zezalo ubacivanje YT klipova, jel ste dodavali možda još neke platforme za embedded? I kako hendluje linkove? Bilo bi lepo da prilikom kačenja nekog linka, automatski povlači naziv tog page-a i eventualno prvi pasus teksta, dosta je zgodna opcija, pogotovo kad se kači neki članak sa određenog sajta.

Sve pohvale još jednom! Samo da se sredi Tapatalk support i biće bombonica.

EDIT: I još jedna sugestiija, bilo bi lepo da se kada je otvorena početna stranica foruma ispisuje u Tabu: Benchmark forum, a ne kao što sad stoji samo Benchmark, ne znam dal je forum ili sajt.
 
Forum je fantazija :D
Svaka čast na uloženom trudu. Zanima me kakav je support za embedded sadržaja? Znam da je pre na starom zezalo ubacivanje YT klipova, jel ste dodavali možda još neke platforme za embedded? I kako hendluje linkove? Bilo bi lepo da prilikom kačenja nekog linka, automatski povlači naziv tog page-a i eventualno prvi pasus teksta, dosta je zgodna opcija, pogotovo kad se kači neki članak sa određenog sajta.

Sve pohvale još jednom! Samo da se sredi Tapatalk support i biće bombonica.

EDIT: I još jedna sugestiija, bilo bi lepo da se kada je otvorena početna stranica foruma ispisuje u Tabu: Benchmark forum, a ne kao što sad stoji samo Benchmark, ne znam dal je forum ili sajt.
Embed radi kao magija:


Iskopiraš link sa YT, FB, TW ili odakle god i on sam od sebe radi.
 
Simpa je novi forum, ali treba vremena da se navikne. Par stvari - čak i pre redizajna na svim uređajima mi traži da rešavam captchu, bilo 4G ili WiFi - ino problem? Drugo, ne nudi mi da instaliram PWA ni na jednom Androidu, probao na više telefona.
IP adresa sa koje dolaziš je verovatno u DNSBL listi i zato dobijaš CAPTCHA proveru. Ništa ne mogu da uradim tu.
 
Ja sada pristupam preko chrome-a na telefonu. Forum izgleda odlicno, svaka cast.
Ali ne radi na tapatalku, neki ibfo u vezi toga?
 
Bilo bi vrhunski kada bi temu za Igre razdvojili na vise grupa kao ovu za mobilne telefone, pa da postoji na primer posebno za RPG, Online, Avanture, Akcione igre, Voznje i slicno, mozda nesto slicno kao na SK forumu.
Pogledajte prilog 296816
Bilo bi kada bi Igre bile aktivnije nego što su sada. Realnost je da nisu pa samim tim nema ni podele. Ali mogu da uvedem prefikse i da na taj način omogućim kategorizaciju, pa jednoga dana ako se broj tema uveća lako ćemo ih razbiti na podforume.
 
Mora li vreme ostavljanja posta biti obelezeno sa AM, PM, nismo u americi...?
A mora li pisati dan postavljanja posta za sve prethodne dane, sto ne bude datum, a samo za danasnji dan da pise "danas"?
Ja ne bi ni juce da pise a kamo li od utorka do nedelje da ispisuje dane (a danas ponedeljak, primera radi)...
(mislim ima to razloga, ja cesto ne znam koji je danas dan :))

Tako mi nedostaje strelica za prvi neprocitani post u temi (pre nego sto udjem u samu temu), ma na svasta nesto sam se navikao pa se sad moram(o) privikavati na novo okruzenje...

A zasto ne mogu gif-ovi na mesto avatara, da li nije moguce ili vi ne zelite?
I sta je problem sa plavom temom, zasto nece biti plave? Da li ne moze ili vi necete (iz nekog razloga i kog)?

A da leti, pa leti forum ko munja...
 
U donjem baru klikom na link vesti otvara se Mister Bin, takodje po meni mozda treba uninuti Social Links jer postoje ikonice za njih koje mnogo lepse izgledaju. Mozda za deljenje treba uvesti jos neke opcije jer koliko vidim tu su tviter, mail, fb i watsup. Mozda skratiti putanju Home, Forums da bude samo jedna opcija i da je nazovete BenchForum start :)
Hvala na prijavi, ispraviću.
 
Mora li vreme ostavljanja posta biti obelezeno sa AM, PM, nismo u americi...?
A mora li pisati dan postavljanja posta za sve prethodne dane, sto ne bude datum, a samo za danasnji dan da pise "danas"?
Ja ne bi ni juce da pise a kamo li od utorka do nedelje da ispisuje dane (a danas ponedeljak, primera radi)...
(mislim ima to razloga, ja cesto ne znam koji je danas dan :))

Tako mi nedostaje strelica za prvi neprocitani post u temi (pre nego sto udjem u samu temu), ma na svasta nesto sam se navikao pa se sad moram(o) privikavati na novo okruzenje...

A zasto ne mogu gif-ovi na mesto avatara, da li nije moguce ili vi ne zelite?
I sta je problem sa plavom temom, zasto nece biti plave? Da li ne moze ili vi necete (iz nekog razloga i kog)?

A da leti, pa leti forum ko munja...
Ne mogu GIF-ovi jer ovo je forum, a ne crtani film.
Plava tema ne postoji niti će postojati jer je drugi softver u pitanju, pa samim time nije kompatibilna, i ne postoji nijedan racionalan razlog zašto bih pravio treću temu.
 
Sjajno, bilo je vreme da se modernizujemo :) Sve pohvale za tim! Na iphone sam dodao bookmark, i za sad radi brze nego TT. Da se malo priviknem na nove funkcionalnosti i to je to :)
Dodao bih da mi se sviDZa sidebar na naslovnoj, sa vestima. Kutija, mozda samo izbaciti social links deo u footeru, i staviti ikone, ima ih dobrih ;)
 
Mozda bi najlakse bilo napraviti jedan video tutorial na vasem YouTube kanalu sa tips and tricks stvarima kad sve podesite ujedno i da predstavite novi forum.
 
Odlično, nego gde se dede tema world of tanks, bila je u online igre...
Probao i pretragu ali mrka kapa.
 
Mozda bi najlakse bilo napraviti jedan video tutorial na vasem YouTube kanalu sa tips and tricks stvarima kad sve podesite ujedno i da predstavite novi forum.
Šta će vam tips&trics, XeForo ste viđali i na drugim forumima. Sve je jednostavno i logično. Čak mi i notifikacije ne nedostaju.
Bravo za 21. vek 😅
 
Šta će vam tips&trics, XeForo ste viđali i na drugim forumima. Sve je jednostavno i logično. Čak mi i notifikacije ne nedostaju.
Bravo za 21. vek 😅
Pa vidis da ima gomila pitanja, "kako ovo, kako ono, gde je nestalo ovo..." pa reko da skrate muke a ujedno izreklamiraju/predstave novi forum.
 
Treba se navići na promeni sada. :)
 
@Gulftown kao i na sve nove stvari u zivotu. Ali na dobro tj. bolje lakše je se naviknuti tak oda sam siguran da problema neće biti.

Naravno malo kukanja ipak mora da bude :)
 
Kulić je novi forum, ali ne razumem čemu ovo, osim ako nije neki loš pokušaj sarkazma?
Ma misli se na negativne, subjektivne, komentare u smislu "ovo je glupo jer se meni ne svidja", vidis da se na svaki konstruktivan komentar odgovara.
 
@PPC upravo tako.
 
Meni ove promene najiskrenije baš teško padaju. Teško čovek menja navike kad omatori.

Nekako mi nije to to...

Ali vama sa srećom svakako novi forum.

Pozdrav.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno