Šta je novo?

Nova WRC igra [WRC2010]

pa i rbr ima uzasnu grafiku i interfejs pa je i danas institucija ali nije za svakoga..

ja moram probati ovo jer sam veliki fan wrc-a mada mislim da ce u globalu biti veliki tshi.
 
au koji bedak,a prepoznao sam pendulum tune.. mnogo gay.
 
pa i rbr IMA uzasnu grafiku i interfejs pa je i danas institucija ali nije za svakoga..

IMA sam napisao,sto znaci u danasnje vreme a i dalje je institucija ;)

mada i za 2004 grafika nije bila impresivna,cmr 3 je imao bolju.
 
Poslednja izmena:
IMA sam napisao,sto znaci u danasnje vreme a i dalje je institucija ;)

mada i za 2004 grafika nije bila impresivna,cmr 3 je imao bolju.

Jedino sto u RBRu je bilo nizeg ranga jesu texture automobila, kojih se secam
kao kroz maglu jer su ubzo fanovi napravili hi-res skinove..

original:
rbr.jpg

hi-res:
hi-res.jpg

Ako si vozio Japan, Francusku...vegetacija i uopste staze su bile bas dobro uradjene.
Ali poenta je svakao ovde da igra iz 2010 ne bi trebalo da izgleda losije
od nekog 6 godina starijeg naslova.
 
Ne preterujte, grafika nije losija od obicnog RBR-a a ni od patchovanog RBR-a. Videcemo sta ce od igre na kraju da ispadne, za sad ocekujem neki osrednji naslov.
 
Ne preterujemo, grafika jeste losija od default rbr-a.

I vegetacija i broj poligona na stazi je veci u rbr, kao i specificnost terena (dzombe, rupe, kanali...)
Fiziku, damage, i zvuk necu ni da spominjem. :p
 
Da, to stize od "ljudi" kojima Uncharted ima detaljniju grafiku od Crysisa.:p

Salu na stranu, stvarno preterujete. Ako mislis da ima vise poligona nego RBR onda ne znas sta je on.:)
 

Prilozi

  • 1360719500.jpg
    1360719500.jpg
    106.6 KB · Pregleda: 56
  • 1360719953.jpg
    1360719953.jpg
    113.5 KB · Pregleda: 76
  • 1360721109.jpg
    1360721109.jpg
    93.6 KB · Pregleda: 68
  • 1360721531.jpg
    1360721531.jpg
    75.7 KB · Pregleda: 57
  • 1372183000.jpg
    1372183000.jpg
    75.1 KB · Pregleda: 70
Citaj malo bolje. Ja nisam spominjao automobile vec staze.
Znas koliko mi je bitno na sta lici auto kada vozim iz kokpita :p

btw, nu uncharted 2 nema bolju grafiku od crysis-a. Ponela ih mozda sarenilost, i par cheap efekata.
 
Salu na stranu, stvarno preterujete. Ako mislis da ima vise poligona nego RBR onda ne znas sta je on.:)

Shotovi nista ne znace, reklamni materijal, scene se posebno renderuju i obradjuju.
Moraju nekako da prodaju igru.

Evo kako je Dirt2 bio 'reklamiran'..

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg

Ali kol'ko je sva ta grafika u simulacji bitna, sigurno dodaje na realnosi, ali
ako je fizika losa, slaba vajda od svega..

Speaking of the driving, like I had mentioned previously, I would put the physics on par with Forza 3 or GT5. The crash physics and tires models is definitely more forgiving than Richard Burns Rally. I would say that this is a great entry level Rally sim where as Richard Burns is the king of hard core simulations and will remain so for a long time to come it seems.
 
Ono su ingame shotovi, batali ti Codemasters i njihove igre gde se zasigurno zna da nijedan shot nije ingame.:)

Nadamo se da ce da bude solidna igra, sudeci dole po ovom komentaru.:) Zivi bili pa videli.
 
Ono su ingame shotovi, batali ti Codemasters i njihove igre gde se zasigurno zna da nijedan shot nije ingame.:)

Nadamo se da ce da bude solidna igra, sudeci dole po ovom komentaru.:) Zivi bili pa videli.

Tvoje subjektivno misljenje, jer jos niko od nas nije igrao igru da bi mogao nesto
da tvrdi.

Pa po komentaru igra ce biti sr*nje, mozda nisi razumeo prevod,
al' sve je stvar ukusa :)
 
Pa na osnovu hiljade fake screenova koje sam video u zivotu, mogu barem da provalim sta je fake a sta ingame.:)

Pa dobro, nece imati fiziku ko RBR, a ako je verovati da ce biti ko Forza i GT5, to je za mene isto dobar podatak.:) Dakle, ne ocekujem Shajt.:D
 
Jbga, moguce, samo sam se poradovao podatku ovog lika u quote-u.:) U svakom slucaju "oseticemo" fiziku kakva ce da bude.
 
Nasao sam vest da ce biti Gr.B dodatak za PS i XB korisnike,nadam se da ce to doci i do nas na PCu u vidu nekog DLCa ili sl.
 
Nasao sam vest da ce biti Gr.B dodatak za PS i XB korisnike,nadam se da ce to doci i do nas na PCu u vidu nekog DLCa ili sl.

The DLC will be available on the date of the game’s release, October 8th 2010 for 400 Microsoft Points on the Xbox 360, 4,99€ on the PlayStation Network and will also be available for the PC.
Stay tuned and keep visiting as there will be a video posted shortly of a Group B car in action.

WRC 2010 GroupB

grpb.jpg


gpb3.jpg


gpb2.jpg


Neki su se zalili zbog izgleda staza..sad i automili izgledaju kao iz CMR3 :)
 
Poslednja izmena:
Izašao je demo za vlasnike Xbox 360 live gold naloga. PC verzija stiže 24. septembra.
 
Ne vidim nigde ni jedan drugi, samo sam citao komentare za xbox verziju da je igra osrednja, tj. handling i fizika je nista posebno, da ne kazem losa.:) Inace, evo bacam ga odmah na download.
 
'ebo realističnost ako je igra zabavna. Meni su WRC igre za PS2 bile vrh vrhova, iako su bile polusimulacije. Baš sam se uželeo WRC-a, tako da mi kriterijumi nisu nešto naročito visoki.
 
E to, to je pravi odgovor, tako i ja ima da igram iako je krs, uzeleo sam se malo relija pa makar bio arkada najgora.:)
 
Hteo sam da napišem utiske i postavim koji screenshot, ali ovaj demo izgleda ne podržava džojped, a meni napamet ne pada da igram preko tastature. Čudno je jer džojped radi u meniju.
 
skinuo demo za Xbox sa 2 automobila i 2 staze i zaista daleko da sam odusevljen.
Mislim fizika je mozda tek za nijansu bolja od Dirt2 , a grafika je sacuvaj Boze, ono meni izgleda kao igra od pre 7,8 godina.
Sad jedino staze i vozni model su cool......ovo ostalo slabo.........
 
Ne znam šta očekujete od Milestona, grafički engine-i su im vrlo slabi godinama unazad, pogledajte samo Superbike serijal. Ako nekome radi džojped u demou, nek javi, ja sam probao u XP-u i Windowsu 7, ista stvar.

EDIT: I drugi ljudi prijavljuju isto - demo radi isključivo na tastaturi. Ovo je neverovatno loš PR za Milestone. Prvo, nisu u stanju da obaveste ljude da je demo izašao - ovaj link sam iskopao od ljudi na njihovom facebook profilu, čak mi ni Google nije davao željeni rezultat. Drugo, činjenica da igra ne radi na džojpedu (ne bi me čudilo i na volanu) će odbiti dobar deo ljudi, a oni koji pređu preko toga i igraju na tastaturi, nema šanse da steknu realan utisak o kontrolom sistemu. S obzirom da sve radi u meniju, očigledno je u pitanju neka neshvatljiva greška, ali čisto sumnjam da će se potruditi da je otklone.
 
Poslednja izmena:
Radi gamepad odlicno (logitech dual action), igra nije losa. Cak ni grafika kad se nabudze sve opcije nije toliki krs :) Fizika je malo cudna, mada sam odvezao svega par trka pa jos uvijek nemam neki utisak. Uglavnom bice ovo dobra zanimacija ;)
 
Igra je teska arkada! Upravljanje je cudno, auto se ponasa kao da ima 10 tona, ponekad pomislim da su prednji tockovi fiksirani u jednom polozaju. Graficki izgleda kao da je od pre 3-4 godine, samo sa dodatnim efektima. Bez blooma mi radi konstantno preko 35 fps, ali i onda kao da stuca, tako da li imao 25 sa ukljucenim svim opcijama ili 50 sa svim iskljucenim dodje mu skoro na isto :S Sa 4AA radi u bukvalno 15 frejmova maksimalo, sa 2AA je OK.
 
Da, da, mnogo lose radi na max detaljima a uz to i veoma prosecno izgleda, da ne kazem lose. Inace, prepoznaje mi gamepad preko xbox emulacije, ali nece da radi u toku same trke. Upravljivost jeste cudna, na momente deluje ok, a na momente van zakona fizike. Evo i screenova:

 
Nazad
Vrh Dno