Šta je novo?

Nova WRC igra [WRC2010]

Kako da znamo kada WRC 2010 nismo probali? :D...

Mislio sam na konto onog shto se zna i o jednoj i o drugoj. I chovek je lepo rekao
...eto prve dobre rally voznje posle dugo vremena...[/quote[
Pa reko da izvuchem zashto Dirt2 nije dobar.
Ne preostaje mi nishta drugo nego da probam Dirt2 pa da donesem svoj sud :)

P.S. Vidim ja da mi ne gine RD3 :)
 
Poslednja izmena:
Nisi probao Dirt 2?? cccc...:D
Salim se, mislio sam nema nijedne reli igre, tj. igre u kojoj je glavna stvar voziti rally, a ne i Kamaze, one kruzne trke po Bahi i tako to. U dirt-u 2 se tek izgubio smisao relija, sto covek kaze Ken Block je tamo zaposeo sve sa svojom reklamom. Poslednji reli koji sam igrao je bio Xpand reli, koji nista zivo licencirano nije imao ali bio je solidna zanimacija, tako da ovo i da bude losije ima da se igra jer je sve "zagorelo" na polju relija.:D

RD3, jel to mislis na Race Driver 3? Secam se da je i u njemu imalo reli deonica koje nisu bile lose.
 
Nisi probao Dirt 2?? cccc...:D
Salim se, mislio sam nema nijedne reli igre, tj. igre u kojoj je glavna stvar voziti rally, a ne i Kamaze, one kruzne trke po Bahi i tako to. U dirt-u 2 se tek izgubio smisao relija, sto covek kaze Ken Block je tamo zaposeo sve sa svojom reklamom...

Da, video sam na reklami da se pominje dotichni gospodin. Shteta bash. Sad gledam spisak staza i kola u Dirt 2. Moglo je to i bolje :trust: Voleo bi kada bi u ovaj WRC naslov ubacili i neshto od retro automobila, ali chisto sumnjam :(

...Poslednji reli koji sam igrao je bio Xpand reli, koji nista zivo licencirano nije imao ali bio je solidna zanimacija, tako da ovo i da bude losije ima da se igra jer je sve "zagorelo" na polju relija.:D...

Xpand Rally, jel tu bilo kada odvalish u drvo (recimo) povredish vozachu noge ili glavu..?

..RD3, jel to mislis na Race Driver 3? Secam se da je i u njemu imalo reli deonica koje nisu bile lose.

Da, ali ne zbog relija nego zato shto je bila odlichna arkada. Imala je neki shmek (i ne samo ona vetj maltane sve Toca-e unazad) koje ove nove nemaju ni za leka. :crash:
 
Poslednja izmena:
Xpand Rally, jel tu bilo kada odvalish u drvo (recimo) povredish vozachu noge ili glavu..?

Da, bilo je toga. Inace, igra je bila solidna, znam da je dosta njih pametovalo kako je igra losa, ali imala je odlican handling i ponasanje na putu i veliku raznovrsnost staza i predela gde se vozilo.

Da, ali ne zbog relija nego zato shto je bila odlichna arkada. Imala je neki shmek (i ne samo ona vetj maltane sve Toca-e unazad) koje ove nove nemaju ni za leka. :crash:

Naravno Race Driver 2 i 3 FTW! Mada, meni se vise svidjao drugi deo, iako su oba bila teska do zla boga zbog ******skog ai-ja koji bukvalno nije pravio greske i imao je tezinu da kada te udari sa vozilom izletis sa staze kao da te je voz pokupio.
 
550 km puteva i 78 specijalnih ispita (dakle, 6 po reliju) meni deluje vrlo impresivno. Takođe integracija 3 niže klase WRC šampionata je odlična ideja, zbog karijernog režima.
 
Fizika ne deluje bas RBR... ali nije bas ni Dirt 2 :d
 
Seca li se neko ovog relija :)

[YOUTUBE]4j0Vs9yYoN0[/YOUTUBE]
 
Mislim da niko normalan ne juri RBR fiziku, tako nešto je nemoguće prodati. Ispravite me ako grešim, ali RBR nije baš bio finansijski uspeh.

Sto da ne jure, nek odrade igru sa izborom arcade ili "rbr" mode:smoke:, i svako na svome:-devil-:.
 
To je večito pitanje :) Možda i naprave tako nešto, Milestonov SBK serijal ima takvu opciju i po meni je vrlo realisitičan u simulacijskom režimu.

Seca li se neko ovog relija :)

Uf, da li je moguće zaboraviti :) Krvavo teška igra, sa deonicama dužim od 40 kilometara. Sećam se specijalnih ispita koje sam vozio sa neispravnim svetlima, po mrklom mraku. Odlična grafika za svoje vreme. Još uvek imam disk, mislim da ću skupiti hrabrosti da ga instaliram.
 
Poslednja izmena:
To je večito pitanje :) Možda i naprave tako nešto, Milestonov SBK serijal ima takvu opciju i po meni je vrlo realisitičan u simulacijskom režimu...

Ne nije. I u tom rezimu je u pitanju neka polu simulacija. GP Bike je simulacija..

Da se razumemo, igre koje prave/izdaju Milestone, Codemasters, ea i slichni nikada ili bar ne u dogledno vreme, netje praviti simulacije. Ljudi iz Blimey-a, koji su preshli u Slightly mad studio i koji su zasluzzni za GTR, GTR2, GT Legends nisu napravili simulaciju od zadnjeg NFS-a. Nesposobnost? Ne verujem. Politika izdavacha ili nekog iznad developera? Vrlo verovatno.

U igrama tipa NFS, WRC, F1 2010, Dirt i slichnih naslova uvek je implementirana neka rudimentarna fizika. Neshto vishe od toga netje biti jer zahteva jako mnogo vremena da se odradi, a onda ove igre nebi mogle da se shtancaju na zadovoljavajutjem nivou. Ako tome dodamo chinjenicu da sumulacije nisu za shire narodne mase i ne donose toliko para, ali "polu simulacije" (ako uopshte tako mogu da ih nazovem) i jesu za masu i donose mnooogo para, rachunica je jasna.

Edit: Ja se samo nadam da ovaj naslov bude zabavan. Meni dovoljno :)
 
Poslednja izmena:
To je večito pitanje :) Možda i naprave tako nešto, Milestonov SBK serijal ima takvu opciju i po meni je vrlo realisitičan u simulacijskom režimu.



Uf, da li je moguće zaboraviti :) Krvavo teška igra, sa deonicama dužim od 40 kilometara. Sećam se specijalnih ispita koje sam vozio sa neispravnim svetlima, po mrklom mraku. Odlična grafika za svoje vreme. Još uvek imam disk, mislim da ću skupiti hrabrosti da ga instaliram.

Ja sam na jednom reliju bio treci i skakao sam od srece kao da sam osvojio ne znam sta :D

Neces imati koristi od instalacije osim ako ne korisits Win98 ili Me :)
 
Mozda bi mu pomoglo ako pokrene u nekom od compatibility modova ?
 
Može RC2000 da radi na XP-u, samo treba naći poslednji patch.
Takođe, tu može i fizika da se podešava (grip, damage itd), ima uputstvo uz taj patch.
 
Radi RC2000 na Win7 sa patch-om v5.30
 
Uf sad pogledah ovaj video: http://www.youtube.com/watch?v=kmImCesqcPY

i definitivno ne ocekujem od ove igr puno ,cim vidim da developeri testiraju fiziku na tastaturi a ne na volanu,u startu pisi propalo...
 
Mozda developeri ni ne znaju da voze :d

Buduci da su italijani, verovatno imaju polozeno samo za skuter :p
 
[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=Jw3M5bu40GI&feature=player_embedded[/YOUTUBE]

The stage is from Rally de Portugal, and the car is a Citroen Total World Rally Team C4 WRC.

This was run with a Fanatec Porsche 911 GT3 RS in a Gamepod racing rig. All levels are set to the most difficult and professional environments.

WRC The Game is due for release on 8th October 2010 and will be available on the PS3, Xbox360 and PC.

losa grafika a ni fizika nije pikantna..
 
Zivi krs, barem po ovom videu ^

Kakva je ovo muzika, linkin park feat. pacman??
Izgleda kao da je sa ps1 emulirana za pc. A sto auto zvuci kao kineski fen za kosu, necu ni da ... pa rekao sam da necu ni da :p
 
Apsolutno se slazem s prethodnim komentarom,oovo je uzas ako je ovo finalno kako ce igra da izgleda i da se ponasa:S
Prolazak kroz potok a nema zapljuskivanja soferke,nema ostavljanja tragova guma na asfaltu pri zanosenju,losa fizika,zvuk auta nema veze s vezom,ovaj sto je vozio radio je NFS stil voznje (odbijanja od sve zivo u krivini) i auto jedva da je polupan i ide ko nov.Ovde vidjeno smo imali i u kolinu 1 s tim sto mi se kolin1 cini mnogo zabavniji i realisticniji iako je arkada.Cudi me da je WRC dozvolio da ovako nesto bude oficijelna igra koja ce ih predstavljati,ali opet mozda je to sve zbog popularisanja relija u USA kod onih *****cica koji dalje od nfs stila voznje nisu otisli niti probali nista drugo
 
+1

A tek animacija u kabini... Pa igre na mobilnim telefonima imaju tecniju animaciju!
 
Uzas , nemam druge reci za ovo:S:
 
ajoj uzasa!! :zgran: :smoke:

ovo je toliko lose da jednostavno moram da probam.

prethodni komentari su objasnili sve pa da ne pisem i ja..

samo da ispravim malo LP feat pacman feat pendulum wannabe :d
 
Nazad
Vrh Dno