Šta je novo?

Nova WRC igra [WRC2010]

Probao sam igrati sa dzojpedom i ono je nemoguce, pritisnem na kratko rucnu auto se okrece ko blesav pa jos pri ulasku u krivinu i zanosenju vuce na stranu ne dopusta da ispravim kola... totalno bezveze, cak mi ni grafika nije toliko losa za koju sam mislio da ce biti najgori aspekt ove igre, zvuk je uzas takodje ali upravljanje kolima ne mogu da razumem koliko je lose uradjeno:S:

Svašta. Igram preko Xbox 360 džojpeda sa svim isključenim pomoćima (sem automatica) i nemam nikakvih problema sa okretanjem i gubitkom kontrole. A stvarno nisam ekspert, WRC za PS2 je bio dosta teži.
 
Ne racunajuci RBR, mislim da je jedini reli koji je dosta dobar i tezak Expand reli.
 
Balgo je reci da je igra ruzna , a CMR2 ima realniju fiziku od ovoga ...
 
Prosto ne verujem šta čitam. Pa ovo je veoma igriv reli, prilično zabavan i dobar. Bolji od 4 zadnja Kolina (mada to nije nikakav reper da se razumemo). A i uopšte od ostalih relija na kompu, možda sem tog vašeg Ričard Barnsa za koga je trebalo polomiti 17 džojpada. E sad, ako vas je grafika baš toliko odvukla od igranja onda ne znam šta da vam kažem. Jeste slaba za današnje standarde ali meni to nimalo ne smeta da uživam u vožnji. Kako bre ne može da se igra sa džojpadom? Pa ja baš sa tim vrlo lepo igram. Bah.
 
Poslednja izmena:
Prosto ne verujem šta čitam. Pa ovo je veoma igriv reli, prilično zabavan i dobar. Bolji od 4 zadnja Kolina (mada to nije nikakav reper da se razumemo). A i uopšte od ostalih relija na kompu, možda sem tog vašeg Ričard Barnsa za koga je trebalo polomiti 17 džojpada. E sad, ako vas je grafika baš toliko odvukla od igranja onda ne znam šta da vam kažem. Jeste slaba za današnje standarde ali meni to nimalo ne smeta da uživam u vožnji. Kako bre ne može da se igra sa džojpadom? Pa ja baš sa tim vrlo lepo igram. Bah.

svi mi sto smo igrali ovu igru nismo u pravu niti smo igrali Colina... Colin je izmislio reli za ovo, veze sa realnoscu nema ova igra
 
Igra je totalno neigriva na volanu!!! A bas sam se ponadao...mada na gamepad-u i nije tako losa(s obzirom da nema neka druga nova reli igra).
 
svi mi sto smo igrali ovu igru nismo u pravu niti smo igrali Colina... Colin je izmislio reli za ovo, veze sa realnoscu nema ova igra

Ovaj...čovek nigde nije pomenuo da je igra realna, već da je igriva. Realno nije jednako sa zabavno.
 
Vidi se da niste probali/igrali WRC na PS2.
Nisam ovaj nov instalirao ali po komentarima deluje da je pravi nastavak (na PC) tog naslova.
Inače je vrlo igriva i zabavna što na džojpedu PS2ke što na PSP-u :)
 
Vidi se da niste probali/igrali WRC na PS2.
Nisam ovaj nov instalirao ali po komentarima deluje da je pravi nastavak (na PC) tog naslova.
Inače je vrlo igriva i zabavna što na džojpedu PS2ke što na PSP-u :)

Taj WRC nema veze sa ovim, nije isti tim pravio igru. Ovaj Black Bean je poznat po super naslovima Alfa Romeo,EvolutionGT, Superbike sve sami vrh naslovi:D
 
Kamo sreće da Evolution Studios radi WRC serijal, umesto što je koncetrisan na MotorStorm.
 
Jel neko zavrsio karijeru na ovom cudu? Da li ja to dobro kontam ili ne, ne postoji mogucnost da usred nekog takmicenja izadjes iz igre i da posle nastavis gde si stao. Na 9-om nivou prvo takmicenje traje skoro 3 sata, kad sam pokusao da izadjem, igra kaze da li si siguran, moraces ovo takmicenje iz pocetka. Da li je moguce da ne moze da se prekine i nastavi? Ok, to sam ipak zavrsio, no za prvo takmicenje 10-og nivoa do kojeg sam sad stigao bi trebalo nekih 6 ipo sati neprekidnog igranja koje ja jednostavno ne mogu da izvedem. Nema teoretske sanse da ovo neprekidno igram 6 ipo sati, nemam kad a i kad bih imao poludeo bih za tih 6 ipo sati. Za prvo takmicenje na 9-om nivou sam se prilicno smorio igrajuci neprekidno tih nepunih 3 sata.
 
O glupe li igre a i glupog mene. Da bi prekinuo vozeno takmicenje sa mogucnoscu nastavljanja potrebno je sa Alt+F4 potpuno ugasiti igru nakon odvezene etape/relija bez vracanja u glavni meni i sl.
 
Nazad
Vrh Dno