Šta je novo?

Nokia Lumia 730 and 735

Šta je ovo?
Zmajeva/krokodilska koža od glosy "Tigrar" gume ? :d:D:d
 
Nema glance ali nije mi to važno ali ima koji ma je i taj detalj bitan.
 
Da li koristite nekakavu masku za telefon ili futrolu. I šta uzeti jer telefon je prelep da na njega stavljam nekakavu plastiku a opet bih nekako da ga zaštitim od nekakavog oštećenja. Gledam po netu i ne mogu da se odlučim niti mi se nešto posebno izdvaja kao posebna maska ili case.



Teracell skin ultra tanka je odlična, lepo leži, štiti ivice i skoro da se ne primećuje na telefonu

82acd09e4d484401638b9acbcb2b0a10.jpg
 
Poslednja izmena:
Dobra, ne da se ne primećuje, nego i ulepšava ivice telefona.Nzm. samo kakva je od pozadi?
 
Možeš za 10-15 evra da kupiš originalni poklopac u kojoj hoćeš boji, kad ti se taj što si dobio na telefonu ošteti. Ne znam čemu silikoni i gluposti..
 
6bb1f3deae1eb9c6c11a046145bb8c51.jpg


Ja sam je uzeo od lika iz NS-a preko Kp, nije ih problem naći
 
meni bas jako treba Glance Screen , verovatno navika kodaga skljoca stalno ,

a 730 isto nema negde procitao da sa novim update treba da dobije ili ja gresim
 
Pa sta da ti kazem cekaj lumiu 640 ili gledaj neki model koji ima taj glance
 
Nema, samo je masan.
Probao sam da stavim tempered glass ali je to jako loše izgledalo zbog zaobljenih ivica i moralo je odmah dole
 
meni bas jako treba Glance Screen , verovatno navika kodaga skljoca stalno ,
a 730 isto nema negde procitao da sa novim update treba da dobije ili ja gresim
Ja svarno nzm. šta je to toliko bitan Glance Screen, pa da ne može da se živi bez njega.Kod kojih ste to telefona ranije imali Glance? I naravno da je najavljeno jedno 10 X da će L730/735 dobiti aktivaciju njegove led diode za notifikacije, a koja je već najavljena za Windows 10 for the phones na leto.
@TosaNS
Da evo sada odmah idem da prodam Lumia 735 sa predivnim amoled ekranom i kupim onu plastičnu igračku L640, a sve zbog glupavog Glance ekrana koji samo srče bateriju. :sceptic:
 
Poslednja izmena:
Neko to voli neko ne, neko bi voleo da ima,a nekome ne smeta sve je stvar ukusa, Ja imam na 1520 Glance Screen mada i da ga nemam ne bih zalio za njim vise mi nedostaje led notifikacija. Ako je 640 plasticna igracka pa i 735 je plastikaner ili se varam?
 
Ja svarno nzm. šta je to toliko bitan Glance Screen, pa da ne može da se živi bez njega.Kod kojih ste to telefona ranije imali Glance? I naravno da je najavljeno jedno 10 X da će L730/735 dobiti aktivaciju njegove led diode za notifikacije, a koja je već najavljena za Windows 10 for the phones na leto.
@TosaNS
Da evo sada odmah idem da prodam Lumia 735 sa predivnim amoled ekranom i kupim onu plastičnu igračku L640, a sve zbog glupavog Glance ekrana koji samo srče bateriju. :sceptic:

Pa meni ne treba taj glance?? Niti me briga ja sam potpuno zadovoljan sa 735icom, tako da ne kapiram sta si me citirao samo sam tog sto oce glance uputio na neki drugi model koji to ima i podrzava.
 
Neko to voli neko ne, neko bi voleo da ima,a nekome ne smeta sve je stvar ukusa, Ja imam na 1520 Glance Screen mada i da ga nemam ne bih zalio za njim vise mi nedostaje led notifikacija. Ako je 640 plasticna igracka pa i 735 je plastikaner ili se varam?
Da si držao oba telefona u rukama istovremeno, video bih da ovaj L640 izgleda baš jeftino u poređenju sa L735, (maltene kao neka igračka).Ajde crni model još izgleda i pristojno.
@TosaNS
Ti izvini, ispao si koletaralna šteta prepucavanja oko Glance.Nebitno, zanemari šta sam rekao.:angel:
 
Glance je stvar ukusa. Meni je ukusan, sladak a ne goji :)
Ili svitkanje win tastera ili glance. Bateriju glance ne srce. Zavisi kako se podesi...
 
Ja ne znam kako da rešim problem curenja baterije. Napunim telefon, skinem sa punjača i ostavim ga. Za dva sata skine 7% - 10% baterije bez da sam išta dirao, čak ni ekran nisam palio. Ok, kada stavim štednju baterije i sve se pogasi onda može dugo da izdrži ali onda je neupotrebljiv kao smartfon. U procesima vidim da mi IE guta bateriju kao lud čak i u pozadini iako sam stavio da bude neaktivan u pozadini. Koristio bih neki drugi pretraživač ali nemam koji pošto je UC strašno bagovit.
 
Ja ne znam kako da rešim problem curenja baterije. Napunim telefon, skinem sa punjača i ostavim ga. Za dva sata skine 7% - 10% baterije bez da sam išta dirao, čak ni ekran nisam palio. Ok, kada stavim štednju baterije i sve se pogasi onda može dugo da izdrži ali onda je neupotrebljiv kao smartfon. U procesima vidim da mi IE guta bateriju kao lud čak i u pozadini iako sam stavio da bude neaktivan u pozadini. Koristio bih neki drugi pretraživač ali nemam koji pošto je UC strašno bagovit.


Da li si pogasio tabove u ie? Kad izadjes ugasi sve tabove,verovatno oni jedu bateriju.
 
Da li si pogasio tabove u ie? Kad izadjes ugasi sve tabove,verovatno oni jedu bateriju.

Korisna informacija, nisam znao za tabove mada ja uredno sve pogasim iz ne znam ti ja kog razloga. Mada primetio sam to da baterija spadne za neki procenat ali nije važno ako drži dan i po:) bez preteranog čačkanja telefona.
 
Ja ne znam kako da rešim problem curenja baterije. Napunim telefon, skinem sa punjača i ostavim ga. Za dva sata skine 7% - 10% baterije bez da sam išta dirao, čak ni ekran nisam palio. Ok, kada stavim štednju baterije i sve se pogasi onda može dugo da izdrži ali onda je neupotrebljiv kao smartfon. U procesima vidim da mi IE guta bateriju kao lud čak i u pozadini iako sam stavio da bude neaktivan u pozadini. Koristio bih neki drugi pretraživač ali nemam koji pošto je UC strašno bagovit.

Ako ti je fon na 3G onda ručka bateriju samo tako.
 
Evo ovde na primer može da se vidi koliko je ie potrošio baterije iako je neaktivan.
 

Prilozi

  • wp_ss_20150430_0001.png
    wp_ss_20150430_0001.png
    132.8 KB · Pregleda: 144
Jel ga gasis kada zavrsis sa surfovanjem? Ili ga ostavis u pozadini?
 
Može pored toga što ne gasiš tabove takođe da troši ako je uključena sinhronizacija između pc i telefona .
 
Ja sam preko ebay-a uzeo takvu crnu futrolu,mislim da je bila oko 5 dolara,dobio sam i foliju koju nisam stavio,futrola je odlicna,nista ne krcka,ne klizi,ja sam prezadovoljan...
 
Sve pogašeno, nit ima tabova nit je aplikacija upaljena. Postavim uštedu baterije da isključi većinu procesa, ostavim ga preko noći na 50% i probudim se sa 33% baterije a da nisam pipnuo telefon.
 
Sve pogašeno, nit ima tabova nit je aplikacija upaljena. Postavim uštedu baterije da isključi većinu procesa, ostavim ga preko noći na 50% i probudim se sa 33% baterije a da nisam pipnuo telefon.


Ja bih na tvom mestu deinstalirao whatsapp na 24 h, da vidiš kako će da se ponaša baterija, pa onda dalje..
 
Nazad
Vrh Dno