Šta je novo?

Nokia 1020

Dejan baraba emix i tripodman imaju mega fajt. Ovo ima da bude dobro

Ja ne ucestvujem u nikakvom fajtu. A ponajmanje mega fajtu.

Ne znam samo sta je Dejanu trebalo da poredi displeje i da pise o tome na forumu bez potrebe kad je znao da ce neko da skoci odmah.
 
O Bože... Budite malo kreativni i pišite u ovoj temi o nekim novim zapažanjima i drugum korisnim stvarima...
Slažem se sa Emixom i nekoliko stvari... Ne bitnih... Jedna je da cena i brend nisu obavezan kvalitet!
Svesni ste svi da se danas ide svesno u haos... Nema više ni onih automobila koji su sa V6 vrtili preko 500 000 bez problema...


Pitanje:
Dali vam se čuje "upadni" zvuk prilikom jačeg pritiska prstom donjeg ruba telefona, uz display...?
 
Za koga si rekao da je baraba?

Izgleda mi da je rekao tebi, sada se vadi kao neko drugi. Još će da te ubedi da nexus 5 radi brže od 1020 i da ima bolji displej i više opcija. Nameračio se telep na tebe.
 
Molim admina da malo sredi ove postove (delete) cak i moje...
 
ništa strašno, dešava se svima...
 
Meni se nijednom nije desilo bilo sta slicno.
Tako da tesko da se desava svima.
 
Emix ne obracaj paznju...





Posle kazu kako sam fanatik i kako toliko obozavam 1020 a gle postavio sam ovakav link...brukam 1020 :D mozda mi se to desilo zato sto imam defektan modul kamere..
 
Poslednja izmena:
Meni se nije to dešavalo na l1020. Na l920 ranije jeste par puta na po par sec zabode. Ali to je do sistema
 
koji vam je đavo, dao sam pozitivan komentar. nisam mislio u smislu: dešava se svima koji imaju 1020, nego sam mislio dešavaju se svima te sitne stvari, pa nije strašno: i androidu, i ios-u, pa evo i G*vnoSoftu.

ljudi moji pa ovde niko ne sme da ostavi i jedan jedini komentar sem vas, ni pozitivan ni negativan. kult čoveče!
 
Samo na symbianu najnaprednijem os-u se ne desava nikad jel tako? E blago tebi.
 
jesam ja to negde napisao? šta ti je? chill dude
 
Uskoro stiže update za to, i to samo za 925 i 1020... Piše više o tome na wpcentral...
 
Kolega kasnis, vec sam objavio to ;)
 
Pitanje za upucene, kupio sam novu dal pod "" ili stvarno videcemo 1020, znaci raspakovao telefon, skinuo folije, da upalim nema nista, prikacim punjac, blinka prozor, kazu to tako kad je baterija totalno prazna, ostavim nekih par minuta pocne se puniti i upali se. Proverim life timer sve nule, napuni se baterija donekle krene da radi update na 8.1 pojavi se plavi ekran i kaze Process1 initialization failed, uradim restart, pocne update ponovo i sve OK. Medjutim sad mi se desava da upalim wi-fi napisem par poruka na Viberu i ode 6-7% baterije za nekih 35 minuta. Ako pogasim i 3G i WiFi i NFC i sve ostalo baterija se prema onom indikatoru trosi 1-2% po satu. Da li je ovo normalno, od aplikacija ama bas nista nisam instalirao osim Viber-a i par onih aplikacija iz Lumia Collectiona? Kako da proverim da li imam problem sa baterijom da mogu odmah ici da se zalim dok nije kasno? Inace koliko sam skontao telefon je iz Svajcarske.
 
Postavio sam link pustice update za 925 i 1020 to je sve zbog sw..ispravice greske.
 
Pisao sam vec, kod mene je whatsapp mnogo trosio bateriju...kakva je sad situacija ne znam :d
 
ale sta sada koristis ;) android :D
 
Pitanje za upucene, kupio sam novu dal pod "" ili stvarno videcemo 1020, znaci raspakovao telefon, skinuo folije, da upalim nema nista, prikacim punjac, blinka prozor, kazu to tako kad je baterija totalno prazna, ostavim nekih par minuta pocne se puniti i upali se. Proverim life timer sve nule, napuni se baterija donekle krene da radi update na 8.1 pojavi se plavi ekran i kaze Process1 initialization failed, uradim restart, pocne update ponovo i sve OK. Medjutim sad mi se desava da upalim wi-fi napisem par poruka na Viberu i ode 6-7% baterije za nekih 35 minuta. Ako pogasim i 3G i WiFi i NFC i sve ostalo baterija se prema onom indikatoru trosi 1-2% po satu. Da li je ovo normalno, od aplikacija ama bas nista nisam instalirao osim Viber-a i par onih aplikacija iz Lumia Collectiona? Kako da proverim da li imam problem sa baterijom da mogu odmah ici da se zalim dok nije kasno? Inace koliko sam skontao telefon je iz Svajcarske.

Rekao bih da je normalno je da za 30-ak minuta koriscenja ode 6-7% baterije ako ti je ukljucen i NFC i 3G i WIFI.
NFC iskljuci ne znam sta ce ti to, meni je iskljuceno, mreza mi je 2G a wifi mi je stalno ukljucen i baterija je stvarno dobra.

@ale Sto ne znas?? Sta je bilo sa telefonom?
Edit: Aha postavio si, gledaj ako mozes da proveris da je novija revizija u pitanju, ne v1 kao sto ti je bio prvi.
 
Poslednja izmena:
A ja mislio cekas novi telefon...
Mozda nesto i urade onda, mada iskreno, sumnjam.
 
Citao sam na wp central da su nekima menjane kamere. Greska je definitvno fabricka, ili ce ga popraviti ili nov telefon, ni jedna druga opcija ne postoji.
 
Postavio sam link pustice update za 925 i 1020 to je sve zbog sw..ispravice greske.

Mislis na ovaj problem s baterijom? Da citao sam ono sto si postavio ali tamo se spominje neka situacija kad zakuca telefon pa mora reset svako malo koliko sam skapirao, nigdje ne vidjeh da ce poraditi na potrosnji.

@Emix
Uopste ne drzim ukljucen NFC niti bilo sta drugo, samo ili 3G ili WiFi ni to nikada zajedno. Potrosim ko sto rekoh oko 6-7% baterije za nekih pola sata koliko sam uspeo da upratim. Kod mene je 3G mreza, gde ima opcija da prebacim na 2G, jel kod izbora operatera ili se negde ukljuci da hocu 2G mrezu, trazio sam ovu opciju nisam nasao.
 
Nazad
Vrh Dno