Šta je novo?

Nije aktuelno Nintendo Switch + telefoni + wifi kartice...

Označava da oglas više nije aktuelan

SlepiBrat

Cenjen
Učlanjen(a)
01.08.2011
Poruke
139
Poena
170
Daklem na prodaju sledece, nesto novo ostalo iz fioka. Da ne bih otvarao vise tema u razlicitm sekcijama, stavicu sve ovde sto prodajem. Ako je ok, ako nije neka admini obrisu pa cu otvoriti za sve sto prodajem tamo gde treba.

1.Nintendo Switch, nov. Dobijen na nagradnoj igri. Ima garantni list od Roaminga, koji nije popunjen i obavestenje da je supruga dobitnik, sto je vise nego dovoljno da se ostvari garancija. Ako buduci kupac bude imao problema bilo kakve vrste moze da racuna na asistenciju. Cena 40.000rsd

2. Htc U Ultra, moj bivsi telefon. Sasvim ok ocuvan telefon. Osim sto mu ne radi home dugme, to moze da se resi preko softverskog dugmeta, i ekran je pukao u samom uglu. Orginalna kutija, bez punjaca i bez slusalica.Cena 3500rsd.

3. Samsung Galaxy J5 2016, J5510fn. Orginalna kutija, ima punjac ali nije orginalan. Sve ispravno osim ogrebotina po coskovima. Takodje home dugme radi, ali nema click (novi telefon mi nema home dugme, HA), dal je prasina ili nesto drugo nemam pojma. Cena 4500rsd

4. Tablet Alcatel Pixi 10. Solidno ocuvan, s obizorm da je od plastike oseti se uvijanje jer ovaj tablet je moj otac bas koristio. S obzirom da nemam ambalazu ovo bi najbolje bilo licno da se pogleda. Nema nekih vecih ogrebotina na ekranu. Kucno koriscen. Nema orginalnu kutiju, dolazi sa punjacem koji nije orginalan. Cena 4500rsd

5. D-Link DWA-582 Wi-Fi AC 1200 Dual Band kartica, proizvod kupljen zbog moje zablude da moze to bez kabla, ipak ne moze. Kartica je kupjena 2017. Radila mozda par meseci dok nisam ubacio kablove u zid, od tada stoji. Ima racun i svu dokumentaciju kao iz radnje, ali garancija je istekla. Cena 2500rsd

Cene nisu fiksne, iako smatram da su skroz korektne. Zamene me ne zanimaju. Sve moze da se salje, s tim da bih prvo sacekao da vidim oce se javiti neko iz Novog Sada. Sutra i za vikend mozda budem na relaciji Ruma Sabac Novi Sad, pa ako neko zeli nesto moze da se ponese. Na sve radna i probna garancija nedelju dana. Ko je iz grada moze da proba sve.

Ukoliko neko sa strane hoce switch pola uplata na racun pola pouzecem kad stigne. Kontakt na PM.

Ko uzme vise stavki moze popust :)

Slike:

Za sada je ovo sve oglaseno samo ovde, tako da iskoristite ekskluzivu :)
 
HTC otisao, ostalo aktuelno.
Kome je zgodnije moze kontakti i na tel, poziv/sms/whatsapp/viber 0637014332
 
Samsung otisao. Za ostalo nove cene.
Nintendo Switch 38.000
Tablet 3.500
D-link 2.000
 
Otisao i tablet. Ostalo aktuelno.
Switch 38.000
D-link 1500
 
Nazad
Vrh Dno